ویروس سلامت گزارش نتایج سه ماهه دوم سال 2020 را در 26 آگوست 2020 اعلام کرد

MINNEAPOLIS، 12 آگوست 2020 / PRNewswire / – Vireo Health International، Inc. (“Vireo” یا “شرکت”) (CNSX: VREO ، OTCQX: VREOF) ، شرکت کانابیس چند دولتی با محوریت علمی با فعالیتهای فعال در بازارهای صرفاً پزشکی و مجوزها در نه ایالت و مشترک المنافع پورتوریکوامروز اعلام كرد كه نتایج مالی را برای سه ماهه دوم پایان یافته خود گزارش خواهد داد 30 ژوئن سال 2020 بر چهارشنبه 26 آگوست 2020 قبل از باز شدن بازار

این شرکت یک کنفرانس و پخش وب برگزار می کند تا در مورد نتایج تجاری و مالی خود در همان روز بحث کند 8:30 دقیقه بعد از ظهر به وقت شرقی (ساعت 7:30 بامداد ساعت مرکزی) علاقه مندان می توانند برای شرکت در کنفرانس از طریق لینک زیر ثبت نام کنند: http://www.directeventreg.com/registration/event/7027889. پس از ثبت نام ، به هر یک از شرکت کنندگان جزئیات تماس و شناسه ثبت نام برای شماره کنفرانس Vireo شماره 7027889 ارائه می شود. یک پخش صوتی زنده از تماس نیز در بخش Events & Presentations از وب سایت Vireo به آدرس https: //investors.vireohealth در دسترس خواهد بود. .com / Events-and-Presentations / default.aspx. بازپخش پخش وب به مدت یک سال در وب سایت Vireo در دسترس قرار می گیرد.

اخبار مرتبط  صنایع NACCO سود سهام سه ماهه را اعلام کرد

درباره Vireo Health International، Inc.
Vireo Health International، Inc یک شرکت کانابیس تحت نظارت پزشکان است که با آوردن بهترین داروها ، علم و مهندسی به صنعت حشیش در ساختن ارزش طولانی مدت و پایدار متمرکز است. شرکت Vireo با فعالیت های استراتژیک در بازارهای پزشکی دارای مراحل محدود ، در مراحل اولیه ، دارای محصولات شاهد دارویی با درجه دارویی در گلخانه های سازگار با محیط زیست است و محصولات خود را از طریق شبکه رو به رشد محصولات سبز محصولات-خرده فروشی های خرده فروشی و صدها مکان شخص ثالث توزیع می کند. بازارهای اصلی پزشکی فعلی آن است نیویورک، مینه سوتا، پنسیلوانیا، آریزونا، نیومکزیکوو مریلند همه این پتانسیل را دارند که طی 24 ماه آینده قانونی سازی کاربری بزرگسالان را تصویب کنند و دو بازار دیگر در آن وجود داشته باشد پورتوریکو و ماساچوست پتانسیل تجاری سازی نیز دارند. Vireo با توجه به تمرکز تیم های خود در زمینه هدایت نوآوری علمی در صنعت و تأمین مالکیت معنوی معنادار ، معتقد است که موقعیت خوبی برای تبدیل شدن به یک رهبر بازار جهانی در صنعت شاهدانه دارد. امروز ، هشت از 10 بازار آن با 13 از 32 کل مجوز توزیع خرده فروشی برای تجارت باز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ، لطفاً به www.vireohealth.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Natura & Co در هفته آب و هوا اتحاد جدیدی با قرارداد جهانی ملل متحد اعلام کرد

اطلاعات تماس

سوالات مربوط به سرمایه گذار
سام گیبون
معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار
[email protected]
(612) 314-8995

سوالات رسانه ای
آلب زاكس
معاون رئیس جمهور ، ارتباطات شرکت
[email protected]
(267) 221-4800

SOURCE Vireo Health International، Inc.

لینک های مربوطه

www.vireohealth.com