نمایش هیچ نشانه ای از کند شدن ، فروش خرده فروشی مواد مخدر در ایالات متحده با سرعت 40٪ در سال 2020 افزایش می یابد

PALM BEACH، Fla.، 12 آگوست 2020 / PRNewswire / – پیش بینی می شود بازار حشیش آمریکای شمالی که طی چند سال گذشته به طور مداوم در حال رشد است ، ادامه یابد و حتی در سال های آینده نیز سرعت بیشتری بگیرد. خرده فروشی شاهدانه پزشکی و تفریحی در ایالات متحده در حال گرفتگی هستند 15 میلیارد دلار طبق پیش بینی های منحصر به فرد از نسخه 2020 Facebook Facebook Business Marijuana به نقل از روزنامه تجارت ماری جوانا ، تا پایان سال 2020 ، تقریباً 40٪ افزایش نسبت به آمار فروش سال 2019. فروش کل ایالات متحده می تواند به همان میزان افزایش یابد 37 میلیارد دلار طبق پیش بینی ها تا سال 2024 با این حال ، همه گیر کروناویروس ، یک مهجور بزرگ را در پیش بینی ها پرتاب کرده است. تا به امروز ، هزینه های مصرف مواد مخدر برای بزرگسالان در بازارهایی که توریستی نیستند ، افزایش یافته است ، مانند فروش تقریبا در هر بازار داخلی MMJ. شرکت های فعال در بازار شاهدانه این هفته شامل می شوند سرمایه گذاری استراتژیک شاهدانه ، شرکت (OTCQB: NUGS) ، شرکت MariMed (OTCQX: MRMD ، شرکت آفریا (NASDAQ: APHA) (TSX: APHA) ، باغداران یکشنبه (NASDAQ: SNDL) ، پزشکی ماری جوانا ، شرکت (OTCPK: MJNA).

در این مقاله آمده است: “با این وجود ، این افزایش سطح هزینه ها درحالی صورت می گیرد که کارگران بیکار همچنان مبالغ اضافی دریافت می کنند 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری. این کمک اضافی اما در پایان ماه ژوئیه منقضی شده است. این یک سؤال باز باقی مانده است که چگونه فروش کانابیس در صورت عدم تحریک یا محدود – تحریک مالی اضافی برای ده ها میلیون نفر از ساکنان بیکار ایالات متحده ارائه می شود. با وجود عدم اطمینان کوتاه مدت ، پتانسیل بلند مدت صنعت حشیش دست نخورده باقی مانده است. انتظار می رود افزایش فروش شارپ در برنامه های ماری جوانا پزشکی که اخیراً راه اندازی شده اند – و همچنین ادامه سود در بازارهای مصرف بزرگسالان – بخش بزرگی از رشد این صنعت را طی سالهای آینده تحریک می کند. “

سرمایه گذاری استراتژیک شاهدانه ، شرکت (OTCQB: NUGS) خبر فوری: رکورد گزارش مشاغل استراتژیک حشیش 2.3 میلیون دلار در ماه ژوئیه فروش شاهدانه در شتاب رشد – Cannabis Strategic Ventures ، یک رهبر نوظهور در بازار شاهدانه ایالات متحده ، با ابراز خرسندی از اعلام اطلاعات عملکرد ماهانه ماه ژوئیه ، که عملکرد فروش رکورد شکستن برای این شرکت را نشان می دهد که از پیش بینی های داخل خانه بسیار فراتر رفته و نرخ رشد قبلی در نیمه اول را در دست دارد. از سال.

شرکت رزرو کرده است 2.3 میلیون دلار در کل فروش محصولات حشیش در ماه ژوئیه. که با 1.3 میلیون دلار در فروش حشیش در ماه ژوئن. این میزان رشد ماهانه متوالی تقریبا 77٪ را نشان می دهد ، تقریباً دو برابر رشد پی در پی 40٪ شاهد در ماه ژوئن ، که همچنین یک رکورد جدید شرکت برای عملکرد توپی بود.

اظهار داشت: از دست دادن چشم انداز در این مرحله آسان خواهد بود زیرا ما در ماه ژوئیه با چنین حاشیه وسیعی از انتظارات خودمان فراتر رفتیم. سیمون یو، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری استراتژیک Cannabis. “این گفته ، ما اعتقاد داریم که ما درک می کنیم چه چیزی باعث این رشد شتابان می شود: ترکیبی از محصولات بهتر ، روابط بهتر توزیع و قیمت گذاری بهتر در یک محیط مساعد با هم جمع می شویم. و ما یک استراتژی در دستور کار داریم که بتوانیم پیشرفت را در همه اینها دنبال کنیم مناطقی که به جلو پیش می روند “

اخبار مرتبط  زباله های Era Zero اولین شرکتی است که در مناطق DACH و اسکاندیناوی وجود دارد که مدل Milkman را برای محصولات مراقبت شخصی بازگرداند.

این شرکت همچنان در اولویت بندی توسعه و پالایش قرار دارد. مدیریت معتقد است که سرعت رشد این شرکت تا حدودی به دلیل موقعیت بهتر در بخش تقویت شده است کالیفرنیا بازار شاهدانه در بین شرکاء و توزیع کنندگان ، که به عنوان یک نتیجه از افزایش ظرفیت تولید و بهبود کیفیت محصول اتفاق افتاده است.

سرمایه گذاری های استراتژیک Cannabis با هدف برنامه ریزی های مستقیم برای گسترش بیشتر ظرفیت تولید و همچنین تلاش های مداوم این شرکت برای ساده سازی و تصفیه سویه های زراعی خود ، در ماه های آینده به حداکثر رساندن این فاکتورها ادامه خواهد داد. همانطور که در شرکت اعلام شده است 11 ژوئن انتشار (http://cnw.fm/s3jdC) ، تیم رشد NUGS روی یک ارزیابی مقایسه ای کار کرده است که ممکن است تا پایان آگوست به اتمام برسد تا مشخص شود که کدام سویه ها به طور مداوم بیشترین نتایج بهینه را در محل کشت خود دارند. ارزیابی بر روی شناسایی نتایج از نظر بهره وری در طول سال برداشت محصول ، استانداردهای قیمت گذاری و آمادگی بیولوژیکی یکپارچه با توجه به بوم شناسی دقیق متمرکز سازی مزرعه NUGS متمرکز شده است.

یو افزود: “ژوئیه عالی بود. اما ما دیدگاههای خود را در ماه های آینده به مراتب بزرگتر نشان داده ایم. ما در مسیر صحیح هستیم اما هنوز فرصت های زیادی برای رشد اضافی می بینیم و ما مشتاقانه منتظر ادامه گسترش بازار هستیم. موقعیت در نیمه دوم سال. ” این و اخبار NUGS بیشتر را در این قسمت بخوانید: https://www.financialnewsmedia.com/news-nugs/

سایر تحولات اخیر و تأثیرات عمده در صنعت شاهدانه شامل موارد زیر است: مشرکت ariMed (OTCQX: MRMD) ، یک عامل برجسته شاهدانه و کنف چند منظوره با محوریت سلامت و سلامتی ، اخیراً گزارش نتایج مالی و عملیاتی را برای سه و شش ماه به پایان رسانده است 30 ژوئن، سال 2020

سه ماهه دوم 2020 و برجسته های مالی YTD شامل موارد زیر است:

درآمد کانابیس هسته ای 9،6 میلیون دلار در Q2 ، 163٪ افزایش در مقایسه با 3.7 میلیون دلار در Q2 2019. YTD to 30 ژوئن سال 2020، درآمد کل 17.1 میلیون دلار، 138٪ افزایش در مقایسه با 7.2 میلیون دلار برای شش ماه اول سال 2019؛ و سود ناخالص از تجارت اصلی شاهدانه از 6.2 میلیون دلار برای سه ماهه ، 133٪ افزایش از 2.6 میلیون دلار برای دوره مقایسه ای در سال 2019. YTD به 30 ژوئن سال 2020، سود ناخالص در کل 11.0 دلار، افزایش 125٪ از 4.9 میلیون دلار برای شش ماه اول سال 2019.

باب آتش نشانمدیر عامل شرکت MariMed اظهار داشت: “تمرکز تجدید شده ما روی تجارت اصلی شاهدانه ما و ادغام دارایی های مدیریت شده ما محرک اصلی نتایج مثبت Q2 MariMed است. ماساچوست، اکنون ما خود را افزایش داده ایم جدید بدفورد تأسیسات تولیدی برای تولید بیش از 1000 پوند گل شاهدانه در هر ماه. مارک های Nature Heritage’s Heritage ما و مارک های تزریق شده با جویدهای طبیعی Betty’s Eddie در هر دو گروه در دسته بندی های مربوطه فروش برتر هستند ماساچوست و مریلند. دو نماینده ما در ایلینویز در برنامه جدید بزرگسالان در حال رشد هستند. ما قصد داریم سومین دیسپرسیون خود را در این کشور باز کنیم ایلینویز در ماه سپتامبر و یک چهارم پیش بینی شده برای سال جدید. من اطمینان دارم که این حرکت برای تعادل سال 2020 و تا سال 2021 ادامه خواهد یافت ، زیرا ما همچنان به اجرای استراتژی ادغام خود و تقویت ارزش سهامدار ادامه می دهیم. “

اخبار مرتبط  میترزا پیشنهاد اولیه عمومی را اعلام می کند

شرکت آفریا (NASDAQ: APHA) (TSX: APHA) ، یک شرکت پیشرو جهانی شاهدانه ، اخیراً اعلام کرد که وارد یک توافقنامه تهیه استراتژیک شده است (“توافق نامه”با شرکت Canndoc Ltd. (“Canndoc”) ، یک شرکت تابعه شرکت InterCure Ltd. ، یکی از بزرگترین و بنیادی ترین تولید کنندگان کانابیس پزشکی اسرائیل.

طبق شرایط این توافقنامه ، آفریا در مدت دو سال به گل کانکانی خشک شده با گل فله خشک ، با امکان تمدید برای دو دوره اضافی هر دو سال و در صورت تمایل طرفین ، گزینه دیگری را برای یک سال دیگر پس از آن فراهم خواهد کرد. مقررات. در طول دو سال اول و هر دوره اضافی ، در صورت کاربرد ، این شرکت 3،000 کیلوگرم را به Canndoc ارائه می دهد. گل خشک شده فله ای ، که به محصول نهایی پردازش می شود ، با نام های Aphria و Canndoc با نام تجاری مشترک ، تولید می شود و منحصراً در بازار اسرائیل فروخته می شود.

باغداران یکشنبه (NASDAQ: SNDL) اخیراً اعلام كرد كه نتایج مالی سه ماهه دوم خود را كه به تاریخ 30 ژوئن 2020 به پایان رسید پس از بسته شدن بازار در 13 آگوست 2020 ، منتشر خواهد كرد. پس از انتشار نتایج مالی سه ماهه دوم خود ، Sundial میزبان یك كنفرانس و پخش در 10 خواهد بود. : 30 صبح EDT (8:30 بامداد MDT) در 14 اوت سال 2020.

Sundial یک تولیدکننده مجوز است که با استفاده از امکانات پیشرفته داخلی ، کانابیس را به کار می گیرد. رویکرد رشد ماژولار ‘کارد در مقیاس’ ، ژنتیک برنده جوایز و استادان با تجربه ما را از هم جدا می کند.

پزشکی ماری جوانا ، شرکت (OTCPK: MJNA) ، اولین شرکت بازرگانی حشیش تجارت عمومی در ایران است ایالات متحده به تازگی اعلام کرد که از NHL و جانباز بازاریابی شبکه ای استقبال کرده است مایک هارتمن به شرکت تابعه Kannaway® Team Sports. هارتمن به گسترش آگاهی در مورد فواید کانابیدیول (CBD) برای ورزشکاران و کسانی که فقط به دنبال هدایت یک سبک زندگی سالم و فعال هستند ، کمک خواهد کرد.

مایک هارتمن توانایی تولید نتایج موفقیت آمیز در چندین مسیر شغلی و شغلی را نشان داده است ، و از توانایی های ورزشی و مهارت های شغلی نیز بهره می برد. ” بلیک شرودر. “این بسیار چشمگیر است و من شک ندارم که او حتی در کاناوای به ارتفاعات بیشتری نیز خواهد رسید.”

DISCLAIMER: FN Media Group LLC (FNM) ، که دارای Financialnewsmedia.com و MarketNewsUpdates.com می باشد و فعالیت می کند ، ناشر شخص ثالث و ارائه دهنده خدمات انتشار اخبار است ، که اطلاعات الکترونیکی را از طریق کانالهای چند رسانه ای آنلاین پخش می کند. FNM به هیچ وجه با هر شرکتی که در اینجا ذکر شده است وابسته نیست. FNM و شرکت های وابسته به آن یک ارائه دهنده راه حل های پخش اخبار هستند و یک کارگزار / فروشنده / تحلیلگر / مشاور نیست که ثبت نام کرده و دارای مجوز سرمایه گذاری نیست و ممکن است فروش ، پیشنهاد فروش یا پیشنهاد برای خرید هرگونه امنیت را نداشته باشد. به روزرسانی های بازار ، هشدارهای خبری و نمایه های شرکت FNM درخواست یا توصیه ای برای خرید ، فروش یا نگهداری اوراق بهادار نیست. مطالب موجود در این نسخه کاملاً آموزنده است و هرگز به عنوان مواد تحقیق تفسیر یا تفسیر نمی شود. از کلیه خوانندگان خواسته می شود که به تنهایی تحقیق و تفحص را انجام دهند و قبل از در نظر گرفتن هرگونه سطح سرمایه گذاری در سهام ، با یک متخصص مالی دارای مجوز مشورت کنند. کلیه مطالب موجود در اینجا ، مطالب و جزئیاتی است که قبلاً توسط شرکتهای ذکر شده در این نسخه منتشر شده است. FNM هیچ مسئولیتی در قبال تصمیمات سرمایه گذاری توسط خوانندگان یا مشترکان آن ندارد. به سرمایه گذاران هشدار داده شده است که ممکن است هنگام سرمایه گذاری در سهام ، تمام یا بخشی از سرمایه گذاری خود را از دست دهند. برای خدمات فعلی انجام شده FNM جبران شده است چهل و ششصد دلار برای پوشش خبری مطبوعات فعلی که توسط شخص ثالث غیر وابسته صادر شده توسط Cannabis Strategic Ventures، Inc

اخبار مرتبط  Roses are Red: Perfume & Lip رژگونه Escentials

FNM هیچ سهمی از شرکتهای نامگذاری شده در این انتشار را ندارد.

این نسخه شامل “بیانیه های آینده دار” به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده ، و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 ، اصلاح شده و چنین بیانیه های آینده نگر به موجب بندر ایمن است. مفاد قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995. “بیانیه های پیشرو” انتظارات ، برنامه ها ، نتایج یا استراتژی های آینده را توصیف می کند و معمولاً بر کلماتی مانند “ممکن” ، “آینده” ، “برنامه” یا “برنامه ریزی شده” مقدم است ، “خواست” یا “باید” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “پیش نویس” ، “در نهایت” یا “پیش بینی شده”. به شما هشدار داده شده است كه چنین اظهاراتی در معرض بسیاری از خطرات و عدم قطعیت ها قرار دارد كه می تواند باعث شود شرایط ، حوادث یا نتایج آینده از نظر مادی با آنچه كه در بیانیه های آینده نگر پیش بینی می شود ، متفاوت باشد ، از جمله خطراتی كه نتایج واقعی ممكن است از نظر آماری با آنچه پیش بینی شده متفاوت است. در بیانیه های آینده نگر به دلیل عوامل مختلف ، و سایر خطرات مشخص شده در گزارش سالانه یک شرکت در مورد فرم 10-K یا 10-KSB و سایر پرونده های تهیه شده توسط این شرکت با کمیسیون اوراق بهادار و بورس. شما باید این فاکتورها را در ارزیابی اظهارات آینده نگر که در اینجا آمده است در نظر بگیرید و به چنین اظهاراتی اعتماد نکنید. اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این نسخه ساخته شده است و FNM هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی چنین اظهاراتی ندارد.

اطلاعات تماس:
ایمیل تماس با رسانه: [email protected]
+1(561)325-8757

منبع اخبار نرم افزار FinancialNewsMedia.com