InventHelp Inventor راهی رایگان برای استفاده از چتر (NWO-383) دارد

پیتزبورگ، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من می خواستم روشی راحت تر برای استفاده از چتر در بازی های ورزشی و سایر فعالیت های در فضای باز ایجاد کنم.” دس آللموندز ، لا.، “بنابراین من UMBRELLA قابل استفاده را اختراع کردم.”

این اختراع یک روش هندزفری برای محافظت در برابر باران ، خورشید و آب و هوای دیگر است. با انجام این کار ، جایگزینی برای چترهای سنتی ارائه می دهد. در نتیجه ، راحتی و راحتی را افزایش می دهد. این اختراع دارای یک طراحی قابل حمل است که استفاده از آن بسیار آسان است ، بنابراین برای جمعیت عمومی ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه در دسترس است.

اخبار مرتبط  مشاوران سرمایه G2 به عنوان مدیر ارشد بازسازی در فروشگاه کاغذ خدمت می کنند و در کمتر از 50 روز روند فروش 363 را با موفقیت انجام می دهند

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من تضمین می کند که دستها برای کارهای دیگر آزاد است.”

طرح اصلی به نیواورلان دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-NWO-383 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  سرمایه گذاران مهم مهلت مهلت مهلت مهلت مهلت 11 اقدام مهلت قانونی برای اقدام در مورد اوراق بهادار ، FUNKO ALERT ، ROSEN ، FIRM LADING FIRM

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید