سیب سخت Blake’s Hard Cider اضافه کردن طعم های مورد علاقه طرفداران کارامل اپل و اپل فانوس به خطوط سقوط

سیب کارامل با الهام از سیب کارامل آسیاب مخلوط شده Blake’s Farms ، Caramel Apple یک دسر سخت شیرین نیمه شیرین مانند است و با شیرینی کارامل صاف با سیب های ترش ازدواج می کند. اپل فانوس طعم طراوت سیب های دست ساز را با غنی بودن کدو تنبل شده در فر ، ایجاد کدوی سخت و واضح و کاملاً ادویه دار را جفت می کند. سرو های سخت از 6.5٪ ABV برخوردار هستند. Cider Hard Blake را در نزدیکی خود پیدا کنید: https://www.blakeshardcider.com/cider-finder/

BHC اولین بار طعم های کارامل Apple و Apple Lantern را پنج سال پیش به طور انحصاری در اتاق مزه کنی Blake’s در مزرعه در آرمادا ، میشیگان، یک مقصد محبوب برای فعالیت های پاییزی. همیشه طعم طرفداران ، هر ساله هر دو طعم در چند هفته اول فروخته می شوند.

اخبار مرتبط  droppTV ، اولین پلت فرم ویدئویی قابل پخش در جهان ، راه اندازی می شود

“در حال رشد در مزرعه در میشیگان، سرو همیشه هماهنگ با روزهای پاییز و خنک ، دم دستی با دوستان ، آتش سوزی و حک کردن کدو تنبل است. ” اندرو بلیک، صاحب BHC وی ادامه داد: “طعم دهنده های سرو سخت Apple Caramel Apple و Apple Lantern ما را به یاد شما می اندازد و آن خاطرات کودکی را برمی انگیزد. این طعم دهنده ها سالهاست که در اتاق ممنوعیت باغ بسیار محبوب بوده است. آمریکا “

اخبار مرتبط  Levine Leichtman Capital Partners and Management Cafe Smoothie Tropical را خریداری کنید

کارامل اپل و اپل فانوس کاملاً طبیعی و بدون گلوتن هستند که از ترکیب پنج سیب تازه و تازه ساخته شده ساخته شده اند. میشیگان سیب هایی که در باغ بلوک و بدون طعم دهنده های مصنوعی یا شیرین کننده ها رشد کرده و برداشت می شوند.

طعم های Blake’s Caramel Apple و Apple Lantern در 6 بسته 12 قوطی اونس یا ⅙-½ BBL در دسترس خواهد بود. سدرها در سراسر 15 ایالتی این شرکت از طریق شرکای توزیع Blider Hard Cider و در اکثر فروشگاه های بزرگ مستقل و زنجیره های مواد غذایی به فروش می رسند.

اخبار مرتبط  Le Vian اولین مجله فرش قرمز دیجیتال و پیش بینی 2021 را اعلام می کند

تأسیس در سال 2013 ، Blake’s Hard Cider یک مستقل ، خانوادگی و تحت اداره است میشیگان سرو سرو واقع در باغ 800 هکتاری در آرمادا ، میشی، Blider’s Hard Cider بر روی ارزش های بیش از 70 سال ریشه کشاورزی آن تأسیس شد. بازدید کنید www.blakeshardcider.com برای اطلاعات بیشتر.

SOURCE Blider’s Cider Hard

لینک های مربوطه

https://www.blakeshardcider.com