تکمیل شده روبی انتخاب شده توسط شرکت 5000 شرکت در حال رشد سریع برای پنجمین سال متوالی

یاقوت هس مارک های تجارت الکترونیک با مصرف کننده مستقیم مانند Thinx ، Manscaped ، Venum ، TomboyX و The Ridge با ارائه خدمات کامل از جمله راه حل های تجارت الکترونیکی کلید در دست ، یکپارچه سازی چند سیستم کامل با ویژگی های کامل ، انبارداری و ذخیره سازی ایمن ، کنترل دما و مرکز تماس خدمات برای ارائه خدمات مستقیم به مشتری. در همه مکان ها ، آنها همان روز تحقق ارائه می دهند.

یاقوت هس رشد بیش از حد خود را مدیون تمرکز جدی بر دقیق و تحویل به موقع در این دوره بسیار چالش برانگیز است. برای جلب تقاضای سرسام آور برای خدمات ما ، ما ردپای جغرافیایی خود را با بیش از سه برابر کردن فضای خود در نوادا و اضافه کردن یک کنتاکی تسهیلات ، که حضور کاملی ملی به ما می دهد. ما به شدت بر روی تحقق وعده های تجاری شرکت های تجارت الکترونیک به مشتریان خود در مقیاس توجه متمرکز هستیم ، در حالی که به تعهد ما برای تعالی نیز صادق است. ” رافائل زاکینوف.

“وقایع امسال پذیرش تجارت الکترونیکی را 20 برابر کرده است. رشد در مارک های بصورت مستقیم به مصرف کننده بی ربط است و همزمان ، شاهد محوری گسترده و سریع مارک های DTC غیر بومی مستقر از چند کانال هستیم. فروش به یک مدل عمدتا DTC. با رشد بازار ، ما می خواهیم افزایش تقاضا را بگیریم. ” استر کستنباوم.

Ruby Has Fulfillment ، از ریشه های این شرکت کوچک که توسط مدیران تجارت الکترونیک برای تجارت الکترونیک ساخته شده است ، به صدها کارمند و مشتری افزایش یافته است. این خدمات در حالی که حداکثر 45 درصد هزینه حمل و نقل را صرفه جویی می کند ، به مشتریان تحقق بخشیدن به پایان و پشتیبانی از لجستیک را نیز ارائه می دهد. از آنجا که روند بازار تعداد بی سابقه شرکت ها را به دنبال یافتن تدارکات شخص ثالث سوق می دهد ، یاقوت هس در خدمت برخی از مارک های جستجو شده و سریع در حال رشد مستقیم به مصرف کننده است.

اخبار مرتبط  استنلی بلک و دکر ، شرکت بازاریابی قیمت سهام تجمعی تبدیل شده دائمی تجمعی سری C خود را

درباره روبی آیا به اتمام رسیده است: یاقوت هس یکی از ارائه دهنده های سریع در حال رشد تجارت الکترونیک برای مارک های مستقیم و خرده فروشان است. سکوی برجسته جهانی برجسته آن ، اکوسیستم زنجیره تأمین پایان و پایان تجاری را در سطح سازمانی ، بدون در نظر گرفتن اندازه ، به مارک های omnichannel فراهم می کند. یاقوت هس صنعت تدارکات شخص ثالث (3PL) را با فناوری پیشرفته ، ادغام یکپارچه و تعهد غیر قابل انعطاف به کیفیت رهبری می کند. با مکانهای انبار در نیویورک، نیوجرسی، کالیفرنیا، نوادا، کنتاکی و کانادا، یاقوت هس به خیاط الکترونیکی امکان دسترسی به راه حلهای تحقق ملی ، ارسال سریعتر و کاهش هزینه را می دهد.

اخبار مرتبط  گروه ارداگ S.A. قیمت گذاری 790 میلیون یورو در یادداشت های امن ارشد

سایت اینترنتی: rubyhas.com.

مخاطب:
کارول شولر
[email protected]
612-281-7030

منبع روبی تمام شده است

لینک های مربوطه

rubyhas.com