SoCalGas برنامه بازیابی رستوران ها را اهدا کرد با اهدا 75،000 دلار به رستوران های متعلق به سیاه پوست در لس آنجلس و امپایر املند

لس آنجلس، 12 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت گاز کالیفرنیای جنوبی (SoCalGas) امروز از راه اندازی برنامه بازیابی رستوران های این شرکت خبر داد که هدف آن کمک به رستوران های متعلق به سیاه در هر دو شهرستان لس آنجلس و امپراتوری داخلی که تحت تأثیر همه گیر COVID-19 قرار گرفته اند. این برنامه توسط شرکت توسعه اقتصادی ورمونت اسلاوسون (VSEDC) ، یک سازمان محور جامعه اداره می شود که با تزریق منابع به محله هایی که بیشترین حمایت را دارند ، فرصت های اقتصادی برای رفاه را فراهم می کند. برنامه بازیابی رستوران در رابطه با لس آنجلس هفته رستوران سیاه ، که SoCalGas یک اسپانسر افتخار است. هفته رستوران سیاه بخشی از تلاش گسترده و مداوم برای حمایت از مشاغل متعلق به سیاه در این کشور است لس آنجلس حوزه.

رئیس و مدیر عامل شرکت VSEDC گفت: “صاحبان رستوران های سیاه به طور نامتناسب از بیماری های این بیماری رنج می برند.” جوزف تی.روزان سوم. “این تزریق مهم سرمایه به رستورانگردان اجازه می دهد تا ارتقاء حیاتی را برای کمک به ماندگاری در این ایام دشوار فراهم کنند.”

وی گفت: “از آنجا که ملت ما با تأثیرات منفی اقتصادی همه گیر COVID-19 روبرو است ، حمایت از صاحبان مشاغل در جوامعی که ما در آن خدمت می کنیم بسیار مهم است. برنامه بازیابی رستوران برای صاحبان رستوران های متعلق به سیاهپوست که در این مدت با آن تلاش می کنند ، تسکین بسیاری خواهد داشت.” تریشا موزمدیر روابط عمومی SoCalGas. “ما همچنین خوشحالیم که از هفته رستوران سیاه لس آنجلس حمایت می کنیم. این یک روش فوق العاده برای جشن و حمایت از مشاغل متعلق به سیاه در جامعه ما است و ما مشتاقانه منتظر مشارکت هستیم.”

اعطا شده به رستوران هایی از جمله قهوه خانه واتس ، کافه داغ و باحال ، پست و پرتو و پیپ در لا Brea ، این کمک هزینه ها از 1000 دلار به 5000 دلار و می تواند برای کمک به حقوق و دستمزد ، ضد عفونی کننده و تجهیزات محافظ شخصی ، پلکسی گلاس ، به روزرسانی یا تعمیر کارایی انرژی ، ممیزی انرژی و موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرد. برنامه بازیابی رستوران ها تا پایان سال یا تا زمان کمبود بودجه اجرا می شود.

اخبار مرتبط  اندازه بازار Nutraceutical به ارزش 722.49 میلیارد دلار تا سال 2027

وی اظهار داشت: “با قدردانی از اینكه نانوایی خیابان 27 مایل است از شركت گاز كالیفرنیای جنوبی بخاطر پیشنهاد اعطای سخاوتمندانه شان تشكر كند.” ژانت بولدن-پیکنز، صاحب 27هفتم خیابان نانوایی “از آنجا که یک مشاغل خانوادگی از سال 1956 به جامعه خدمت می کند ، این کمک هزینه تأثیر فوری خواهد داشت. سخاوت شما به ما در خرید تجهیزات بسته بندی کوچک کمک می کند که به ایجاد یک محیط سالم تر در این زمان COVID-19 کمک خواهد کرد. ما از گاز کالیفرنیای جنوبی قدردانی می کنیم. شرکت و VSEDC به خاطر تلاش های خود برای نگه داشتن نانوایی خیابان 27th یک نقطه “شیرین” در جامعه محلی هستند. “

وی گفت: “VSEDC برای پیمایش اقتصادی در South LA اساسی بوده است.” جان کلیولند، صاحب پست و پرتو. وی گفت: “ما از این فرصت سپاسگزاریم که بتوانیم چالش حمایت و نشاط جامعه خود را برآورده کنیم. Post & Beam نقش مهمی در لس آنجلس جنوبی جامعه ای که ما می خواهیم از آن حمایت کنیم. تهیه یک محیط ناهار خوری در فضای باز ایمن و پایدار یک چالش بوده است. ما قصد داریم از بودجه ارائه شده توسط کمک هزینه بازیابی SoCalGas / VSEDC استفاده کنیم تا این تجربه بسیار مورد نیاز را به جامعه خود ارائه دهیم. ”

SoCalGas برنامه را همراه با هفته رستوران سیاه در سال اعلام کرد لس آنجلس، 7-16 اوت. SoCalGas حامی مجری این رویداد یک هفته است. این شرکت از طریق رئیس و مدیرعامل VSEDC در بحث پنل آشپزی Aroma شرکت خواهد کرد ، جو روشن بر 18 آگوست.

وی گفت: “در این زمان های نامشخص ، ما می خواهیم به مشاغل کوچک رونق اقتصادی بدهیم ، در حالی که دید خود را بیشتر می کنیم لس آنجلس حوزه. آنها بخشی از پارچه محلی این شهر بوده اند و مهم است که آنها سکویی برای ادامه موفقیت داشته باشند. ” وارن لوکتبنیانگذار هفته رستوران سیاه.

تأسیس در سال 2016 ، Black Restaurant Week® به تجلیل از طعم دهنده های آفریقایی-آمریکایی ، آفریقایی و … اختصاص یافته است کارائیب غذاهای سراسر کشور از طریق یک سری برنامه ها و تبلیغات تبلیغاتی ، ابتکارات آشپزی هفته رستوران سیاه به معرفی مشاغل آشپزی و متخصصان آشپزی به جامعه کمک می کند.

اخبار مرتبط  کربی ژان ریموند و کرینگ "دوستان شما در نیویورک" را منتشر کردند

نود و شش درصد از سرآشپزهای حرفه ای ، گاز طبیعی را برای عملیات ایمن ، مطمئن و مقرون به صرفه ترجیح می دهند. مانند کالیفرنیا SoCalGas با هدف تبدیل شدن به خنثی شدن کربن تا سال 2045 ، SoCalGas همچنان به تولید گاز قابل اعتماد ، مقرون به صرفه و به طور فزاینده ای قابل تجدید برای صاحبان مشاغل و ساکنین خواهد پرداخت. سال گذشته ، SoCalGas چشم انداز خود را برای تبدیل شدن به پاک ترین ابزار گازی در آمریکای شمالی اعلام کرد و انرژی مقرون به صرفه و تجدید پذیرتری را به مشتریان خود تحویل داد. این ابزار هدف از جایگزینی 20٪ از گاز مورد نیاز خود را برای مسكونی و بیشتر بازرگانان با گاز طبیعی تجدید پذیر (RNG) تا سال 2030 جایگزین كرده است. SoCalGas همچنین تحقیق در مورد هیدروژن تجدید پذیر را دنبال می كند.

پاسخ SoCalGas COVID-19

SoCalGas بیش از 2.5 میلیون دلار به سازمان های غیرانتفاعی برای تلاشهای بهبودی COVID-19 اعم از حمایت از نیروی کار منطقه ، تغذیه گرسنگی ، ارائه کمک مالی به مشتریان و موارد دیگر اهدا کرده است.

با هم ، خانواده شركت Sempra Energy – از جمله خواهر SoCalGas كالیفرنیا San Diego Gas and Electric و بنیاد انرژی Sempra – بیش از 12.5 میلیون دلار برای نیازمندان در این بحران اهدا كرده اند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پاسخ SoCalGas به بیماری همه گیر COVID-19 ، لطفاً به سایت www.socalgas.com/coronavirus مراجعه کنید.

درباره هفته رستوران سیاه
Black Restaurant Week LLC یک حرکت آشپزی سالانه چند شهر است که طعم دهنده های عطرهای آفریقایی ، آفریقایی-آمریکایی و کارائیب غذاهای سراسر کشور مشارکت کنندگان در هفته رستوران سیاه با رستوران ها ، سرآشپزها ، غذا و کامیون های مواد غذایی متعلق به سیاهی ، میزبان مجموعه ای از تجربیات آشپزی با هدف گسترش آگاهی و افزایش پشتیبانی از متخصصان آشپزی سیاه هستند. این سازمان در سال 2016 توسط کارآفرینان تأسیس شد وارن لوکت، فالین فرل و درک رابینسون. با هفته رستوران سیاه در فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

درباره VSEDC
نزدیک به چهار دهه ، VSEDC با تهیه برنامه هایی که باعث احیای زندگی جسمی ، اقتصادی و اجتماعی جامعه می شود ، توسعه جامعه منطقه لس آنجلس جنوبی را تسهیل کرده است. VSEDC یک موسسه مالی توسعه اجتماعی جدید که به تازگی تعیین شده است ، یک رویکرد جامع برای توسعه اقتصادی جامعه ایجاد کرده است که شامل توسعه مشاغل ، دسترسی به سرمایه ، کمک های فنی و آموزش ، مسکن مسکونی ، تجاری و توسعه صنعتی است.

اخبار مرتبط  دانلود فیلم و سریال های نمایش خانگی – نمناک

درباره SoCalGas
مقر آن در لس آنجلس ، SoCalGas® بزرگترین ابزار توزیع گاز در ایالات متحده است. SoCalGas خدمات گازی مقرون به صرفه ، قابل اطمینان ، تمیز و به طور فزاینده ای را به 21.8 میلیون مشتری در 24000 مایل مربع از کالیفرنیای مرکزی و جنوبی ارائه می دهد ، جایی که بیش از 90 درصد از ساکنان از گاز طبیعی برای گرمایش ، آب گرم ، پخت و پز ، خشک کردن لباس یا موارد دیگر استفاده می کنند. گاز منتقل شده از طریق خطوط لوله این شرکت همچنین نقش مهمی در تأمین برق به کالیفرنیایی ها ایفا می کند – حدود 45 درصد از برق تولید شده در ایالت از نیروگاه های گازسوز استفاده می شود. چشم انداز SoCalGas این است که تمیزترین ابزار گاز در آمریکای شمالی باشد و انرژی مقرون به صرفه و تجدید پذیرتری را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در حمایت از این دیدگاه ، SoCalGas متعهد است تا 2030 جایگزین 20 درصد از گاز طبیعی خود را با گاز طبیعی تجدید پذیر (RNG) جایگزین کند. گاز طبیعی تجدید پذیر از زباله های ایجاد شده توسط مزارع لبنیات ، دفن زباله ها و تصفیه خانه های فاضلاب ساخته می شود. SoCalGas همچنین متعهد است در عین حال که قبوض را برای مشتریان ارزان قیمت نگه می دارد ، در زیرساخت های تحویل گاز خود سرمایه گذاری کند. از سال 2014 تا 2018 ، این شرکت نزدیک به 6.5 میلیارد دلار برای ارتقا و نوسازی سیستم خط لوله خود برای ارتقاء ایمنی و قابلیت اطمینان سرمایه گذاری کرده است. SoCalGas یک شرکت تابعه Sempra Energy (NYSE: SRE) ، یک شرکت هلدینگ خدمات انرژی مستقر در سن دیگو است. برای اطلاعات بیشتر به سایت socalgas.com/newsroom مراجعه کرده یا با SoCalGas در ارتباط باشید توییتر (SoCalGas) ، اینستاگرام (SoCalGas) و فیس بوک.

شرکت گاز جنوب کالیفرنیا SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.socalgas.com