دستیابی به ظاهر به نظر می رسد که شما مستقیماً به درب خود سزاوار هستید با استفاده از Ship Me Style ، یک سرویس سبک جدید آنلاین مبتنی بر رویداد

CHARLOTTE ، N.C.، 12 آگوست 2020 / PRNewswire / – پیمایش از طریق رسانه های اجتماعی و غرق در تمام نگاه های افسانه ای؟ یا اینکه از همه گزینه های بوتیک آنلاین اضطراب دارید؟ از کجا شروع می شود؟ به وضوح در روز زمان کافی برای یافتن لباس مناسب نیست. درج کنید سبک ارسال کنید، یک ظاهر طراحی شده آنلاین و مبتنی بر رویداد که استرس را از لباس پوشیدن خارج کرده و از نظر ظاهری کاملاً مستقیم با شما کار می کند.

خواه عروسی بهترین دوست شما باشد ، عکس های خانوادگی باشد یا یک قرنطینه پس زمینه تازه کردن کمد ، با شش بسته مختلف برای انتخاب ، از جمله گزینه سفارشی ، Ship Me Style چیزی برای همه دارد. یک سبک شناس مستقیماً با شما کار خواهد کرد تا یک لباس کامل را بسازید و مستقیماً به درب خود بفرستید. مناسب نیست؟ بدون نگرانی ، یک برچسب برگشت گنجانده شده است.

اخبار مرتبط  CVS Health انتقال مدیرعامل را از فوریه 2021 اعلام می کند

Emily Boat ، بنیانگذار و رئیس سبک گفت: “اگر این بار به من چیزی یاد داده است ، دیگر وقت دیگری نیست که بتواند رویاهایتان را دنبال کند.” “مد همیشه اولین عشق من بوده است ، و من بسیار هیجان زده هستم که رسماً Ship Me Style را راه اندازی کردم. با وجود چیزهای زیادی از طراحی داخلی گرفته تا کارکردن در دسترس واقعی ، فکر کردم چرا یک ظاهر طراحی نشده نیست؟ من در یک سفر شخصی و حرفه ای هستم. کمک کنید مردم بدون در نظر گرفتن مناسبت ، بهترین احساس را داشته باشند و به نظر برسند! ”

اخبار مرتبط  طبق بررسی جدیدی که در سطح اتحادیه اروپا انجام شده است ، شهروندان می خواهند برای پایان دادن به آزمایش حیوانات در اروپا برنامه ای الزام آور داشته باشند

شروع از یک معقول هزینه یک ظاهر طراحی از 50 دلار برای یک رویداد واحد، Ship Me Style با هر بودجه ای کار خواهد کرد و تخصص خود را در مورد چگونگی کمتر کلاسیک نگاه کردن ، یا هنگامی که اشکالی در آن وجود ندارد ، ارائه می دهد. چه بزرگ و چه کوچک ، ما می توانیم چیزی مناسب در محدوده قیمت شما پیدا کنیم.

گزینه های بسته بندی عبارتند از:

  • من به این وارد هستم – 135 دلار
  • بیایید Vacay برویم – 240 دلار
  • ما در حال رفتن به نمازخانه – 305 دلار
  • پسران من کجا هستند؟ – قابل تنظیم
اخبار مرتبط  Dawn Foods برندگان #DonutsForGoodEntry Promotion را اعلام می کند

درباره کشتی با من استایل
با Ship Me Style به نظر می رسد که شما شایسته حمل و نقل مستقیم به درب خود هستید. یک سرویس طراحی آنلاین و مبتنی بر یک ظاهر طراحی شده ، Ship Me Style مستقیماً با شما کار خواهد کرد تا دقیقاً آنچه را برای رویداد بعدی ، استراحت یا تازه کردن کمد شما لازم دارند ، پیدا کنید. با شش بسته مختلف ، چیزی برای همه در ShipMeStyle.com وجود دارد. برای الهام و اخبار ما را درShipMeStyle دنبال کنید.

منبع ارسال سبک من

لینک های مربوطه

https://www.shipmestyle.com