ویتامین های شکلاتی به سراسر کشور می رسند ، ویتامین های Mybite توزیع را تا 20،000+ درب افزایش می دهد

بنیانگذار Mybite Vitamins کیت جونز و مارتي ريفكين دوتایی پویا است که ویتامین خرس لثه را از یک ایده ساده به یک دسته مکمل های کامل که بیشتر از آن رشد کرده است ، برد 10 میلیارد دلار. تیم زن و شوهر Mybite را راه اندازی کردند و دنباله دار برای ایجاد یک ویتامین جدید – این بار ، در یک سیستم تحویل بسته بندی شکلاتی هستند. حق ثبت اختراع نشان دهنده فرمت و ابتکاری جالب و نوآوری مهیج است که Mybite به راهرو ویتامین می بخشد.

محصولات Mybite با افتخار در تولید می شوند ایالات متحده آمریکامحصولات زیر را پیدا کنید1 در سراسر کشور در خرده فروشان مانند Walmart ، Walgreens ، CVS و Rite Aid:

  • هس: یک مولتی ویتامین زنانه شکلاتی تیره با ویتامین C&D ، کارامل صاف ، بادام زمینی بو داده و یک مرکز کرکی. برای حمایت از سطح انرژی سالم با ویتامین های B و ویتامین C برای سلامتی ایمنی ساخته شده است.
  • چند: یک مولتی ویتامین شیرین روزانه برای کل خانواده ، تهیه شده با ویتامین C&D برای سلامت سیستم ایمنی – مراقبت از بدن شما هرگز آنچنان خوشمزه نیست.
  • بچه: یک نیش شیرین شکلات از کارامل صاف ، بادام زمینی بو داده و یک مرکز کرکی که به طور تخصصی با روی ، ویتامین های C ، D و E تهیه شده است تا به شما در حمایت از ایمنی شخص کوچک شما کمک کند.
  • انرژی: تقویت شیرین با کافئین و ویتامین های B. برای ادامه کار از این ویتامین های انرژی در طول روز لذت ببرید.
  • کلسیم: منبع عالی کلسیم برای حمایت از استخوان و ماهیچه ها. از مکمل های کلسیم خسته کننده و خسته کننده خداحافظی کنید و جوانه های طعم خود را تقویت کنید! یک مکمل شکلات تیره با کارامل صاف و یک مرکز کرکی.
اخبار مرتبط  بازار صدور گواهینامه غذا ارزش 6.2 میلیارد دلار تا سال 2025

کیت می گوید ، “Mybite بر این اساس اساسی بنا شده است که همه باید مشتاقانه از مصرف ویتامین های خود استفاده کنند ،” ما ویتامین ایجاد کردیم که مردم نسبت به مصرف و حمایت از آنها در حفظ و سالم نگه داشتن خانواده خود احساس خوبی داشته باشند. ” تمام محصولات Mybite عاری از رنگ های مصنوعی ، طعم های مصنوعی ، مواد نگهدارنده هستند و در هر وعده 25 کالری یا کمتر ، با همان یا کمتر قند نسبت به ویتامین لثه وجود دارد.

اخبار مرتبط  Xovis گزینه های شما را با یک بار ضرب می کند

در Mybite ماموریت ما ساده است – به شما کمک می کند سالم و شاد باشید … جوانه های بدن ، ذهن و طعم.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.mybite.com مراجعه کرده و در رسانه های اجتماعیmybitevitamins #HealthMadeHappy با ما همراه باشید.


1 این اظهارات توسط سازمان غذا و دارو ارزیابی نشده است. این محصول برای تشخیص ، معالجه ، درمان یا جلوگیری از بیماری نیست.

اخبار مرتبط  Veganburg #WorldPlantBaseBurgerDay را به عنوان بزرگداشت دهمین سالگرد خود راه اندازی کرد

منبع ویتامین های میبییت

لینک های مربوطه

https://mybitevitamins.com/