رد وود گرین هیئت مدیره را تغییر داد و منعکس کننده جهت تجارت جدید است

دنور، 12 آگوست 2020 / PRNewswire / – Redwood Green Corp. (“شرکت”) (OTCQB: RDGC) امروز تغییراتی را در هیئت مدیره خود اعلام کرد که نشان دهنده تغییر پیش بینی شده در استراتژی شرکت ها است. این شرکت در نظر دارد از صنعت حشیش خارج شود و فرصتهایی را که ممکن است در زمینه اکتشاف طلای مسئول در مناطق تازه قابل دسترسی در دسترس باشد ، بررسی کند. کلمبیامشروط به تأمین بودجه لازم.

در جلسه آنها 11 آگوست 2020هیئت مدیره شرکت به اتفاق آرا تصویب قطعنامه ای را برای تصویب شرکت از صنعت حشیش تصویب کرد. دلایلی که هیئت مدیره در تصمیم گیری در نظر گرفته است شامل موارد زیر است:

  • مشکلاتی که استراتژی خرید قبلی شرکت در قیمت پایین سهام اخیر شرکت با آن روبرو بوده است
  • عدم اطمینان طولانی مدت در مورد زمان قانونی شدن حشیش فدرال
  • ازدحام بیش از حد صنعت شاهدانه توسط تعداد زیادی از رقبا.

طبق این مصوبه ، شرکت برای خریداران ، با قیمت مناسب ، برای بخش Meds خوب خود به دنبال خواهد بود. مدیران تأکید کردند که بخش Good Meds تا زمان تکمیل فروش تحت شرایط مناسب ، به فعالیت و مشارکت درآمدهای شرکت ادامه خواهد داد.

دو مدیر ، آقای جان شرفنبرگر و آقای استیون هیلتون ، از هیئت مدیره استعفا داده اند. هر یک علاقه مندی مداوم به مشارکت در صنایع کالاهای مصرفی داشتند. پس از پذیرش استعفا ، مدیران مداوم از آقایان بخاطر کمکهای ارزنده آنها در شرکت تشکر کردند

هیئت مدیره آقای کارلوس آندرس هرناندز و آقای را منصوب کرد. گری آرتونت مدیر شرکت باشید. در استقبال از دو مدیر ورودی ، هیئت مدیره کشورشان و / یا تجربه خاص صنعت را که در جهت مدنظر شرکت مورد استفاده قرار می گیرد ، ذکر کردند. هیئت مدیره همچنین خاطرنشان كرد كه مدیران ورودی متعهد شده اند كه فرصت های اكتشافی ویژه كلمبیایی را برای بررسی هیئت ارائه دهند.

اخبار مرتبط  راجر بارنت رئیس و مدیرعامل Shaklee به عنوان رئیس WFDSA خدمت می کند

در جلسه خود ، هیئت مدیره همچنین در نظر گرفت:

  • انجمن های تجاری و حرفه ای گسترده ای که شرکت در آن ایجاد کرده است کلمبیا
  • کلمبیا تاریخ طولانی و پربار در صنعت معدن طلا
  • بازگشایی مجدد مناطق تاریخی تولیدکننده طلا در … کلمبیا که به مدت 50 سال به طور موثر توسط نزاع مدنی بسته شده بود
  • پیشرفت های فناوری اکتشافی که در آن وقفه 50 ساله رخ داده است و اکنون می توان از آن استفاده کرد کلمبیا ولسوالی های تولیدکننده طلا
  • تعهد دولت کلمبیا به اقدامات اکتشافی محتاطانه از نظر زیست محیطی.

درباره کارلوس آندرس هرناندز

کارلوس آندرس هرناندز یک حرفه صنعت معدن است که به مدت هشت سال برای Drummond Ltd. ، شرکت تابعه کلمبیا کار کرد آلاباماشرکت مستقر دراموند ، شرکت مستقر در این ظرفیت ، آقای هرناندز در درجه اول تمرکز خود را برای تملک و مذاکره قرارداد انجام داد دراموند معدن زغال سنگ گشودنی El Descanso ، تاسیسات کلمبیایی که زغال سنگ کمی گوگرد و خاکستری کم خاکستر برای صادرات تولید می کند. بعد از ترک دراموند، آقای هرناندز به عنوان مشاور سیاسی در خدمت بود خوزه گابریل عمار سپولوندا، عضوی از کلمبیا کنگره

آقای هرناندز دارای مدرک تجارت بین المللی از دانشگاه Universidad del Norte در Barranquilla است و به زبان اسپانیایی ، انگلیسی و فرانسوی صحبت می کند.

در باره گری آرتونت

آقای Artmont با داشتن یک حرفه اکتشافی در پنج دهه و 21 کشور ، در همه جنبه های اکتشاف مواد معدنی ، از ارزیابی ریشه ای گرفته تا مطالعات پیش از امکان سنجی تجربه می کند. در طول 46 سال گذشته ، آقای Artmont به عنوان یک زمین شناس و مدیر پروژه در شرکت های برجسته مربوط به معدن ، از جمله مشاوره Geostar ، ریو Tinto ، PT Pelsart اندونزی ، PT Freeport اندونزی و Ivanhoe معدن چین کار می کرد. وی یکی از اعضای انستیتوی معدن و متالورژی استرالیا است و صلاحیت صدور گزارش ملی صلاحیت ساز 43-101 را دارد و گزارش های شخصیتی کمیته ذخایر سنگ معدن (JORC) گزارش های شخص شایسته مورد نیاز بورس های عمومی است.

اخبار مرتبط  Newmine اعلام کرد گای هیپول نماینده انگلیس و اروپا خواهد بود و هیئت مشورتی معتبر Newmine را گسترش می دهد

آقای Artmont دارای مدرک علوم زمین شناسی از دانشگاه واترلو، انتاریو ، کانادا، و انگلیسی و اسپانیایی صحبت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً از طریق ایمیل با بخش ارتباط با سرمایه گذار شرکت تماس بگیرید [email protected] یا از طریق تلفن با شماره +1 303 222 8092 تماس بگیرید.

معاملات بورس سهام این شرکت در بازار سرمایه گذاری OTCQB® با نماد RDGC انجام می شود.

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای ارائه اوراق بهادار یا درخواست خرید ، اشتراک و یا فروش اوراق بهادار در ایالات متحده آمریکا یا هر قضایی دیگر که انجام آن غیرقانونی خواهد بود.

سوالات مربوط به سرمایه گذار:
[email protected]
+1 303 222 8092

سوالات رسانه ای:
[email protected]

بیانیه های به جلو
این پیام ممکن است حاوی بیانیه های آینده دار به معنای قانون اصلاح دادخواهی در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 باشد ، که شامل ریسک های شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل ، از جمله عوامل خطر مشخص شده در پرونده های SEC شرکت می باشد و ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر مادی با هر نتیجه ، عملکرد یا دستاوردهای آینده بیان شده یا دلالت شده توسط بیانیه های آینده نگر متفاوت است. خطرات و ابهامات موجود شامل ، بدون محدودیت ، تغییر در شرایط نظارتی مؤثر بر فروش و استفاده از مواد حشیش یا شاهدانه و سایر خطوط بالقوه مشاغل است که شرکت در آن زمان ورود را در نظر خواهد گرفت ، تقاضا برای محصولات شرکت ، بودجه داخلی و وضعیت مالی شرکت ، لیست محصول ، رقابت ، وابستگی ما به شرکای تجاری ما ، تغییر در بازارهای کالاهای جهانی و سایر موارد تجاری مربوط به شرکت ، محصولات آن و بازارهایی که شرکت در آن فعالیت می کند یا به دنبال ورود است. و همچنین شرایط عمومی اقتصادی اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی فقط از تاریخ این مقاله ارائه می شود ، و مگر اینكه طبق قوانین اوراق بهادار قابل اجرا باشد ، شركت هرگونه قصد و یا تعهدی را برای به روزرسانی یا تجدید نظر در هرگونه اظهارنامه آینده نگر ، چه در نتیجه جدید ، رد می كند. اطلاعات ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر.

اخبار مرتبط  Oclean کوچکترین آبیاری هوشمند دهان و دندان جهان را راه اندازی می کند

احتیاط در مورد عملیات حشیش در ایالات متحده
سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که محدودیت ها و مقررات قانونی قابل توجهی وجود دارد که حاکم بر صنعت حشیش در کشور است ایالات متحده. ماری جوانا ، همانطور که در قانون مواد کنترل شده ایالات متحده تعریف شده است ، طبق قانون مربوطه ، یک داروی برنامه I است که طبق قانون فدرال در ایالات متحده غیر قانونی است و این امر را غیرقانونی می کند ، از جمله موارد دیگر ، شاهد ، توزیع و یا داشتن حشیش است. معاملات مالی شامل درآمد حاصل از فعالیت های تجاری مرتبط با حشیش در ایالات متحده و یا در نظر گرفته شده برای ترویج ، ممکن است مبنای پیگرد قانونی طبق قانون قابل اجرا در آمریکا برای پولشویی ایالات متحده باشد. لطفاً پرونده های SEC را با توجه به عوامل خطر مرتبط با پرونده بررسی کنید.

SOURCE Redwood Green Corp.

لینک های مربوطه

redwoodgreencorp.com