MAGROUND تجربه گسترده ای را در بایگانی عکس برای مارک های خودرویی که در دنیای COVID-19 به بازار عرضه می شوند ، تجربه کرده است.

هامبورگ، آلمان، 12 آگوست 2020 / PRNewswire / – MAGROUND ، یک پلت فرم بوتیک سهام طاقچه با عکس های چشم انداز با وضوح بالا و گنبدهای سبک 360 درجه HDR برای ادغام ماشین ، این هفته اعلام کرد که به دلیل محدودیت های سفر COVID-19 ، تقاضا برای تصاویر آنها در حال افزایش است.

اخبار مرتبط  مرکز واکس اروپا توسط مجله کارآفرین به عنوان "حق رای دادن به رشد برتر" نامگذاری شد

از آنجا که شرکت های اتومبیل مجبور هستند برای جلوگیری از نقض دستورات دورافتاده اجتماعی ، مجدداً به بازاریابی و تبلیغات خود بپردازند ، بایگانی عکس MAGROUND که در حال حاضر در دسترس است ، راه حلی است که به شرکتها در همه جا کمک می کند تا در این مناطق زندگی کنند.

وی گفت: “ما بیش از 10 سال است که با افتخار مارک های خودروهای سطح بالا را با مواد سهام خود عرضه می کنیم.” ولادیمیر الکسی، مدیر عامل و بنیانگذار MAGROUND. وی ادامه داد: “با این وجود ، ما هرگز به دلیل همه گیر جهانی نمی توانستیم چنین افزایش تقاضا را تصور کنیم. این صنعت در آن قفل شده است و مجبور می شویم روش ها و امکانات تولید را دوباره تصور کنیم. ما مفتخریم که مطالب مورد نیاز خود را در اختیار این شرکتها قرار دهیم. “”

وقتی شرکت های اتومبیل وسایل تولید بصری خود را تغییر می دهند ، MAGROUND با کارگردانانی که تصمیم به شلیک ماشین در استودیو می گیرند ، با تصاویر مناظر MAGROUND کار می کند. علاوه بر این ، هنرمندان تجسمی می توانند با استفاده از چراغهای 360 درجه MAGROUND MAGROUND تصاویر به طور کامل رایانه ای ایجاد کنند تا محصول نهایی به نظر واقعی برسد.

امروزه برندهای برتر اتومبیل مانند مرسدس ، VW ، پورشه ، تویوتا ، فراری و بنتلی از روش MAGROUND برای ایجاد خط لوله تولید CGI برای مشتریانی که نیاز به ایجاد کل تبلیغات خودرو و مواد بازاریابی دارند استفاده می کنند. همانطور که آندره ریزویچ ، هنرمند سه‌بعدی از طراحی وسایل نقلیه تجاری فولکس واگن می گوید ، “صفحه های بک گراند و HDR که از شریک زندگی ما MAGROUND به دست می آوریم قبلاً به گونه ای ترتیب داده شده اند که نیازی به بداهه سازی زیاد نداریم و تمایز مجازی دشوار است. تصویر از واقعیت در نتیجه نهایی. “

الکسی گفت: “شرکای ما در حال کشف چگونگی عملکرد پیش زمینه های ما با افراد واقعی ، محصولات و البته اتومبیل ها هستند.” “ما همچنین شریک افتخار شرکت Autodesk V-Red هستیم که برای جدیدترین نرم افزار ارائه دهنده V-Red در زمان واقعی ، یک منبع پس زمینه انحصاری انتخاب شده ایم.” نرمال جدید “در دنیای COVID-19 در اینجا است به جای اینکه با به معنای تبلیغات محدود ، چرا تغییر در این نوع جدید از بازاریابی را ایجاد نمی کنید؟ MAGROUND برای کمک به اینجا است. “

MAGROUND نه تنها تصاویر پس زمینه را برای مشتریان ارائه می دهد ، بلکه گنبدهای نور 360 درجه HDR را نیز برای پیاده سازی اشیاء CGI و عکس های 360 درجه برای ارائه محصولات تعاملی آنلاین ، تنظیمات و رندرهای حرکتی ارائه می دهد.

علاوه بر این ، MAGROUND مدلهای مناسب قیمت گذاری و مجوز را ارائه می دهد که به بهترین وجه با نیازها و بودجه پروژه مناسب هستند. آنها خدمات خود را چابک تر و همه کاره تر می کنند تا بتوانند مشاغل نیازمند را برای خاموش کردن coronavirus درمان کنند.

برای اطلاعات بیشتر ، به آدرس https://maground.com مراجعه کنید

پائولا لومبارد
تلفن: +49 (0) 40 609461261
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

background-hdr-domes.jpg
پس زمینه + گنبد HDR
MAGROUND شما را به هر کجا می برد: بزرگترین سهام برای پس زمینه های خودرو. گنبدهای نور HDR ، زوایای جایگزین و گزینه های صدور مجوز ساده ، ایجاد کمپین های تصویری خیره کننده در پرواز را آسان می کنند.

لینک های مربوطه

وبلاگ

لینکدین

منبع انرژی