جامعه لبنیات مینه سوتا تاج 67 شاهزاده کیایی از راه شیری را تاج گذاری کرد

SAINT PAUL ، مین.، 12 آگوست 2020 / PRNewswire / – برنا کانلی ، دانشجوی 19 ساله دانشگاه بایرون ، مینه سوتا، نمایندگی شهرستان اولمستد، تاج 67 بودهفتم پرنسس کی روش کهکشان راه شیری در یک مراسم خصوصی که عملا در آن جریان داشت 12 آگوست.

کانلی به عنوان سفیر رسمی حسن نیت نزدیک به 3000 مورد خدمت خواهد کرد مینه سوتا خانواده های مزرعه لبنی. او دختر کریگ و هدر کانلی و شرکت می کند دانشگاه مینسوتادوقلو شهرستانها.

ده شاهزاده خانم لبنی از سطح کشور مینه سوتا برای عنوان شاهزاده خانم کی روش کهکشان راه شیری رقابت کرد. امیلی بنرود از خداحافظ، نمایندگی شهرستان گودوهو مگی مولیتور از راکویل، نمایندگی شهرستان استرنز، به عنوان دونده انتخاب شدند.

کاترین ماوس از بندرآزاد، نمایندگی شهرستان استرنزبه همراه بنرو و کانلی برندگان بورس تحصیلی معرفی شدند. Molitor همچنین Miss Congeniality نامیده شد.

اخبار مرتبط  iAnthus گزارش مالی مالی سه ماهه اول سال 2020

در طول سلطنت یک ساله خود به عنوان شاهزاده خانم کی روش شیری ، کانلی برای کمک به اتصال مصرف کنندگان به مینسوتا خانواده های مزرعه لبنی و از طریق مکالمات ، ویزیت در کلاس درس و درگیری های مختلف گفتاری ، لبنیات را زنده می کنند. کانلی به صورت عملی و حضوری در رویدادها شرکت خواهد کرد ، زیرا انجام این کار بی خطر است.

اولین وظیفه رسمی کانلی به عنوان شاهزاده کیایی این است که شباهت او را در یک قطعه 90 پوند کره در ساختمان لبنیات در میدان های ایالتی مینسوتا مجسمه سازی کنید. 13 آگوست. قرار است سایر فینالیست ها شباهت خود را به شرح زیر ترسیم کنند:

  • جمعه 14 مرداد: تیلور جرد از نورثفیلد، نمایندگی شهرستان داکوتا
  • شنبه ، 15 آگوست: مگی مایر از شهر گراو، نمایندگی شهرستان میکر
  • یکشنبه ، 16 آگوست: مگی مولیتور از راکویل، نمایندگی شهرستان استرنز
  • دوشنبه 17 آگوست: اما فریواف از گلنکوئه، نمایندگی شهرستان مک لود
  • سه شنبه 18 مرداد: والری سعودر از جزیره کاج، نمایندگی شهر داج
  • چهارشنبه 19 مرداد: ربکا شرودر از کالدونیا، نمایندگی شهرستان هیوستون
  • پنجشنبه ، 20 آگوست: کاترین ماوس از بندرآزاد، نمایندگی شهرستان استرنز
  • جمعه 21 مرداد: امیلی بنرود از خداحافظ، نمایندگی شهرستان گودوه
  • شنبه 22 آگوست: مکنزی کریگ از اسکندریه، نمایندگی شهرستان داگلاس

در حالی که مجسمه سازی برای عموم بسته شده است ، طرفداران می توانند برای تماشای مجسمه سازی کره و تنظیم سوالات فینالیست ها به طور زنده در صفحه فیس بوک پرنسس کی (facebook.com/princesskayofthemilkyway) در 10:30 قبل از ظهر.، 1 پ.م. و 4 پ.م. مینه سوتا مجسمه ساز ، گری كولزر، یک هنرمند و معلم از لیچفیلد همه فینالیست ها را مجسم می کنند. مجسمه ساز دیرینه لیندا کریستنسن واقعاً از خانه خود در کولزر کمک خواهد کرد کالیفرنیا در حالی که او کونلی را پیچ می کند.

اخبار مرتبط  خدمات پیشرو مستقل پروکسی مستقل خدمات سهامداران سازمانی توصیه می کند سهامداران استرالیایی رأی دهند فقط با استفاده از پروکسی BLUE

لبنیات میانه غربی® نماینده 5.800 خانواده مزرعه لبنی است و از طرف آنها برای ایجاد تقاضای لبنیات با الهام بخشیدن به اعتماد مصرف کننده به محصولات و شیوه های تولید خود کار می کند. ما متعهد هستیم که لبنیات را به زندگی بیاوریم! با ارائه یک تجربه عالی لبنیات به مصرف کنندگان و توسط کشاورزان در یک منطقه 10 ایالت ، از جمله تأمین می شود مینه سوتا، داکوتای شمالی، داکوتای جنوبی، نبراسکا، آیووا، ایلینویز، میسوری، کانزاس، آرکانزاس و اوکلاهما شرقی. برای اطلاعات بیشتر ، به MidwestDairy.com مراجعه کنید. ما را دنبال در توییتر و ما را در فیس بوک در Midwest Dairy پیدا کنید. برای مکالمات مرتبط با موضوع و روندهای موجود در جامعه لبنیات ، لبنیات را در هوا گوش دهید.

اخبار مرتبط  یک میلیون کودک ویتامین A ضروری را از طریق Persona ™ Nutrition and Vitamin Angels® دریافت می کنند

SOURCE لبنیات غرب میانه