Pair of Thieves مجموعه اختصاصی نسخه محدود با آمازون را راه اندازی کرد

لس آنجلس، 13 آگوست 2020 / PRNewswire / – برند اصیل محبوب Pair of Thieves با آمازون همکاری می کند تا یک مجموعه کپسول انحصاری را به صورت آنلاین راه اندازی کند. پنجشنبه ، 13 مردادهفتم. این مجموعه شامل جوراب های محدود ، لباس زیر و لباس زیر است. قطعات اختصاصی آمازون از کیفیت و راحتی خاصی برخوردار است که مشتریان Pair of Thieves انتظار داشتند از این برند با قیمت های قابل قبولی انتظار داشته باشند. Pair of Thieves در حال حاضر در آمازون موجود است ، اما این اولین همکاری انحصاری بین برند و سایت است.

Pair of Thieves در شش سال گذشته در فضای لباس با سرگرم کننده ، چاپ های بی نظیر و راحتی بی نظیر خود ، نام خود را ایجاد کرده است ، و صنایع دستی و دوام بالایی را ارائه می دهد که کیف پول شما را دراز نمی کند. مجموعه 8 قطعه آمازون آنها جوراب ، لباس زیر مردانه و لباس زیر مردانه را در سبک ها و الگوهای مختلف ، همه در قیمت های پایین تر به نمایش می گذارد. جوراب های 4 تخته در خدمه ، خدمه کوسن و کوسن بدون نمایش خواهد بود 19.99 دلار؛ لباس زیر مردانه 3 بسته در شلوارک بوکسر فوق العاده مناسب و تنه های فوق العاده مناسب خواهد بود 34.99 دلار؛ و زیراندازهای 3 بسته در مخازن فوق العاده نرم ، انگشتان گردن V و گردن خدمه خواهد بود 34.99 دلار.

بنیانگذاران Pair of Thieves ، Cash Warren ، گفت: “ما نمی توانیم از همکاری با آمازون در مجموعه جدید خود هیجان زده شویم.” آلن استوارت و دیوید ارنبرگ. “نام تجاری Pair of Thieves مربوط به سبک ، راحتی و کیفیت است ، همه با قیمتی مقرون به صرفه است و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا مشتریان آمازون محصولات جدید خود را ببینند و به همان اندازه که دوستشان داشته باشیم”.

اخبار مرتبط  HollywoodHunna سودآوری مجموعه New Streetwear را برای مبارزه با بی عدالتی نژادی راه اندازی و اهدا می کند

این مجموعه به صورت زنده پخش می شود نیمه شب EST بر 13 آگوستهفتم. لینک جفت ارز آمازون اینجا.

در باره
نام تجاری مستقر در LA Pair of Thieves در سال 2012 توسط دوستان کودکی وارن ، استوارت و Ehrenberg تاسیس شد. این برند که در ابتدا به عنوان یک شرکت جوراب ایجاد شده است ، به جوراب های زنانه ، لباس زیر مردانه و زیر شلوارهای زنانه گسترش یافته است و اصول اولیه ای باکیفیت و با قیمت مناسب را برای مشتریان به ارمغان می آورد. محصولات آنها نه تنها از سبک ها و طرح های منحصر به فرد برخوردار است ، بلکه از پارچه هایی با خشک کردن سریع و با کارایی بالا ساخته شده است که امکان تنفس ، رطوبت و راحتی Swassfree را فراهم می کند. پوشاک Pair of Thieves را می توان در وب سایت آنها مشاهده کرد. https://pairofthieves.com/

اخبار مرتبط  شرکت تابعه TLED ، Curtis Mathes ، Inc. تغییر نام و تمرکز خود را بر فناوریهای روشنایی درمانی

عکس اینجا
یک ورق محصول در اینجا

منبع سورس سارقان