عملکرد مالی شدید ناشی از ادامه پیشرفت در برابر اهداف استراتژیک

لندن، 13 آگوست 2020 / PRNewswire / – Algeco Investments B.V. (به همراه شرکتهای تابعه آن ، “Algeco” یا “گروه”) ، اروپا و آسیای اقیانوس آرام شرکت خدمات پیشرو کسب و کار متخصص در فضای مدولار ، امروز عملکرد قوی برای سه ماهه دوم سال 2020 اعلام کرد.

برای سه ماه تا 30 ژوئن 2020، این گروه کل درآمد 279 میلیون یورو را تحویل داده است ، در حالی که 23.5٪ در مقایسه با سال قبل با خرید قبل از کسب ، کل درآمد 2 میلیون یورو (1.1٪) رشد یافته است که رشد 15٪ در لیزینگ فضای مدولار را جبران می کند ، که با پایین آمدن تحویل و درآمد نصب به عنوان نتیجه محدودیت های Covid-19 جبران می شود.

بهره برداری در پایان سه ماهه دوم به 83٪ افزایش یافت در حالیکه واحدهای اجاره ای در سه ماهه به استثنای کسب 4200 واحد افزایش یافته اند. میانگین واحدهای اجاره ای با احتساب کسب 9/9 درصد بیشتر بود.

EBITDA ارگانیک با ادامه پیشرفت در مقابل اهداف استراتژیک Algeco ، 10٪ (6 میلیون یورو) افزایش یافته است. از جمله M&A EBITDA با 32٪ افزایش به 84 میلیون یورو رسید ، زیرا ادغام خریدهای اخیر به خوبی پیشرفت می کند. تبدیل نقدی در سال گذشته تاکنون 59٪ و قبل از رشد رشد 84٪ قوی بود.

اخبار مرتبط  خیرون با توافق توزیع مواد مخدر پزشکی در کلمبیا با لوکاتل امضا کرد

اهرم خالص در پایان دوره 5.2 برابر بر مبنای فرمولاسیون بود. موقعیت نقدینگی با 207 میلیون یورو پول نقد در ترازنامه در تاریخ 30 ژوئن و در دسترس بودن 74 میلیون یورو ABL و 103 میلیون یورو بیشتر در خارج از محدوده گروه محدود باقی مانده است.

مارک هایگزونمدیر ارشد اجرایی Algeco گفت: “Algeco با وجود شرایط سخت بازار سه ماهه دوم قدرتمندی را برای سال 2020 تحویل داده است. پیشرفت های انجام شده علیه استراتژی ما همچنان باعث افزایش ارزش برای همه ذینفعان ما می شود ، زیرا ما افزایش EBITDA ارگانیک 10٪ و درآمد کل را تا 23.5٪ افزایش داده ایم. ما خوشحال شدیم که با استقبال Wexus به تجارت در سه ماهه دوم ، حضور خود را در نوردیک ها اضافه کردیم ، و ما یک خط لوله فعال از فرصت های آینده M&A را پشتیبانی می کنیم که از پتانسیل ما برای رشد بیشتر حمایت می کند. “

اخبار مرتبط  CNN Brasil از Visagism به عنوان یک استراتژی استفاده می کند و شامل مشاوره کاملی برای ویزیت خبرنگاران استخدام شده است

یادداشت

Algeco گزارش مالی و ارائه اسلایدهای سه ماهه دوم سال 2020 خود را برای همراهی در تماس با کنفرانس نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 (برنامه ریزی شده برای پنجشنبه 13 آگوست 2020 در ساعت 3:00 بعد از ظهر BST، 10.00 صبح وقت شرقی) در https://www.algeco.com/investors/financial-reports.html که شامل یک ویژگی محافظت از رمز عبور است. دسترسی به وام دهندگان و نوید نامه های موجود و آینده نگر و برخی از احزاب واجد شرایط دیگر (از جمله تحلیلگران اوراق بهادار و آژانس های رتبه بندی) که برای یک حساب کاربری ثبت نام کرده اند ، مجاز خواهد بود. Algeco با مراجعه به https://www.algeco.com/investors/investor-registration.html همه افراد علاقه مند را برای ثبت نام در اولین فرصت خود دعوت می کند

اخبار مرتبط  ریحانا پوست زیادی را راه اندازی می کند

درباره Algeco

Algeco پیشروترین شرکت خدمات تجاری جهان است که در فضای مدولار تخصص دارد. ما فضاهای هوشمندی را برای زندگی ، کار و یادگیری افراد ایجاد می کنیم. کسب و کار ما به گونه ای طراحی شده است که به مشتریان کمک می کند راه حل مناسب فضا را بدون توجه به نیازهایشان پیدا کنند. Algeco در 24 کشور جهان با تقریبا 250،000 فضای مدولار و واحد ذخیره سازی قابل حمل و 3500 اتاق اقامتی از راه دور فعالیت دارد. این شرکت به عنوان Algeco در فعالیت می کند اروپا، الیوت در انگلستان، BUKO Huisvesting و BUKO Bouw & Winkels در هلند، Malthus Uniteam و Wexus in نروژ، Ausco در استرالیا، Portacom در نیوزلند، و Algeco چنگدونگ در چین.

برای اطلاعات بیشتر

روابط سرمایه گذار: فیل ولاکت، [email protected]، +44 (0) 7841 563541

سوالات رسانه ای: ارتباطات تولچان ، [email protected]، +44 (0) 207 353 4200

منبع Algeco