کپسول گیاهی در سال 2020 تبدیل به روند جدید بازار بین المللی مکمل های غذایی می شود

در مقایسه با کپسول های ژلاتینی که از هیدرولیز کلاژن از گاو ، ماهی یا خوک حاصل می شوند ، کپسول های گیاهی می توانند بهتری در خواست های گیاهخواران و افراد برخی از گروه های مذهبی یا قومی که استفاده از محصولات حیوانی ممنوع است ، پاسخ دهند.

چنین کپسول های تولید شده گیاهی عاری از مواد افزودنی شیمیایی هستند و در طی فرایند تولید باعث آلودگی کمی می شوند. علاوه بر این ، بی تحرکی از ترکیبات موجود در گیاه ، کپسولهای گیاهی را برای انواع مواد پر کننده مانند روغن ماهی ، عصاره گیاه و سایر مواد مغذی که به راحتی اکسیده می شوند ، مناسب ساخته است تا مواد مغذی بهتر حفظ شود.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود که بازار چراغ های رشد از 1.0 میلیارد دلار در سال 2020 ، در CAGR از 19.9٪ به 2.5 میلیارد دلار در سال 2025 برسد.

از آنجا که افراد زندگی سالم تری را دنبال می کنند ، آنها تمایل دارند محصولات طبیعی تر ، سالم تر و ایمن تری را انتخاب کنند. در زمینه مکمل های غذایی ، بسیاری از تولید کنندگان و صاحبان برندها از جمله Healthy Care ، BioBalance ، doTERRA ، Walgreens ، Sam’s Club ، Colfarm ، Benemax ، Healtheries و تحقیقات ورزشی ، بدین ترتیب اقدام به جستجوی گزینه های گیاهی مبتنی بر کپسول های ژلاتین کردند. نیازهای مصرف کننده در حال تحقق بخشیدن.

اخبار مرتبط  خریدار صنعت HVAC ادغام و مالکیت وایکینگ را انتخاب می کند. 200 میلیون دلار + فرصت خرید برای مالک / اپراتورهای HVAC

همچنین ، بیماری همه گیر COVID-19 مصرف کنندگان را وادار کرده است تا سلامت ، عادات زندگی و تمایل مصرفی خود را دوباره ارزیابی کنند.

گفت: “ما همچنان در هنگام انتخاب از محصولات طبیعی و معمولی شاهد تغییر مداوم در تفکر خریدار هستیم.” کاترین پیترزمعاون اجرایی شرکت SPINS ، یک شرکت فن آوری داده با محوریت سلامتی است.

کاترین افزود: با توجه به توجه بیشتر مردم بر سلامتی و رفاه ، محصولات طبیعی همچنان به محصولات خود ادامه می دهند زیرا مصرف کنندگان همچنان روی کالاهای بهتر برای غذا خوردن ، استفاده از بدن و حفظ خانه خود سرمایه گذاری می کنند.

اخبار مرتبط  Diageo آمریکای شمالی بطری پلاستیکی قابل بازیافت 100٪ پرتاب می کند

یک مقام با شرکت VegeGel ، یکی از تولید کنندگان برجسته جهان در زمینه کپسول های گیاهی نشاسته ای ، گفت: اختلافات زیادی در شرکت ها و دارندگان مارک های استفاده کننده از کپسول های گیاهی در مکمل های غذایی و کسانی که از کپسول های معمولی استفاده می کنند ، پیدا خواهد شد.

منبع جاده ابریشم Xinhua