کپسول گیاهی در سال 2020 تبدیل به روند جدید بازار بین المللی مکمل های غذایی می شود

در مقایسه با کپسول های ژلاتینی که از هیدرولیز کلاژن از گاو ، ماهی یا خوک حاصل می شوند ، کپسول های گیاهی می توانند بهتری در خواست های گیاهخواران و افراد برخی از گروه های مذهبی یا قومی که استفاده از محصولات حیوانی ممنوع است ، پاسخ دهند.

چنین کپسول های تولید شده گیاهی عاری از مواد افزودنی شیمیایی هستند و در طی فرایند تولید باعث آلودگی کمی می شوند. علاوه بر این ، بی تحرکی از ترکیبات موجود در گیاه ، کپسولهای گیاهی را برای انواع مواد پر کننده مانند روغن ماهی ، عصاره گیاه و سایر مواد مغذی که به راحتی اکسیده می شوند ، مناسب ساخته است تا مواد مغذی بهتر حفظ شود.

اخبار مرتبط  با برنامه همکاری مشترک لجستیک ، با Turvo برای نمایان بودن از پایان به پایان شریک شوید

از آنجا که افراد زندگی سالم تری را دنبال می کنند ، آنها تمایل دارند محصولات طبیعی تر ، سالم تر و ایمن تری را انتخاب کنند. در زمینه مکمل های غذایی ، بسیاری از تولید کنندگان و صاحبان برندها از جمله Healthy Care ، BioBalance ، doTERRA ، Walgreens ، Sam’s Club ، Colfarm ، Benemax ، Healtheries و تحقیقات ورزشی ، بدین ترتیب اقدام به جستجوی گزینه های گیاهی مبتنی بر کپسول های ژلاتین کردند. نیازهای مصرف کننده در حال تحقق بخشیدن.

اخبار مرتبط  زمین خالص مزارع 10،000 10000 دلار به عنوان بخشی از پروژه رشد خالص خود به مزرعه شهر رالی ارائه می دهد

همچنین ، بیماری همه گیر COVID-19 مصرف کنندگان را وادار کرده است تا سلامت ، عادات زندگی و تمایل مصرفی خود را دوباره ارزیابی کنند.

گفت: “ما همچنان در هنگام انتخاب از محصولات طبیعی و معمولی شاهد تغییر مداوم در تفکر خریدار هستیم.” کاترین پیترزمعاون اجرایی شرکت SPINS ، یک شرکت فن آوری داده با محوریت سلامتی است.

کاترین افزود: با توجه به توجه بیشتر مردم بر سلامتی و رفاه ، محصولات طبیعی همچنان به محصولات خود ادامه می دهند زیرا مصرف کنندگان همچنان روی کالاهای بهتر برای غذا خوردن ، استفاده از بدن و حفظ خانه خود سرمایه گذاری می کنند.

اخبار مرتبط  یام چین دو شعبه مرکز خدمات مشترک اضافه می کند

یک مقام با شرکت VegeGel ، یکی از تولید کنندگان برجسته جهان در زمینه کپسول های گیاهی نشاسته ای ، گفت: اختلافات زیادی در شرکت ها و دارندگان مارک های استفاده کننده از کپسول های گیاهی در مکمل های غذایی و کسانی که از کپسول های معمولی استفاده می کنند ، پیدا خواهد شد.

منبع جاده ابریشم Xinhua