WEKO برای ارائه روشی جدید برای استفاده از Polygiene؛ پاشش به معنای صرفه جویی است

STOCKHOLM، 13 آگوست 2020 / PRNewswire / – WEKO یکی از تامین کنندگان پیشرو آلمان در سیستم های کاربردی صنعتی برای اتمام سطح است. همراه با Polygiene ، اینك راهكارهایی را برای استفاده از Polygiene ViralOff به عنوان اسپری میكروپروتك ارائه می دهد. این باعث می شود تا 80٪ آب ، 80٪ شیمی و 90٪ انرژی خشک کن صرفه جویی شود.

دستگاه ها و راه حل های کاربردی به مشتریان موجود و جدید فروخته می شود که شامل تعداد زیادی کارخانه تولید پیشرو و نساجی است. این بدان معنی است که Polygiene حضور خود را در کل زنجیره ارزش تقویت می کند ، از برچسب های برندهای مصرف کننده و محصولات حرفه ای گرفته تا شرکای خود در سمت تولید.

اخبار مرتبط  West Town Bank & Trust معاون ارشد جدید بانکداری کنف استخدام می کند

“ما تقاضا برای ViralOff را در بازار می بینیم ، و ما می خواستیم تخصص خود را در برنامه ها به ارمغان بیاوریم تا این فناوری حتی بهتر شود. پس انداز در آب ، انرژی و ردپای شیمیایی بیش از حد قابل توجه است. ما همچنین قابلیت تکرار کاملی از کاربرد را داریم. که مهم است هنگام قول دادن> 99٪ از کاهش ویروس ViralOff “می گوید توبیاس شورمدیر فروش و بازاریابی در WEKO می گوید: “ViralOff همانقدر که بخشی از مبارزه با همه گیر های فعلی و آینده است ، ابتکار پایداری است.” ماتس جورجسون، CMO در Polygiene. “با استفاده از ViralOff می توانید 80٪ از شستشوها را پرش کنید – هیچ “فقط در مورد” وجود ندارد دلایل و این باعث صرفه جویی در محیط زیست می شود. اکنون با WEKO می توانیم صرفه جویی چشمگیری را در بخش تولید نیز داشته باشیم. و این در حالی است که این روش کاربردی به اندازه قلم های من خشک نیست ، فقط از 20٪ از آب روش های متداول استفاده می کند. ”

اخبار مرتبط  iHerb سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری در روسیه را برای خدمات بهتر به جوامع این کشور انجام می دهد

برای تصاویر مطبوعاتی و اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید ir.polygiene.com یا تماس با ما:

مطبوعات مطبوعات WEKO:

جسیکا دیس
[email protected]

Polygiene AB:

اولریکا بیورک ، مدیرعامل
[email protected]
+ 46-70-921-12-75

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/polygiene-ab/r/weko-to-offer-a-new-way-of-applying-polygiene–spraying-means-saving،c3168089

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

SOURCE Polygiene AB

اخبار مرتبط  بازار جهانی مواد اولیه فعال مراقبت شخصی به عنوان تقاضا برای محصولات پایدار و پاک تا سال 2025 به 4.85 میلیارد دلار می رسد