چرا آشپزخانه های شبح در طول همه گیری رو به افزایش هستند

PALM BEACH، Fla.، 13 آگوست 2020 / PRNewswire / – آشپزخانه های شبح و تحویل فرضی از زمان آغاز رمان تاج ابعاد جدیدی را به خود اختصاص داده اند. تحویل به تنها وسیله عملی اکثر رستوران ها در سراسر جهان تبدیل شده است. همه در حال حاضر تلاش می کنند تا بهترین روش برای تحمل همه گیر را کشف کنند ، که راه حل های جدیدی از تحویل الکل گرفته تا پیاده روی به مواد غذایی و سایر موارد را ارائه داده است. به دلیل افزایش گزینه های تحویل ، آشپزخانه های ارواح به یک ویژگی ضروری دنیای رستوران ها تبدیل شده اند. با داشتن یک آشپزخانه شبح می توانید کارگران آشپزخانه خود را از بین مردم جدا کنید و به آنها اجازه می دهید تا روی گزینه های تحویل فرض خارج از مرکز (دوباره ، تنها انتخاب در حال حاضر) تمرکز کنند. بیایید ببینیم که چگونه آشپزخانه های ارواح می توانند در طول تاج خروس کمک کنند. براساس داده های جمع آوری شده از ConnectSmart Kitchen و DineTime ، ترافیک داخل خانه متوقف شده و 100٪ کاهش یافته است. گزارشی از QSRAutomations می گوید: “زیبایی یک آشپزخانه شبح در این است که به شما امکان می دهد عملکرد شما از هر زمان دیگری لاغرتر و متوسط ​​تر باشد. با یک آشپزخانه ارواح ، می توانید پرسنل خود را به حداقل نسبت به کارمندان آشپز نگه دارید.” به آن چه در آینده نزدیک و چه در آینده. در حال حاضر ، آشپزخانه های ارواح محیط های کاملاً بسته شده و بدون تماس با بیرون هستند.با مراحل سالم سازی مناسب ، می توانید هم از نظر اجتماعی فاصله بگیرید و هم از هرگونه آلودگی را به حداقل برسانید ، که آرامش خاطر به شما می بخشد عمومی و کارمندان شما. ” شرکت های فعال در بازارهای این هفته شامل می شوند شرکت ShiftPixy ، شرکت. (NASDAQ: PIXY) ، شرکت Upwork (NASDAQ: UPWK) ، Brinker International، Inc. (NYSE: EAT) ، شرکت سیسکو (NYSE: SYY) ، Slack Technologies، Inc. (NYSE: کار).

گزارش دیگری از Reforming Retail اضافه کرد: “تحویل شخص ثالث مطابق Thanx با 43٪ CAGR (نرخ رشد سالانه مرکب) نگران کننده است. در حالی که تخمین زده می شود که سفارش / تحویل آنلاین از اشخاص ثالث تقریباً نمایان باشد 10B $ فروش رستوران امروز با نرخ رشد فعلی تحویل شخص ثالث میتوانست نمایندگی بیش از 100B $ در رستوران های فروش تا سال 2025. صنعت رستوران ایالات متحده سالانه حدود 3٪ رشد می کند. با این نرخ تا سال 2025 می توان انتظار داشت که این صنعت با سرعت بیشتری به فروش برساند و به بیش از 1 دلار برسد. برخی از ریاضیات سریع به ما می گوید که تحویل شخص ثالث می تواند 10٪ از حجم صنعت در آن مقطع باشد. “

ShiftPixy ، شرکت (NASDAQ: PIXY) اخبار BREAKING: آزمایشگاه های ShiftPixy مسابقه انکوباتور آشپزخانه شبح را اعلام می کنند – ShiftPixy ، ع کالیفرنیاارائه دهنده پلت فرم تعامل gig-based مستقر ، امروز برنامه مسابقه جدید خود را به عنوان بخشی از پروژه انکوباتور آشپزخانه Ghost Ghost ShiftPixy Labs نشان داد. علاوه بر این هیجان انگیز جدید گسترش آشپزخانه Ghost ، این مسابقه به سرآشپزها و اپراتورهای رستوران واجد شرایط فرصت کسب امتیاز در انکوباتور را با گله کردن و آزمایش ایده های جدید با آشپزخانه شبح کاملاً شبیه سازی شده و تجربیات تحویل ارائه می دهد. این مسابقه و همچنین پروژه انکوباتور در یوتیوب پخش می شود و بستر تبلیغاتی بالاتری را برای مخاطبان جهانی در اختیار شرکت و کلیه شرکت کنندگان قرار می دهد.

با توجه به اینکه صنعت رستوران ها یک تغییر لرزه ای به سمت آشپزخانه های ارواح و مدلهای تجاری تحویل محور را تجربه می کنند ، مهمتر از همیشه برای اپراتورها است که یاد بگیرند چگونه با استفاده از این مفاهیم موفق به موفقیت شوند. خدمات ارائه شده توسط پروژه ShiftPixy Labs Incubator به منظور آماده سازی اپراتورها برای راه اندازی مشاغل جدید طراحی شده است – و آنها را در مورد چگونگی ایجاد و بهینه سازی مشاغل خود در مورد تحویل و ناهار خوری خارج از محل از سطح زمین راهنمایی می کند.

اخبار مرتبط  اولین نوار علمی که برای روزه متناوب اکنون در آمازون موجود است

“ShiftPixy ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ShiftPixy گفت:” در اصل ما ، ماموریت ShiftPixy در مورد کمک به اپراتورها برای موفقیت است. در منظر امروز ، این بدان معنی است که آنها را از طریق فرایند اجرای یک آشپزخانه ارواح قوی و رستوران مستقر در تحویل هدایت کنید. اسکات آبشار. وی ادامه داد: پروژه انکوباتور آشپزخانه Ghost ما نحوه ایجاد و راه اندازی رستوران ها را تغییر خواهد داد و این برنامه مسابقه جدید ، آن فرصت را برای طیف عظیمی از شرکت کنندگان باز می کند ، که این نیز به ما فرصتی برای کشف و همکاری با مارک های هیجان انگیز فردا می دهد. دانش آموزان با ایده های عالی در مورد رستوران های مشتاق سعی در باز کردن رستوران دوم خود دارند ، Ghost Kitchen Incubator Contest برای هر کسی که درخواست می کند باز است – و بینندگان در سراسر جهان می توانند ببینند که چگونه کارآفرینان می توانند از تعامل و استراتژی ShiftPixy بهره بگیرند. اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه های انقلابی در هفته های آینده. ”

از طریق آزمایشگاه های ShiftPixy ، این شرکت انتظار دارد که لایه های اضافی خدمات و تعامل ، از راه اندازی مشاغل روشن تا تحویل وعده های غذایی مشتری را ارائه دهد. قابلیت های جدید بر پایه سکوی سنتی تعامل با Gig ShiftPixy ایجاد شده است که به اپراتورهای رستوران این امکان را می دهد تا با استفاده از ابزارهای مهم برای دستیابی به حقوق و دستمزد ، انطباق و تحویل بومی ، از سرمایه انسانی خود نهایت استفاده را ببرند. آقای Absher اطلاعات بیشتری را در مجموعه وبینار های رستوران NRN که قرار است در این محل برگزار شود ، ارائه می دهد 18 آگوست. این شرکت علاقه مندان را به ثبت نام در این رویداد از اینجا تشویق می کند. این و اخبار بیشتر را برای ShiftPixy بخوانید: https://www.financialnewsmedia.com/news-pixy/

سایر تحولات اخیر در بازارهای این هفته شامل موارد زیر است:

شرکت Upwork (NASDAQ: UPWK) اخیراً نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 خود را اعلام کرد. وی گفت: “ما سه ماهه دوم قدرتمندی را برای حمایت از مجموعه روزافزون مشتریانی داشتیم که به طور فزاینده ای مشتاقانه به استفاده از راه حل استعداد از راه دور تقاضا می کنند.” هایدن براون، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Upwork. “ما از تغییر جهانی به سمت کار از راه دور و نیاز گسترده به راه حل های استعداد انعطاف پذیر استقبال کرده و از افزایش مشتریان جدید استقبال می کنیم. ما همچنان بر روی لیزر متمرکز هستیم تا چشم انداز خود را در مورد شماره یک راه حل استعداد انعطاف پذیر در جهان انجام دهیم ، که بیشتر از هر زمان دیگری که شرکتها در مدیریت گسترش کار از راه دور خود نیاز به کمک دارند ، بسیار مهم است.

نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020: حجم خدمات ناخالص (GSV) 12 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است 582.0 میلیون دلار؛ درآمد سالانه نسبت به سال گذشته 19٪ رشد داشته است 87.5 میلیون دلار؛ درآمد بازار در مقایسه با سال گذشته 19٪ رشد داشته است 78.5 میلیون دلار؛ نرخ رشد بازار 13.7٪ بود ، که نسبت به سال گذشته 12.9٪ افزایش داشته است. حاشیه ناخالص نسبت به سال گذشته در 71 درصد بدون تغییر ماند. ضرر خالص بود 11.0 میلیون دلار، یا $ (0.09) در هر سهم ، در مقایسه با ضرر خالص 2.5 میلیون دلار، یا $ (0.02) در هر سهم ، در سه ماهه دوم سال 2019؛ ضرر خالص غیر GAAP بود 3.0 میلیون دلار، یا $ (0.03) در هر سهم ، در مقایسه با درآمد خالص غیر GAAP از 1.0 میلیون دلار، یا 0.01 دلار در هر سهم ، در سه ماهه دوم سال 2019؛ و تعدیل EBITDA ، یک اقدام مالی غیر GAAP ، ضرر بود 1.2 میلیون دلار در مقایسه با EBITDA تنظیم مثبت از 1.2 میلیون دلار در سه ماهه دوم سال 2019.

اخبار مرتبط  لیبی به توافقاتی با اتحادیه ها در مورد اصلاح قرارداد کار و مزایای بازنشسته می رسد

Brinker International، Inc. (NYSE: EAT) اخیراً یک به روزرسانی تجاری را در رابطه با سه ماهه اول مالی 2021 ارائه داده و نتایج را برای سه ماهه چهارم و سال مالی 2020 به پایان رسانده است که در تاریخ 24 ژوئن 2020 به پایان رسید. “ادامه تمرکز استراتژیک ما روی ارزش ، پیش فرض ، دیجیتال و مقیاس وایمن رابرتز ، مدیر اجرایی و رئیس جمهور بین المللی بین المللی گفت: “وایمن رابرتز ، مدیر اجرایی و رئیس جمهور بین المللی بین المللی گفت:” ما به ما این امکان را می دهیم که با موفقیت از طریق همه گیری حرکت کنیم. “تکیه کردن به این استراتژی های موجود با تمرکز روشن و اولویت مداوم امنیت اعضای تیم و میهمانان ، به ما این امکان را داده است تا عملکرد خود را تسریع کرده و نتایج پیشتاز صنعت را تحویل دهیم.”

طی سه ماهه اول سال 2021 مالی 20 و 2 Chili و Maggiano با کاهش ظرفیت اتاق غذاخوری به دلیل دستورات دولتی و محلی مربوط به COVID-19 به فعالیت خود ادامه می دهند. موارد زیر نمایانگر بروزرسانی کسب و کار از اولین دوره مالی 2021 ما به پایان رسیده در 29 ژوئیه 2020 ، مربوط به رستوران های متعلق به شرکت است: از تاریخ 29 ژوئیه 2020 ، 885 رستوران چیلی و 52 رستوران متعلق به شرکت Maggiano با شرکت سالن های غذاخوری یا پاسیو وجود دارد. نماینده 84.0٪ کل رستورانهای متعلق به شرکت است. ظرفیت ها مطابق دستورات ایالتی و محلی محدود است. این فقط بال است ، یک نام تجاری مجازی که از طریق همکاری ما با Doordash ارائه می شود ، در 1150 رستوران متعلق به شرکت ما در 23 ژوئن سال 2020 راه اندازی شد. فروش Just Wings در رستوران های قابل مقایسه با رستوران هایی که دارای مارک مجازی هستند ، قابل مقایسه است. و برینکر از 29 ژوئیه سال 2020 نقدینگی بالایی برابر 576.2 میلیون دلار داشت.

شرکت سیسکو (NYSE: SYY) اخیراً نتایج مالی خود را برای 13 هفته چهارم مالی و پایان سال مالی خود اعلام کرد 27 ژوئن، سال 2020 چهارم برجسته های مالی چهارم مالی سال مالی 2020: 42.7٪ به فروش کاهش یافته است 8.9 میلیارد دلار؛ سود ناخالص به 47.4٪ کاهش یافت 1.6 میلیارد دلار؛ حاشیه ناخالص کاهش 159 نقطه پایه. درآمد عملیاتی (ضرر) 173.8٪ به کاهش یافته است (531.6) میلیون دلار؛ تنظیم شده ¹درآمد عملیاتی (ضرر) 104.1٪ به کاهش یافته است (33.9) میلیون دلارو سود (ضرر) در هر سهم (EPS) کاهش یافته است 2.25 دلار به $ (1.22)؛ تنظیم شده ¹ EPS کاهش یافته است 1.39 دلار به $ (0.29).

نکات برجسته مالی 2020: میزان فروش 12.0٪ به کاهش یافته است 52.9 میلیارد دلار؛ سود ناخالص به 13.2٪ کاهش یافته است 9.9 میلیارد دلار؛ حاشیه ناخالص کاهش یافته است 26 نقطه پایه. درآمد عملیاتی 8/67 درصد کاهش یافته است 749.5 میلیون دلار؛ تنظیم شده ¹ درآمد عملیاتی 37.4٪ به کاهش یافته است 1.7 میلیارد دلار؛ و EPS کاهش یافته است 2.78 دلار به $ 0.42؛ تنظیم شده ¹ EPS کاهش یافته است 1.54 دلار به 2.01 دلار.

Slack Technologies، Inc. (NYSE: WORK) اخیراً اعلام كرد كه نتایج مالی خود را برای سه ماهه دوم سال مالی 2021 گزارش خواهد كرد ، به پایان رسید 31 ژوئیه سال 2020به دنبال بسته شدن بازارهای ایالات متحده روشن است سه شنبه ، 8 سپتامبر 2020. Slack در آن روز میزبان کنفرانس خواهد بود ساعت 2 بعد از ظهر زمان اقیانوس آرام (ساعت 5 بعد از ظهر زمان شرقی) برای بحث در مورد نتایج. Slack ارتباطات تجاری را دگرگون کرده است. این پلتفرم پیام رسان مبتنی بر کانال است ، که میلیون ها نفر برای تراز کردن تیم های خود ، اتحاد سیستم های خود و هدایت مشاغل خود به جلو استفاده می کنند. فقط Slack محیطی ایمن و درجه سازمانی را ارائه می دهد که می تواند با بزرگترین شرکت های جهان مقیاس کند. این یک لایه جدید از پشته فن آوری کسب و کار است که در آن افراد می توانند با هم به طور مؤثرتری کار کنند ، سایر ابزارها و خدمات نرم افزاری خود را به هم متصل کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را برای انجام بهترین کار خود پیدا کنند. Slack جایی است که کار اتفاق می افتد.

اخبار مرتبط  تناسب اندام Titan دوچرخه فن کاملاً بارگیری شده را برای تقویت هر سالن ورزشی خانگی راه اندازی می کند

سلب مسئولیت: FN Media Group LLC (FNM) ، که مالکان و فعالیت های FinancialNewsMedia.com و MarketNewsUpdates.com را به عهده دارد ، ناشر شخص ثالث و ارائه دهنده خدمات انتشار اخبار است ، که اطلاعات الکترونیکی را از طریق کانال های رسانه ای چند رسانه ای آنلاین پخش می کند. FNM به هیچ وجه با هر شرکتی که در اینجا ذکر شده است وابسته نیست. FNM و شرکت های وابسته به آن یک ارائه دهنده راه حل های پخش اخبار هستند و یک کارگزار / فروشنده / تحلیلگر / مشاور نیست که ثبت نام کرده و دارای مجوز سرمایه گذاری نیست و ممکن است فروش ، پیشنهاد فروش یا پیشنهاد برای خرید هرگونه امنیت را نداشته باشد. به روزرسانی های بازار ، هشدارهای خبری و نمایه های شرکت FNM یک درخواست یا توصیه برای خرید ، فروش یا نگهداری اوراق بهادار نیست. مطالب موجود در این نسخه کاملاً آموزنده است و هرگز به عنوان مواد تحقیق تفسیر یا تفسیر نمی شود. از کلیه خوانندگان خواسته می شود که به تنهایی تحقیق و تحقیق لازم را انجام دهند و قبل از در نظر گرفتن هر سطح سرمایه گذاری در سهام ، با یک متخصص مالی دارای مجوز مشورت کنند. کلیه مطالب موجود در اینجا ، مطالب و جزئیاتی است که قبلاً توسط شرکتهای ذکر شده در این نسخه منتشر شده است. FNM هیچ مسئولیتی در قبال تصمیمات سرمایه گذاری توسط خوانندگان یا مشترکان آن ندارد. به سرمایه گذاران هشدار داده شده است که ممکن است هنگام سرمایه گذاری در سهام ، تمام یا بخشی از سرمایه گذاری خود را از دست دهند. برای خدمات فعلی انجام شده FNM جبران شده است چهل و ششصد دلار برای پوشش خبری مطبوعاتی صادر شده توسط ShiftPixy ، شرکت توسط شرکت. FNM هیچ سهمی از شرکتهای نامگذاری شده در این انتشار را ندارد.

این نسخه شامل “بیانیه های آینده نگر” به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده ، و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 ، اصلاح شده و چنین بیانیه های آینده نگر به موجب بندر ایمن است. مفاد قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995. “بیانیه های پیشرو” انتظارات ، برنامه ها ، نتایج یا استراتژی های آینده را توصیف می کند و معمولاً از کلماتی مانند “ممکن” ، “آینده” ، “برنامه” یا “برنامه ریزی شده” پیروی می شود. ، “خواست” یا “باید” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “پیش نویس” ، “در نهایت” یا “پیش بینی شده”. به شما هشدار داده شده است كه چنین اظهاراتی در معرض بسیاری از خطرات و عدم قطعیت ها قرار دارد كه می تواند باعث شود شرایط ، حوادث یا نتایج آینده از نظر مادی با آنچه كه در بیانیه های آینده نگر پیش بینی می شود ، متفاوت باشد ، از جمله خطراتی كه نتایج واقعی ممكن است از نظر پیش بینی شده از لحاظ معنوی متفاوت باشد. در بیانیه های آینده نگر به دلیل عوامل مختلف ، و سایر خطرات مشخص شده در گزارش سالانه یک شرکت در مورد فرم 10-K یا 10-KSB و سایر پرونده های تهیه شده توسط این شرکت با کمیسیون اوراق بهادار و بورس. شما باید این فاکتورها را در ارزیابی اظهارات آینده نگر که در اینجا آمده است در نظر بگیرید و به چنین اظهاراتی اعتماد نکنید. اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این نسخه ساخته شده است و FNM هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی چنین اظهاراتی ندارد.

اطلاعات تماس:

پست الکترونیک: [email protected]
+1(561)325-8757

منبع اخبار نرم افزار FinancialNewsMedia.com