قرص گیاهی به روند جدید بازار بین المللی مکمل های غذایی در سال 2020 تبدیل شد

در مقایسه با قرص های ژلاتین ناشی از هیدرولیز کلاژن از گاو ، ماهی یا گوشت خوک ، قرص های گیاهی می توانند خواسته های گیاهخواران و افراد مذاهب خاص یا گروه های قومی را که استفاده از محصولات حیوانی ممنوع است ، بهتر برآورده سازند.

این قرص های گیاهی حاوی مواد افزودنی شیمیایی نیستند و باعث آلودگی بسیار کمی در طی فرایند تولید می شوند. علاوه بر این ، بی تحرکی عناصر با منشاء گیاهی ، قرص های گیاهی را برای انواع پرکننده ها مانند روغن ماهی ، عصاره گیاه و سایر مواد مغذی به راحتی اکسیده شده مناسب کرده است ، به طوری که مواد مغذی بهتر حفظ می شوند .

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی بهبود یافته را برای کباب کردن در فضای باز (BGF-2388) ایجاد می کند

با توجه به اینکه افراد به دنبال یک زندگی سالم تر هستند ، آنها تمایل دارند محصولات طبیعی تر ، سالم تر و ایمن تری را انتخاب کنند. در حوزه مکمل های غذایی ، بسیاری از تولید کنندگان و صاحبان برندها از جمله Healthy Care ، BioBalance ، doTERRA ، Walgreens ، Sam’s Club ، Colfarm ، Benemax ، Healtheries و تحقیقات ورزشی ، به دنبال روش های جایگزین گیاهی برای قرص های ژلاتین برای رفع نیازهای متغیر مصرف کننده.

اخبار مرتبط  Beko اهداف پایداری خود را برای سال 2030 اعلام کرد

علاوه بر این ، بیماری همه گیر COVID-19 مصرف کنندگان را به سمت ارزیابی مجدد سلامت ، عادات سبک زندگی و روند مصرف مرتبط با آن سوق داده است.

وی گفت: “ما همچنان در انتخاب محصولات طبیعی و معمولی ، تغییر مداوم در تفکر خریداران را تجربه می کنیم.” کاترین پیترزمعاون اجرایی شرکت SPINS ، یک شرکت فن آوری داده با محوریت سلامتی است.

از آنجا که عموم مردم روی سلامتی و سلامتی متمرکز هستند ، همچنان که مصرف کنندگان همچنان روی کالاهای “بهترین برای شما” برای خوردن غذا ، استفاده از بدن و مراقبت از محصولات خود سرمایه گذاری می کنند ، محصولات دیگر همچنان بهتر از سایر محصولات هستند. کاترین اضافه کرد.

اخبار مرتبط  iAnthus استعفای مارك داولی از هیئت مدیره را اعلام كرد

یک مقام مسئول از VegeGel ، یکی از تولید کنندگان برتر قرص های نشاسته گیاهی مبتنی بر جهان ، گفت: تفاوت های مشخص شده بین شرکت ها و صاحبان برندهایی که از قرص های گیاهی در مکمل های غذایی استفاده می کنند و کسانی که از قرص های معمولی استفاده می کنند ، برجسته خواهد شد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1228108/Vegetarian_capsule.jpg

منبع جاده ابریشم Xinhua

منبع جاده ابریشم Xinhua