خدمات نزدیکی HVAC ، کلی هیل ، مدیر اجرایی امور مالی را به عنوان معاون رئیس جمهور امور مالی نامگذاری کرده است

CHARLOTTE ، N.C.، 13 آگوست 2020 / PRNewswire / – NearU ، یک شرکت برجسته تجاری مسکونی و سبک تجاری HVAC در جنوب شرقی ، امروز اعلام کرد گسترش تیم رهبری اجرایی خود را با انتصاب مدیر امور مالی کلی هیل به عنوان معاون رئیس جمهور دارایی هیل متهم به اجرای زیرساختهای مالی NearU در سراسر ردپای سریع شرکت می باشد.

“کلی تعادل قابل تحسینی از مهارتهای مالی و رهبری را برای NearU به ارمغان می آورد. او در زمینه نظارت بر سلامت مالی و اثربخشی شرکت های دارای رشد بالا دارای یک پستی جغرافیایی گسترده ، سابقه اثبات شده ای دارد. تجربه مشتری و کارکنان در اولویت اول و اثربخشی از زیرساخت های مالی ما توانایی ما برای تحقق این امر تقویت خواهد شد. توانایی اثبات شده کلی در مربیگری تیم های متنوع و در عین حال احترام به فرهنگ مشترک و کارکنان محور ، با ارزش های اصلی NearU بسیار مطابقت دارد. ما نمی توانیم از استقبال کلی از مدیر اجرایی NearU خوشحال شویم. Ashish Achlerkar ، بنیانگذار و مدیرعامل NearU ، گفت: “

اخبار مرتبط  تمرین پوستی در خانه

وی گفت: “من از پیوستن به تیم رهبری رو به رشد NearU من هیجان زده هستم. من متعهد هستم كه با تیم با استعداد NearU همکاری كنم و در ماموریت NearU مشاركت كنم تا ارائه دهنده خدمات ترجیحی ، كارفرمای ترجیح داده و خریدار ترجیحاً در بازارهای هدف خود داشته باشم. عملیات مالی و گزارش دهی به این مرحله رسیده است که به عنوان یک رهبر تغییر در صنعت HVAC به چنین مرحله مهیج رشد رسیده است. ” گفت هیل.

اخبار مرتبط  Hisense سفیر برند جهانی گونگ لی را اعلام کرد

کلی قبل از پیوستن به NearU ، 17 سال را با حسابداری عمومی با دیکسون هیوز گودمن LLP گذراند و در آنجا به عنوان شریک حسابرسی با تمرکز اصلی روی مدیریت دارایی و صنایع تولید و توزیع خصوصی فعالیت داشت. کلی یک حسابدار رسمی معتبر است و فارغ التحصیل دانشگاه است دانشگاه کارولینای شمالی در گرینزبورو جایی که او هم لیسانس و لیسانس حسابداری را کسب کرده است.

اخبار مرتبط  Eco Lips to Debut، مجموعه جدید ونگ لب Vegan برزیلی

درباره NearU:
NearU یک تکنسین و مشتری محور خدمات HVAC تجاری مسکونی و سبک است. این شرکت با سرمایه خوب است و به دنبال دستیابی ارگانیک و با دستیابی یا مشارکت با پیمانکاران پیشرو HVAC در ابتدا در جنوب شرقی ایالات متحده است. NearU به سرعت در حال رشد است و نیروی کار خود را سه برابر کرده و در شش ماه اول پس از افتتاح ، ردپای چند کشور را ایجاد کرده است.
خدمات .NearU. خدمات

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
آشيش آکلرکار
موسس و مدیر عامل شرکت NearU
(215) 341-7561
[email protected]

منبع نزدیک

لینک های مربوطه

خدمات نزدیک