ServiceTitan نام ProSkill Services Titan of Year را نام می برد

لس آنجلس، 13 آگوست 2020 / PRNewswire / – ServiceTitan ، پیشرو در سراسر جهان نرم افزار و سیستم عامل برای خدمات مسکونی و تجاری و پیمانکاران جایگزین ، کنفرانس کاربری مجازی خود را در سال 2020 Pantheon با اعلام اینکه خدمات ProSkill ، ققنوس معتبرترین و سریعترین تیم لوله کشی ، HVAC و کارشناسان برق ، منطقه Titan of Year نام گرفته است.

گفت: “تیم ProSkill هر روز تعهد خود را به تجربه خارق العاده مشتری می سپارد.” آرا مهدیسیان، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ServiceTitan. “از آنجا که آنها از ServiceTitan استفاده کرده اند ، ProSkill بیش از 400٪ رشد را تجربه کرده است. ما بسیار افتخار می کنیم که ما در موفقیت آنها سهیم بوده ایم ، اما بدون تلاش سخت و اشتیاق تیم آنها ، این هرگز اتفاق نمی افتد.”

اخبار مرتبط  Cotecna گواهینامه KaiXin (پکن) شرکت با مسئولیت محدود

جایزه Titan of the Year که هر ساله در رویداد سالانه Pantheon ارائه می شود ، کاربر ServiceTitan را که بهترین نماینده شرکت است معرفی می کند و ارزش پیشنهادی خود را برای مشتریان و صاحبان خانه نشان می دهد. به منظور محافظت از شركت كنندگان از مواجهه احتمالی با كروناویروس ، چهارمین رویداد سالانه Pantheon ServiceTitan امسال به صورت آنلاین برگزار شد.

“ProSkill برای تأمین مالکان منازل در ققنوس منطقه ای با بالاترین سطح خدمات و قابلیت اطمینان. ” تراویس رینگ، بنیانگذار خدمات ProSkill. “ServiceTitan برای ما شریک بسیار ارزنده ای بوده است. با ساده تر کردن جریان کار و کارآمدتر کردن کارها در وقت ، به ما این امکان را می دهد تا روی مشتریان متمرکز شویم و تجربه آنها را بهبود بخشیم.”

اخبار مرتبط  زباله های Era Zero اولین شرکتی است که در مناطق DACH و اسکاندیناوی وجود دارد که مدل Milkman را برای محصولات مراقبت شخصی بازگرداند.

ServiceTitan در سال 2012 توسط Mahdessian و Vahe Kuzoyan به عنوان راهی برای کمک به پدران مهاجر خود ، که هر دو تجارتگر بودند ، تأسیس شد. این شرکت در 4000 مشاغل مشتری در ایالات متحده و کانادا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ServiceTitan ، به https://www.servicetitan.com مراجعه کنید.

درباره ServiceTitan
ServiceTitan یک شرکت نرم افزاری است که برای تسریع در صنعت خدمات خانگی و تجاری ساخته شده است. مجموعه نرم افزار پایان به پایان شرکت شامل CRM ، ارسال هوشمند ، گزارش گیری سفارشی ، اتوماسیون بازاریابی ، راه حل موبایل برای فناوری های میدانی و ادغام حسابداری با Sage Intacct و QuickBooks است. ServiceTitan بزرگترین دور سرمایه گذاری یک شرکت SaaS را در تاریخ شرکت مطرح کرد جنوب کالیفرنیا (165 میلیون دلار سری D) به سرپرستی Index Ventures با مشارکت Dragoneer و T. Rowe Price و سرمایه گذاران موجود Battery Ventures، Bessemer Venture Partners و ICONIQ Capital. ServiceTitan با آوردن یک زیرساخت کاملاً عملیاتی SaaS به صنعتی که به طور سنتی توسط نرم افزار تحت حمایت نباشد ، تأثیر مستقیم و مثبتی بر زندگی هزاران کارآفرین و تیم های گسترده آنها می گذارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ServiceTitan ، به https://www.servicetitan.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  گزارش بهداشت و تفریحی Harvest Inc. گزارش نتایج مالی مالی سه ماهه دوم سال 2020

تماس رسانه ای:
هدر ریپلی
ریپلی PR
865-977-1973
[email protected]

SOURCE ServiceTitan

لینک های مربوطه

http://www.servicetitan.com