ServiceTitan نام ProSkill Services Titan of Year را نام می برد

لس آنجلس، 13 آگوست 2020 / PRNewswire / – ServiceTitan ، پیشرو در سراسر جهان نرم افزار و سیستم عامل برای خدمات مسکونی و تجاری و پیمانکاران جایگزین ، کنفرانس کاربری مجازی خود را در سال 2020 Pantheon با اعلام اینکه خدمات ProSkill ، ققنوس معتبرترین و سریعترین تیم لوله کشی ، HVAC و کارشناسان برق ، منطقه Titan of Year نام گرفته است.

گفت: “تیم ProSkill هر روز تعهد خود را به تجربه خارق العاده مشتری می سپارد.” آرا مهدیسیان، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ServiceTitan. “از آنجا که آنها از ServiceTitan استفاده کرده اند ، ProSkill بیش از 400٪ رشد را تجربه کرده است. ما بسیار افتخار می کنیم که ما در موفقیت آنها سهیم بوده ایم ، اما بدون تلاش سخت و اشتیاق تیم آنها ، این هرگز اتفاق نمی افتد.”

اخبار مرتبط  خلا LG LG CordZero ThinQ با ایستگاه شارژ جدید تمیز کردن بدون دردسر را ارائه می دهد

جایزه Titan of the Year که هر ساله در رویداد سالانه Pantheon ارائه می شود ، کاربر ServiceTitan را که بهترین نماینده شرکت است معرفی می کند و ارزش پیشنهادی خود را برای مشتریان و صاحبان خانه نشان می دهد. به منظور محافظت از شركت كنندگان از مواجهه احتمالی با كروناویروس ، چهارمین رویداد سالانه Pantheon ServiceTitan امسال به صورت آنلاین برگزار شد.

“ProSkill برای تأمین مالکان منازل در ققنوس منطقه ای با بالاترین سطح خدمات و قابلیت اطمینان. ” تراویس رینگ، بنیانگذار خدمات ProSkill. “ServiceTitan برای ما شریک بسیار ارزنده ای بوده است. با ساده تر کردن جریان کار و کارآمدتر کردن کارها در وقت ، به ما این امکان را می دهد تا روی مشتریان متمرکز شویم و تجربه آنها را بهبود بخشیم.”

اخبار مرتبط  داستانی از تلاش دوستان برای بیدار ماندن

ServiceTitan در سال 2012 توسط Mahdessian و Vahe Kuzoyan به عنوان راهی برای کمک به پدران مهاجر خود ، که هر دو تجارتگر بودند ، تأسیس شد. این شرکت در 4000 مشاغل مشتری در ایالات متحده و کانادا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ServiceTitan ، به https://www.servicetitan.com مراجعه کنید.

درباره ServiceTitan
ServiceTitan یک شرکت نرم افزاری است که برای تسریع در صنعت خدمات خانگی و تجاری ساخته شده است. مجموعه نرم افزار پایان به پایان شرکت شامل CRM ، ارسال هوشمند ، گزارش گیری سفارشی ، اتوماسیون بازاریابی ، راه حل موبایل برای فناوری های میدانی و ادغام حسابداری با Sage Intacct و QuickBooks است. ServiceTitan بزرگترین دور سرمایه گذاری یک شرکت SaaS را در تاریخ شرکت مطرح کرد جنوب کالیفرنیا (165 میلیون دلار سری D) به سرپرستی Index Ventures با مشارکت Dragoneer و T. Rowe Price و سرمایه گذاران موجود Battery Ventures، Bessemer Venture Partners و ICONIQ Capital. ServiceTitan با آوردن یک زیرساخت کاملاً عملیاتی SaaS به صنعتی که به طور سنتی توسط نرم افزار تحت حمایت نباشد ، تأثیر مستقیم و مثبتی بر زندگی هزاران کارآفرین و تیم های گسترده آنها می گذارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ServiceTitan ، به https://www.servicetitan.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  گروه Husqvarna شرایط بازار را بهبود بخشیده و به روز رسانی معاملات را ارائه می دهد

تماس رسانه ای:
هدر ریپلی
ریپلی PR
865-977-1973
[email protected]

SOURCE ServiceTitan

لینک های مربوطه

http://www.servicetitan.com