آنزیم های تخصصی و پروبیوتیک ها تأیید اعتبار پروژه غیر GMO را بدست می آورند

چینو ، کالیفرنیا، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – Special Enzymes & Probiotics ، تولید کننده پیشرو آنزیم و پروبیوتیک جهانی ، خوشحال است اعلام کند که برای 20 محصول آنزیمی و پروبیوتیک خود به تأیید پروژه غیر GMO رسیده است.

این شرکت در حال حاضر بزرگترین نمونه کارها از محصولات آنزیمی را که از پروژه غیر GMO تأیید شده است ، در نظر گرفته است آمریکای شمالی تأیید شخص ثالث برتر برای غذاها و محصولات غیر GMO.

“مصرف کنندگان به طور فزاینده خواستار محصولات برچسب پاک هستند و ما به مشتریان خود کمک می کنیم تا آن تقاضا را با آنزیم های طبیعی و کارآمد و پروبیوتیک های خود برآورده کنند.” ویک راتی، مدیر عامل و بنیانگذار آنزیم های تخصصی و پروبیوتیک. “ما خوشحالیم که با پروژه غیر GMO همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل شود که مصرف کنندگان آنچه را می خرند می دانند و به آنها اعتماد دارند.”

اخبار مرتبط  گویا 200000 پوند غذا به مکزیک اهدا می کند

محصولات پروبیوتیک ایمنی و روده مانند ProbioSEB CSC3 ™ ، ProbioSEB Duo و ProbioSEB Trio ™ تأیید شده اند. ProbioSEB CSC3 end ترکیبی از پایدار ماندگاری انقلابی از سه پروبیوتیک اسپور سازنده است ، باسیلوس کوگولان، باسیلوس سابلیلیسو Bacillus clausiiبا فروکتولیگوگوساکاریدهای پربیوتیک (FOS).

مخلوط هضم برتر تخصص ، DigeSEB ™ ، DigeSEB PB ™ و SEB گلوتن امداد ™ ، تأیید شدند.

آنزیم ها و پروبیوتیک های فردی نیز مورد تأیید قرار گرفت ، از جمله AmylSEB FP ™ (آمیلاز) ، CellSEB ™ (سلولز) ، HemiSEB ™ (همی سلولز) ، LactoSEB ™ (لاکتاز) ، پپتیزیم SP (serapapasease / serratiopeptidase) ، SEB Galal SEB Papain USP ™ (papain) ، SEB Pro FP ™ (پروتئاز) ، SEBiotic (باسیلوس کوگولان) ، و SEBrolase ™ (بروملین).

اخبار مرتبط  Yili به 5 رتبه برتر جهانی در گزارش جهانی 20 لبنیات Rabobank 2020 رسیده و جایگاه # 1 را در میان تولیدکنندگان لبنیات آسیایی تقویت می کند

پروتئازهای گیاهی قوی Vegpanzyme Plus ™ و Vegpeptase ™ تأیید شدند.

و در آخر ، ترکیبات آنزیم تغذیه ورزشی Pepzyme AG و Prohydroxy P ified تأیید شدند. برای ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش به طور یکسان ، این مخلوط ها باعث هضم پروتئین ، و تبدیل ماهیچه ها به اسیدهای آمینه برای حمایت از بازیابی عضلات ، افزایش و شکل گیری می شوند. آنها همچنین در لرزهای جایگزینی غذا مفید هستند.

آنزیم ها و پروبیوتیک های تخصصی دارای 60 سال سابقه تولید ، تولید آنزیم ها از هر چهار منبع طبیعی: گیاه ، قارچ ، میکروب و حیوانات؛ و همچنین به طور کامل از پروبیوتیک ها. یک تولید کننده واقعی ، این شرکت کوتاهترین زمان سرب و تخصص فنی بی نظیر را ارائه می دهد. بازدید کنید SpecialtyEnzymes.com برای اطلاعات بیشتر.

اخبار مرتبط  SoCalGas برنامه بازیابی رستوران ها را اهدا کرد با اهدا 75،000 دلار به رستوران های متعلق به سیاه پوست در لس آنجلس و امپایر املند

اعضای گروه این شرکت راه حل های مبتنی بر آنزیم با کیفیت بالا را برای بسیاری از صنایع از جمله مواد شوینده صنعتی و مسکونی ، مواد تمیز کننده ماشین ظرفشویی ، محصولات مراقبت شخصی ، شامپو ، صابون ، لایه بردار ، پروبیوتیک برای انسان و حیوانات ، مکمل های غذایی ، نوشیدنی ها ، آب میوه ها و داروسازی ، مواد غذایی سالم ، الکل صنعتی ، خوراک دام ، ماهی و طیور و عصاره های طبیعی ، فرآوری صنعتی و تجاری ، تهیه و تقطیر ، فرآوری نساجی ، فرآیند شستشوی پوشاک و جین ، فرآوری چرم ، پخت ، آسیاب آرد ، فرآوری مواد غذایی و … پردازش خمیر کاغذ.

منبع آنزیم ها و پروبیوتیک ها

لینک های مربوطه

http://www.specialtyenzymes.com

پاسخی بگذارید