آنزیم های تخصصی و پروبیوتیک ها تأیید اعتبار پروژه غیر GMO را بدست می آورند

چینو ، کالیفرنیا، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – Special Enzymes & Probiotics ، تولید کننده پیشرو آنزیم و پروبیوتیک جهانی ، خوشحال است اعلام کند که برای 20 محصول آنزیمی و پروبیوتیک خود به تأیید پروژه غیر GMO رسیده است.

این شرکت در حال حاضر بزرگترین نمونه کارها از محصولات آنزیمی را که از پروژه غیر GMO تأیید شده است ، در نظر گرفته است آمریکای شمالی تأیید شخص ثالث برتر برای غذاها و محصولات غیر GMO.

“مصرف کنندگان به طور فزاینده خواستار محصولات برچسب پاک هستند و ما به مشتریان خود کمک می کنیم تا آن تقاضا را با آنزیم های طبیعی و کارآمد و پروبیوتیک های خود برآورده کنند.” ویک راتی، مدیر عامل و بنیانگذار آنزیم های تخصصی و پروبیوتیک. “ما خوشحالیم که با پروژه غیر GMO همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل شود که مصرف کنندگان آنچه را می خرند می دانند و به آنها اعتماد دارند.”

اخبار مرتبط  علوم زیستی هالیستر تأخیر در تشکیل صورتهای مالی سالانه را اعلام کرد

محصولات پروبیوتیک ایمنی و روده مانند ProbioSEB CSC3 ™ ، ProbioSEB Duo و ProbioSEB Trio ™ تأیید شده اند. ProbioSEB CSC3 end ترکیبی از پایدار ماندگاری انقلابی از سه پروبیوتیک اسپور سازنده است ، باسیلوس کوگولان، باسیلوس سابلیلیسو Bacillus clausiiبا فروکتولیگوگوساکاریدهای پربیوتیک (FOS).

مخلوط هضم برتر تخصص ، DigeSEB ™ ، DigeSEB PB ™ و SEB گلوتن امداد ™ ، تأیید شدند.

آنزیم ها و پروبیوتیک های فردی نیز مورد تأیید قرار گرفت ، از جمله AmylSEB FP ™ (آمیلاز) ، CellSEB ™ (سلولز) ، HemiSEB ™ (همی سلولز) ، LactoSEB ™ (لاکتاز) ، پپتیزیم SP (serapapasease / serratiopeptidase) ، SEB Galal SEB Papain USP ™ (papain) ، SEB Pro FP ™ (پروتئاز) ، SEBiotic (باسیلوس کوگولان) ، و SEBrolase ™ (بروملین).

اخبار مرتبط  چرا Free ممکن است بهترین مسیر رو به جلو Quibi باشد

پروتئازهای گیاهی قوی Vegpanzyme Plus ™ و Vegpeptase ™ تأیید شدند.

و در آخر ، ترکیبات آنزیم تغذیه ورزشی Pepzyme AG و Prohydroxy P ified تأیید شدند. برای ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش به طور یکسان ، این مخلوط ها باعث هضم پروتئین ، و تبدیل ماهیچه ها به اسیدهای آمینه برای حمایت از بازیابی عضلات ، افزایش و شکل گیری می شوند. آنها همچنین در لرزهای جایگزینی غذا مفید هستند.

آنزیم ها و پروبیوتیک های تخصصی دارای 60 سال سابقه تولید ، تولید آنزیم ها از هر چهار منبع طبیعی: گیاه ، قارچ ، میکروب و حیوانات؛ و همچنین به طور کامل از پروبیوتیک ها. یک تولید کننده واقعی ، این شرکت کوتاهترین زمان سرب و تخصص فنی بی نظیر را ارائه می دهد. بازدید کنید SpecialtyEnzymes.com برای اطلاعات بیشتر.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor تلفن همراه سایه بان (LVT-274) را توسعه می دهد

اعضای گروه این شرکت راه حل های مبتنی بر آنزیم با کیفیت بالا را برای بسیاری از صنایع از جمله مواد شوینده صنعتی و مسکونی ، مواد تمیز کننده ماشین ظرفشویی ، محصولات مراقبت شخصی ، شامپو ، صابون ، لایه بردار ، پروبیوتیک برای انسان و حیوانات ، مکمل های غذایی ، نوشیدنی ها ، آب میوه ها و داروسازی ، مواد غذایی سالم ، الکل صنعتی ، خوراک دام ، ماهی و طیور و عصاره های طبیعی ، فرآوری صنعتی و تجاری ، تهیه و تقطیر ، فرآوری نساجی ، فرآیند شستشوی پوشاک و جین ، فرآوری چرم ، پخت ، آسیاب آرد ، فرآوری مواد غذایی و … پردازش خمیر کاغذ.

منبع آنزیم ها و پروبیوتیک ها

لینک های مربوطه

http://www.specialtyenzymes.com

پاسخی بگذارید