365 خرده فروشی بازارها Stockwell را بدست می آورد

تروی ، میشی، 13 آگوست 2020 / PRNewswire / – 365 خرده فروشی بازار امروز اعلام کرد مالکیت شرکت فناوری فروشگاه های هوشمند ، استکهول از اوکلند ، کالیفرنیا.

استکهول برخی از بهترین ذهنها را برای ساختن بستر خرده فروشی که بر هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین و دید رایانه متمرکز شده است ، جمع کرده است. 365 در نظر دارد اعضای تیم منتخب را استخدام کند و یکپارچگی فناوری را در صنعت خود که منجر به سیستم 365 نقطه فروش می شود ، به کار بگیرد.

“آینده خرده فروشی بی نظیر است ، بدون شک. با افزودن بستر عالی فناوری Stockwell به اکوسیستم 365 محصول ، ما در حال نزدیک شدن به هدف خود از تجربه خرده فروشی کم هزینه و بدون اصطکاک هستیم. جو هسلینگ ، مدیر عامل شرکت خرده فروشی 365 ، گفت: این فن آوری و ما برنامه های ادغام خود را در کنار هم قرار می دهیم تا بتوانیم همچنان بر کانال فعلی خود مسلط شویم و به رشد کانال های دیگر بپردازیم.

استکهول این فروش را تأیید کرده و ابراز کرده است که رهبری آنها از دیدن فناوری خود و اعضای تیمشان آنچه را که شروع کرده اند ، ادامه می دهند و می بینند که 365 بازار خرده فروشی چگونه در این فضا قادر به دستیابی خواهند بود. 1000+ مکان های Stockwell همچنان به بالاترین استانداردها سرویس می شوند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor مجامع تیراندازی هدفمند (SDB-1398) ایجاد می کند

وی گفت: “Stockwell باعث افزایش چشم انداز رایانه و یادگیری ماشینی به شکلی شده است که تأثیر چشمگیری بر صنعت ما خواهد گذاشت. من معتقدم که با همکار شدن با پلتفرم 365 ، به مرور زمان می توان مقیاس جهانی را برای پاسخگویی به تقاضای جهانی برای خرده فروشی های بدون اصطکاک و بدون مراقبت ، انجام داد.” Krishna Vedula ، 365 خرده فروشی ، COO و CTO.

365 در نظر دارد تا چند ماه آینده را صرف ارتقاء فناوری برای مشتریان و مکان های موجود کند. برنامه بلند مدت این است که از فناوری اختراع شده به عنوان پایه ای برای چندین محصول جدید استفاده شود که در سال 2021 در بازار عرضه شود.

لطفا با تیم فروش 365 در تماس بگیرید [email protected] با هر گونه سؤال

اخبار مرتبط  ابوت قرارداد تأمین میلیون ها آزمایش آنتی بادی آزمایشگاهی مبتنی بر IgG را به دولت انگلیس اعلام کرد

حدود 365 بازار خرده فروشی
365 Retail Markets رهبر جهانی فن آوری و خدمات سلف سرویس برای صنعت Contract Foodservice است و متعلق به McCarthy Capital و جو هسلینگ. 365 به دلیل نوآوری و رشد آنها جوایز بسیاری کسب کرده است ، از جمله نامگذاری چندین بار در لیست شرکت 5000 از سریعترین شرکتهای خصوصی در ایالات متحده. ما از طریق ترکیبی از MicroMarket ، فروشندگان و فناوری های ناهار خوری ، ما بهترین ها را در پلتفرم نقطه خدمات کلاس برای محل کار ارائه می دهیم. 365 یک رویکرد یکپارچه برای اپراتورهایی که به دنبال یک سیستم ساده هستند که مصرف کنندگان دوست دارند از آن استفاده کنند ، ارائه می دهد. 365 از سال 2009 پیشگام نوآوری بوده و همچنان با فن آوری برتر ، مشارکت استراتژیک و انعطاف پذیری نهایی در زمینه های شخصی سازی و برندسازی ، انقلابی در بازار به وجود می آورد. 365 متعهد است با ارائه محصولاتی مطمئن ، مقیاس پذیر و قابل اطمینان ، هر معامله منفرد را انجام دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 365 خرده فروشی بازارها ، مراجعه کنیدwww.365retailmarkets.com. شما همچنین می توانید 365 بازار خرده فروشی را دنبال کنیدفیس بوک،توییتر، YouTube ،ولینکدین .

اخبار مرتبط  فرصت های نیاز به سفارشی سازی محصولات و ترکیبات و تمایز محصول به عنوان یک استراتژی برای به دست آوردن سهم بازار

تماس با ما را فشار دهید
لیند هاتسون ، مدیر ، بازاریابی جهانی ، ارتباطات و آموزش ، 365 بازار خرده فروشی
888-365-7382
[email protected]

درباره پایتخت مک کارتی
McCarthy Partners Management، LLC یک مشاور سرمایه گذاری ثبت شده است که به عنوان سرمایه McCarthy سرمایه گذاری می کند. McCarthy Capital ، مقر آن در اوماها ، NE، منحصراً روی شرکتهای پایین بازار متوسط ​​متمرکز شده است. بیش از 30 سال است که سازمان مک کارتی با حمایت از بنیانگذاران ، خانواده ها و تیم های مدیریتی استثنایی برای حمایت از رشد شرکت های خود همکاری می کند. اطلاعات بیشتر در مورد McCarthy Capital را می توان در www.mccarthycapital.com به دست آورد.

تماس با مطبوعات:
طری مرسر، روابط سرمایه گذار سرمایه مک کارتی
402-932-8600 [email protected]

SOURCE 365 Retail Markets، LLC

لینک های مربوطه

https://365retailmarkets.com