مارکهای مارکی Sur La Table® را بدست می آورند

“Sur La Table یک برند محبوب و دارای کیفیت است. این مجموعه پرتفوی خانه و آشپزخانه ما را تکمیل می کند. میراث ذخیره شده آن به همراه سکوی چند کاناله خود که دارای فروشگاه های آجری و ملات های تجربی ، یک تجارت الکترونیکی پررونق و ارائه خدمات بی نظیر است فرصتی باورنکردنی را ارائه دادیم. ما معتقدیم که یک جدول Sur La زنده شده در یک خرده فروشی پس از Covid-19 رونق خواهد گرفت. ” کارولین دی آنگل، رئیس بخش خانه در مارک مارک ها.

این علامت 12 استهفتم نام تجاری در نمونه کارها Marquee که تقریباً تقریباً به آن نزدیک شده است 3 میلیارد دلار در فروش معادل خرده فروشی سالانه مارک مارک متعلق به بودجه سرمایه گذار است که توسط نوبرگر برمن اداره می شود.

Sur La Table در سال 1972 تأسیس شد و به سرعت تبدیل به یک برند برتر و مجری بهترین محصولات و ابزارهای آشپزی برای سرآشپزهای حرفه ای و خانگی شد. علاوه بر خدمت به عنوان خرده فروش مهم برای مارک های جهانی در این بخش ، Sur La Table همچنین بزرگترین ارائه دهنده مدارس آشپزی بدون مدرک در ایالات متحده با بیش از 650،000 دانش آموز 19٪ در سال در حال رشد هستند و به عنوان پیشگام در خرده فروشی های تجربی و وفاداری بی سابقه مشتری به خدمت می گیرند.

مارك ماركس CSC Generation را برای مشاركت طولانی مدت در تولید محصولات نوآورانه و تخصص عملیاتی آنها در بخش خانگی در فروشگاههای خرده فروشی و راه حلهای تجارت الکترونیك محور قرار داده است. CSC Generation در سال 2016 به عنوان سرمایه گذاری مشترک بین این شرکت تأسیس شد جاستین یوشیمورا و Altos Ventures & Panasonic بوده و در ادامه چندین مارک تاریخی نقش اصلی را داشته است. “Sur La Table یک گوهر نادر در کلاس خود است و مدتی است که ما آن را تماشا کرده ایم. این افتخار است که بخشی از آینده آن باشید و نمی توانیم از کار کردن با برندهای Marquee به عنوان یک رهبر واقعی در ساخت برند هیجان زده شویم. و گفت: ” جاستین یوشیمورا، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت CSC Generation.

اخبار مرتبط  طعم های مجازی Wine Embour محبوبیت بین کارگران از راه دور را نشان می دهد نامزدی کارمندان هرگز به این سرگرم کننده نبوده است

Marquee Brands در سال 2014 تاسیس شد و به سرعت به عنوان مدیر مسئول برند تجاری همراه با یک رویکرد مبتکرانه در ساخت برند و نوآوری دیجیتال شهرت یافت. “ما گزینشی و مراقب هستیم که فقط مارکها را به سبد ما اضافه کنیم که در خدمت یک هدف واقعی باشند ، شادی را به زندگی مشتریان خود بیاوریم و به آنها در جشن گرفتن لحظات خاص زندگی کمک کنیم. در همکاری با رهبران صنعت مانند CSC نسل ، Sur La Table ارائه خواهیم داد. مشتریان تجربه خرید یکپارچه omnichannel را با هدایت کارکنان آگاه ، فناوری و پیشنهادات یک نوع ارائه می دهند. ما تلاش کرده ایم تا با ایجاد تجربیات خرید مبتکرانه و بصری مشتری محور مشتری را به سمت مشارکت و الهام بخشیدن در این زمینه هدایت کنیم. و CSC به عنوان شریک زندگی ما ، مسیر خود را در پیشبرد مرزهای خرده فروشی ادامه می دهیم. ” مایکل دی ویرگلیو، رئیس مارک مارک ها.

اخبار مرتبط  بیانیه خدمات پستی ایالات متحده در مورد عبور از HR 8015

توسط مارک مارک مشاوره شد جیم لانگدون و مایک میلر از مور و ون آلن.

درباره مارك مارک ها

Marquee Brands یک صاحب پیشرو ، بازاریاب و رسانه ای با نام تجاری جهانی است. مارك ماركس كه توسط صندوق های سرمایه گذار تحت مدیریت Neuberger Berman ، یكی از مدیران پیشرو در جهان سرمایه گذاری كارمند در جهان است ، مارك های با كیفیت و با آگاهی مصرف كننده قوی و پتانسیل رشد بلند مدت را هدف قرار می دهد. مارکز برندها در تلاش است تا ضمن حفظ میراث برند و تقویت تجربه نهایی مصرف کننده ، مارک ها را در بخش های مختلف محصولات مصرفی با هدف گسترش دسترسی خود در کانال های خرده فروشی ، جغرافیا و دسته بندی محصولات شناسایی کند. مارك ماركس از طریق تیم جهانی متخصصان و شرکای خود ، روند و بازارها را رصد می كند تا بتواند ماركها را در مشاركت با خرده فروشان ، مجوزها و تولیدكنندگان از طریق مشاركت ، برنامه ریزی استراتژیك ، تأثیرگذار ، بازاریابی و تجارت گسترش دهد. www.marqueebrands.com

درباره نوبرگر برمن

نوبرگر برمن ، در سال 1939 تاسیس شد ، یک مدیر سرمایه گذاری خصوصی ، مستقل و کارمند است. این شرکت طیف وسیعی از استراتژی ها – از جمله سهام ، درآمد ثابت ، کلاس کمی و چند دارایی ، سهام خصوصی ، املاک و مستغلات و صندوق های تامینی را به نمایندگی از موسسات ، مشاوران و سرمایه گذاران فردی در سطح جهان مدیریت می کند. با داشتن دفاتر در 24 کشور جهان ، تیم متنوع نوبرگر برمن 2300 متخصص دارد. برای شش سال متوالی ، این شرکت در نظرسنجی های بازنشستگی و سرمایه گذاری بهترین مکان برای کار در مدیریت مدیریت پول (در بین کسانی که دارای 1000 کارمند یا بیشتر هستند) در رده های اول یا دوم قرار گرفته است. در آخرین گزارش PRI در سال 2019 ، این شرکت به هر گروهی A + داده شد تا رویکرد ما برای ادغام ESG در بین طبقات دارایی را نشان دهد. شرکت مدیریت می کند 357 میلیارد دلار در دارایی های مشتری از 30 ژوئن سال 2020. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به وب سایت ما به آدرس www.nb.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  کتاب های روشنگرانه در مورد آموزش و پرورش برجسته در LibraryBub انتخاب برای ماه نوامبر

درباره CSC

CSC Generation Holdings یک راه اندازی فناوری است که مارک ها را قادر می سازد “بومی دیجیتالی” شوند. طی یک دهه آینده ، هدف CSC Generation دستیابی است 10B $ در درآمد با کمک به خرده فروشان زنده می مانند. تولید CSC توسط شرکت تأسیس شده است جاستین یوشیمورا و توسط سرمایه گذاران کلاس جهانی از جمله Altos Ventures و Panasonic پشتیبانی می شود.

SOURCE مارک مارک