فناوری ضد عفونی اشعه ماوراء بنفش ویولت دفاعی Violet Defence تا 99.99٪ اثربخش در برابر کروناویروس اثبات شده است

ORLANDO ، Fla.، 13 آگوست 2020 / PRNewswire / – Violet Defense ، تنها تولید کننده شناخته شده دستگاههای ضد عفونی پالس Xenon UV که می تواند به صورت مستقل نصب و راه اندازی شود ، اعلام کرده است که این فناوری به طور مستقل تأیید شده است تا حداکثر 99.99 درصد از کوروی ویروس های انسانی ، کرنش 229E را بکشند. آزمایش جانشین ویروس SARS-COV-2 ، با فاصله 2 متر.

“هدف ما به عنوان یک شرکت همواره کمک به محافظت از مکان های روزمره است که افراد در آن زندگی می کنند ، کار می کنند و بازی می کنند با ارائه ضد عفونی سطح بالینی از میکروب های مضر در یک مقرون به صرفه قیمت. این مهمتر از همیشه در طول این بیماری است. ما می خواهیم راههای ایمن برای بازگشت برخی از عادی ها به جامعه خود بیابیم. ” Terrance Berland، رئیس و مدیر عامل شرکت دفاع بنفش.

اخبار مرتبط  گزارش Spin Master Corp. برای گزارش نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020 در تاریخ 6 مه 2020

این آخرین آزمایش در S.A.G.E. واحد UV Micro همراه با آزمایشات بالینی قبلی است که نشان می دهد فناوری Violet Defense می تواند تا 99.9٪ سایر باکتری ها و ویروس های خطرناک ، از جمله نوروویروس ، MRSA ، را از بین ببرد. E. coliو C. diff.

وی ادامه داد: “این آزمایش اخیر ، تأیید می کند که S.A.G.E. UV Micro ما با توجه به اندازه آن (کوچکتر از یک کتاب درسی) و قیمت آن (کمتر از 1 دلار در هر چرخه ضد عفونی) “، اضافه کرد برلند.

فناوری Violet Defence دارای کاربردهای بسیار گسترده ای است و قبلاً نیز برای محافظت از مناطق بازیکن برای NBA استفاده شده است جادوی اورلاندو و همچنین در حمل و نقل انبوه ، مراکز همایش ، آمبولانس ، مدارس ، هتل ها ، اجرای قانون و حتی در دستگاه های روباتیک.

اخبار مرتبط  کاسیو سری MT-G را با ساختار تازه توسعه یافته Dual Core Guard راه اندازی می کند

در طی یک چرخه عملیاتی معمولی ، S.A.G.E. واحد UV Micro با همتای بزرگتر خود ، S.A.G.E می تواند هوا و سطوح موجود در مساحتی تا 10 ‘x 10 را ضد عفونی کند. واحد اتاق UV ، ضد عفونی کننده 15 ‘x 15’ در فضاهای دارای واحدهای با هم تداخل دارد. در حالی که ضد عفونی کننده محیطی باید در رابطه با سایر پروتکل های توصیه شده با CDC مانند پوشیدن PPE و شستشوی مکرر دست ها ، ضد عفونی کننده اشعه ماوراء بنفش می تواند نقش بسیار مهمی در جلوگیری از شیوع پاتوژن های مضر ، از جمله کوروی ویروس داشته باشد.

درباره دفاع بنفش
دفاع بنفش از ضد عفونی اشعه ماوراء بنفش برای محافظت از فضاهای روزمره در برابر عوامل بیماری زا مضر با از بین بردن 99.9 درصد باکتری ها و ویروس ها ، از جمله E. coli، سالمونلا ، MRSA ، C. diff. ، نورو ویروس ، C. auris، و Coronavirus. فناوری Violet Defense تنها راه حل شناخته شده Pulsed Xenon است که می تواند تمام وقت در یک اتاق نصب شود و یک روش مداوم برای رفع نیازهای ضد عفونی کننده انواع تنظیمات ایجاد می کند. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.violetdefense.com مراجعه کرده یا در فیس بوک (violetdefense) یا LinkedIn (violetdefensetechnology) دنبال کنید.

اخبار مرتبط  تحویل درخواستی با کاهش هزینه ها و بهبود کارایی ، به خرده فروشی محلی قدرت می بخشد

ارتباط رسانه ای برای دفاع بنفش:
جسیکا جونز
407.433.1104 ، x1002
[email protected]

پرونده های مرتبط

خلاصه اعتبار بالینی خلاصه 2020.pdf

منبع دفاع بنفش