همکاران TicketSocket با SCHED برای اجرای شخصی سازی رویداد

NEWPORT BEACH ، کالیفرنیا.، 13 آگوست 2020 / PRNewswire / – علاوه بر ارادت خود به توانمندسازان رویدادها برای کنترل بیشتر در مدیریت همه جنبه های رویدادهای خود ، TicketSocket مفتخر است که همکاری و ادغام خود را با SCHED اعلام کند. ادغام SCHED به مشتریان TicketSocket اجازه می دهد تا برنامه رویداد خاص خود را داشته باشند. این برنامه به شرکت کنندگان امکان می دهد دستور کار خود را ، تقویت سخنرانان رویداد ، حامیان مالی و سایر موارد بسازند.

“همه این است که کنترل را به دست برگزار کنندگان رویداد برگردانید … ادغام TicketSocket و SCHED دقیقاً همین امر را انجام می دهد ، با وجود برخی قوانین بلیط موجود ، شما حتی می توانید کنترل کنید که آهنگهایی که شخصی می تواند به برنامه های شخصی خود درون برنامه اضافه کند ،” گفت مارک میلرمدیر عامل شرکت TicketSocket.

اخبار مرتبط  شرکای Impact RTO Holdings با Digbi Health برای ارائه میکروبیوم روده و برنامه مراقبت دیجیتال مبتنی بر ژنتیک به کارگران و خانواده های ضروری Rent a Center خود

“ادغام TicketSocket با Sched به سازمان های مستقر و کارآفرینان رویداد کمک می کند تا رویدادهای بهتری را برگزار کنند. ما از این قابلیت جدید خوشحال هستیم و معتقدیم که برگزارکنندگان رویداد و شرکت کنندگان آنها نیز خواهند بود.” ماروین مک تیومدیر عامل شرکت برنامه

تا همین اواخر ، SCHED فقط با سازمان دهندگان رویداد محدود کننده Eventbrite ادغام شده بود که به SCHED تکیه می کنند تا رویداد خود را بر روی افرادی که می توانند به عنوان ارائه دهنده بلیط فروشی استفاده کنند ، ساماندهی کند. توانمندسازی سازمان دهندگان رویداد با کنترل کامل بر فعالیت های خود با داشتن یک تابلوی قدرتمند بلیط و ثبت نام برچسب سفید ، نیروی محرک همکاری TicketSocket با شرکتهایی مانند SCHED است. اکنون بیش از هر زمان دیگری ، داشتن کنترل بر روی نام تجاری ، داده های مشتری ، فناوری و پول برای پیشرفت در این بیماری بسیار مهم است.

اخبار مرتبط  5 نکته برای ماندگار شدن در طول فصل آتش سوزی اورگان

درباره SCHED

برگزار کنندگان رویداد برنامه را برای حل همه نیازهای سازمان دیجیتال و مدیریت خود انتخاب می کنند. برگزارکنندگان رویداد از بستر نرم افزاری یکپارچه Sched برای برقراری ارتباط و تعامل با شرکت کنندگان ، توانمندسازی بلندگوها ، مدیریت صندلی ها و ایجاد یک حضور آنلاین و زیبا برای آنلاین در کنفرانس ها ، جشنواره ها ، جلسات ، کنوانسیون ها و نمایش های تجاری استفاده می کنند. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید http://sched.com

درباره TicketSocket

TicketSocket به برنامه نویسان و توسعه دهندگان رویدادهای مختلف در سراسر جهان با استفاده از تابلوی تنظیم سفارشی ، ثبت نام و بستر مدیریت رویداد ، در سازمان های جهانی ارائه می دهد. فروشندگان و سازمان دهندگان از کنترل کامل تجربه ایجاد شده برای مشتریان خود برخوردار می شوند و هیچ یک از زمان و هزینه های آنها به طور سنتی با ایجاد یک راه حل سفارشی در ارتباط نیست. TicketSocket مالکیت سازمانها از بودجه ، داده ، مارک و عملکرد خود را در اولویت قرار می دهد.

اخبار مرتبط  ملافه های سرتا سیمونز با اکثر وام دهندگان در زمینه تسویه حساب و افزایش نقدینگی به توافق می رسند

چارچوب اختصاصی شرکت ، ابزارهای برچسب سفید و API های باز سطح جدیدی از تعامل و سفارشی سازی را برای تبلیغ کنندگان رویدادها ، اماکن ، برنامه نویسان و سایر شرکتهای بلیط پیشگام می کند. TicketSocket در حال حاضر ارائه خدمات به هزاران مشتری در سراسر جهان ، تسهیل میلیون ها معاملات در سال است. این شرکت در سال 2012 تأسیس شده و مقر آن مستقر است نیوپورت بیچ ، کالیفرنیابا دفاتر اضافی در آسیا، اروپاو آمریکای شمالی. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.ticketsocket.com مراجعه کنید.

مخاطب:
اشلی کلین
714-580-0817
[email protected]

SOURCE TicketSocket

لینک های مربوطه

http://www.ticketsocket.com