گزارشات یکشنبه نتایج مالی مالی سه ماهه دوم سال 2020

کالری ، AB، 13 آگوست 2020 / PRNewswire / – Sundial Growers Inc. (NASDAQ: SNDL) (“Sundial” یا “Company”) نتایج مالی و عملیاتی خود را برای سه ماهه دوم به پایان رسانده است 30 ژوئن سال 2020. کلیه اطلاعات مالی موجود در این بیانیه مطبوعات به میلیون ها دلار کانادا گزارش می شود ، مگر اینکه خلاف آن تصریح شده باشد.

کلیه مراجعات مربوط به عملیات حشیش به ادامه فعالیت های این شرکت اشاره دارد. با استفاده از پل مزرعه در 5 ژوئن سال 2020، عملیات گل تزئینی به عنوان عملیات قطع شده ارائه شده است.

نکات برجسته مالی و اقتصادی عملکرد چهار ماهه دوم سال 2020

 • درآمد خالص حشیش برای سه ماهه دوم سال 2020 بود 20.2 میلیون دلار، افزایش 44٪ نسبت به سه ماهه اول سال 2020
 • میانگین قیمت فروش ناخالص محصول با نام تجاری در سه ماهه 11 درصد افزایش یافته است 5.67 دلار معادل هر گرم از 5.11 دلار معادل هر گرم در سه ماهه قبلی
 • هزینه های ترکیبی فروش ، بازاریابی ، عمومی و اداری از عملیات شاهدانه 33 درصد نسبت به سه ماهه قبل کاهش یافته است 8.3 میلیون دلار از جانب 12.4 میلیون دلار
 • فروش خالص شاهدانه شاهدانه از 54 درصد در سه ماهه قبل به 69 درصد از کل فروش شاهدانه از 54 درصد افزایش یافت
 • هزینه شاهدانه خشک عمده کالاهای فروخته شده در هر گرم بود $ 1.34 در سه ماهه دوم نسبت به 1.21 دلار در سه ماهه قبلی
 • ضرر خالص از عملیات حشیش بود 31 دلار6 میلیون در سه ماهه دوم؛ تلفات تعدیل شده EBITDA از عملیات شاهدانه 67 درصد نسبت به سه ماهه قبل کاهش یافته است 3.9 میلیون دلار از جانب 11.6 میلیون دلار
 • قابلیت های زنجیره تأمین با معیارهای تحویل محصول On Time In Full (OTIF) بالاتر از 90٪ بهبود یافته است
 • یک بازسازی اقتصادی گسترده انجام شده است که منجر به کاهش اهرم و بهبود نقدینگی از جمله فروش گروه مزرعه Bridge for 90 میلیون دلار
 • یک اختلال اختلال موجودی موجود در 13.4 میلیون دلار روی عصاره شاهدانه و حشیش خشک شده ثبت شد

اول اوت سالگرد یکساله Sundial را به عنوان یک شرکت دولتی مشخص می کند. در این بازه زمانی محدود ، تیم ما اقدام به ارائه کالاهای مارک دار به مشتریان کرده و سهم بازار را با تمرکز محدود در بازار استنشاقی تسخیر کرده است. ” زاک جورجمدیر ارشد اجرایی یکشنبه. “در حالی که ما خوشحالیم که یکی از گروه های کوچکی از LP کانادا هستیم که می تواند درآمدهای سه ماهه ای را بیشتر از 20 میلیون دلارما همچنان بر روی چشم انداز رقابتی شدید و نیاز به دستیابی به مقیاس بیشتر برای دستیابی به سودآوری پایدار متمرکز هستیم. ما در جریان سازی شغل خود در شش ماه گذشته ، از بین بردن ابتکارات غیر هسته ای ، کاهش هزینه ها و بهبود کارآیی عملکرد ، پیشرفت های خوبی داشته ایم. در این مدت ما نیز محصولات جدیدی را به آن اضافه کردیم و شهرت خود را به عنوان یک تولید کننده شاهدانه با کیفیت بالا تقویت کردیم. ما هنوز کار قابل توجهی برای انجام نوآوری ، بهبود استفاده از ظرفیت و کاهش هزینه کالاهای فروخته شده خود داریم. این ابتکارات به همراه ادامه تقاضای زیاد مصرف کننده و افزایش سطح فروش تا به امروز در سال 2020 ، باید ما را برای ترازوی سال به خوبی قرار دهند. ”

آقای جورج اضافه کرد: “در حالی که همه گیر COVID-19 همچنان چالش های بسیاری را به همراه دارد ، ما از فداکاری و تعهدی که کارمندان ما نشان داده اند ، سپاسگزاریم.” “بهداشت و ایمنی کارکنان ما همچنان در اولویت اول برای یکشنبه قرار دارد و ما همچنان بر اقدامات پیشگیرانه سختگیرانه خود برای محدود کردن گسترش احتمالی ویروس در سازمان خود تمرکز می کنیم.”

به روز رسانی COVID-19

این شرکت همچنان نظارت بر تحولات روزانه در بیماری همه گیر COVID-19 و اقدامات انجام شده توسط مقامات دولتی دارد. مطابق راهنمایی های مقامات بهداشت استان و فدرال برای محدود کردن خطر انتقال و انتقال COVID-19 ، Sundial سیاست های اجباری قرنطینه ، محدودیت سفر ، بهبود فرآیندهای نظافت و بهداشت و فرکانس و فرکانس و اقدامات دوردست اجتماعی را اجرا کرده است. سوندالی معتقد است که می تواند با این روش ها و پروتکل های مربوط به همه گیر ، عملیات ایمن را حفظ کند. این شرکت در سه ماهه دوم مربوط به COVID-19 در تأثیر فعالیت های تولیدی و فرآوری خود تجربه نکرده است.

به روز رسانی استراتژیک و سازمانی

استراتژی کلی Sundial ایجاد ارزش سهامدار پایدار و بلند مدت با کاهش اهرم ، بهبود نقدینگی و هزینه سرمایه و در عین حال بهینه سازی ظرفیت و قابلیت های امکانات تولیدی آن است.

برای رسیدن به این هدف ، Sundial تمرکز خود را بر روی موارد زیر ادامه خواهد داد:

 • جلسه در حال تحولات ترجیحی مصرف کننده با اینکه یک سازمان محور مصرف کننده با بینش و تجزیه و تحلیل مصرف کننده محور داده ها باشد
 • ارائه مارک ها و محصولات برتر کلاس در صنعت با تمرکز بر استنشاق و سطح قدرت THC بیشتر از 18٪
 • نوآوری در ژنتیک ، محصولات و فرایندها و ادامه سرمایه گذاری در مارک های شرکت
 • کیفیت رانندگی در همه جنبه های عملکرد شرکت و ارائه محصولاتی که مصرف کنندگان می خواهند ، چه زمانی و کجا می خواهند
 • ادامه به منظور بهبود نظم در هزینه و حفظ ساختار متغیر هزینه و ظرفیت تولید انعطاف پذیر برای انطباق با پویایی صنعت
اخبار مرتبط  بنیاد پینکی کول و بنیاد استیو و مارجوری هاروی برای پرداخت اخطار خاموش کردن برق جورجیا برای بیش از 100 خانواده آتلانتا همکاری می کنند

Sundial انتظار دارد که سال 2020 یک سال گذار باشد زیرا این شرکت تمرکز استراتژیک خود را مجدداً تنظیم کرده ، ساختار سازمانی خود را ساده تر کرده و یک برنامه جامع بهینه سازی بهره وری زنجیره تأمین را اجرا کرده است.

آغازگرهای برجسته استراتژیک

به دنبال بررسی فعالیت خود ، Sundial به تازگی فرآیندی را برای کشف گزینه های استراتژیک با تمرکز بر حداکثر ارزش سهامدار آغاز کرده و ادامه می دهد. هیئت مدیره Sundial (“هیئت مدیره”) به مدیریت و مشاوران خارجی خود اجازه داده است كه طیف گسترده تری از گزینه های استراتژیك ، از جمله فروش بالقوه این شرکت ، ادغام و یا سایر مشاغل تجاری ، سرمایه گذاری در سایر شركت های حشیش كانادایی ، از جمله توزیع و سایر موارد را در نظر بگیرند. فروشگاه های خرده فروشی ، استفاده از مارک های گسسته و دارایی های مرتبط ، بهینه سازی دارایی های آن ، از جمله فروش بالقوه آن نمای سنگی و شایستگی تسهیلات ، فروش مقادیر محدودی از موجودی با هزینه یا کمتر از آن و ورود به قراردادهای طولانی مدت تأمین با سایر تولیدکنندگان دارای مجوز ، مجوز یا سایر معاملات استراتژیک مربوط به شرکت یا هر ترکیبی از موارد فوق. ساندنال یک مشاور مالی برای کمک به این تلاش ها درگیر کرده است.

هیچ تضمینی وجود ندارد که اکتشاف گزینه های استراتژیک منجر به هرگونه معامله یا مسیر خاص اقدام شود. این شرکت برای نتیجه گیری از بررسی گزینه های استراتژیک جدول زمانی تعیین نکرده و قصد ندارد افشای تحولات مربوط به اکتشاف گزینه های استراتژیک باشد مگر اینکه و تا زمانی که هیئت مدیره معامله یا دوره عملی خاصی را تصویب نکرده باشد یا شرکت دیگری داشته باشد. مشخص کرد که افشای بیشتر توسط قانون مناسب یا لازم است.

METRICS مالی کلیدی دوم چهارم 2020


درآمد ناخالص

درآمد خالص

حاشیه ناخالص (1)

ضرر خالص

تنظیم EBITDA

گزارش شده است

24،341

20،194

2،858

(31،560)

(3،898)

٪ Q1 2020 را تغییر دهید

47٪

44٪

473٪

18٪

67٪

٪ Q2 2019 را تغییر دهید

20٪

-68٪

-156٪

-757٪

(1)

حاشیه ناخالص قبل از اختلال در موجودی و تعدیل ارزش منصفانه

SECOND SECOND 2020 کسب و کار و برجسته های برجسته

حاشیه بزرگ
حاشیه ناخالص از عملیات حشیش قبل از اختلال در موجودی و تعدیل ارزش منصفانه برای سه ماه منتهی به 30 ژوئن سال 2020 بود 2.9 میلیون دلار در مقایسه با 0.5 میلیون دلار برای سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020. افزایش 2.4 میلیون دلار عمدتا به دلیل افزایش درآمد ، سود حاصل از کارآیی ناشی از کاهش هزینه کالاهای فروخته شده و مخلوط افزایشی محصول بود.

قیمت فروش عمده
متوسط ​​قیمت ناخالص فروش هر گرم معادل محصولات مارک شده بود 5.67 دلار در هر گرم در سه ماهه دوم سال 2020 ، شامل مقادیر خالص ، در مقایسه با 5.11 دلار در هر گرم در سه ماهه قبلی. تغییر میانگین قیمت ناخالص فروش در درجه اول ناشی از افزایش فروش vape بوده است. متوسط ​​قیمت فروش ناخالص گل بدون سبد در سه ماهه دوم بود 2.82 دلار از هر گرم از 2.74 دلار هر گرم در سه ماهه قبلی با وجود فشارهای رقابتی در بازار عمده فروشی به دلیل افزایش سطح موجودی در سطح صنعت.

درآمد با فرم ها
Sundial در ارائه محصولات برتر و برتر کلاس در صنعت با تمرکز بر روی محصولات استنباطی از جمله گل ، پیش رول و کارتریج های vape متمرکز است. درآمد ناخالص از فروش کارتریج وپ به دست آمد 6.3 میلیون دلار در سه ماهه دوم سال 2020 نمایانگر افزایش 44٪ نسبت به سه ماهه قبلی است. Sundial با استفاده از سبد خرید ویپ ، بر پایه پذیرش مصرف کننده قوی استوار است و همچنان تنوع محصول خود را با برنامه هایی برای اضافه کردن عصاره های بدون حلال تا سه ماهه چهارم سال جاری ادامه می دهد.

KILOGRAMS فروخته شده است
این شرکت در سه ماهه دوم سال 2020 5،997 کیلوگرم معادل شاهد شاهد فروش داشته است که نسبت به سه ماهه قبلی 4،437 کیلوگرم معادل 35 درصد افزایش داشته است.

فروش های تجاری NET
این شرکت در سه ماهه دوم سال 2020 با افزایش قابل توجه فروش مارک تجاری ، موفقیت تجاری را تجربه کرده است. این موفقیت را می توان به راه اندازی قوی تفریحی آن در سال 2009 نسبت داد کبک، بهینه سازی زنجیره تأمین و ادامه نفوذ سهم بازار در بخش محصولات استنشاقی در سطح کشور. مارک فروش خالص شاهدانه در سه ماهه دوم سال 2020 بود 14.0 میلیون دلار در مقایسه با 7.6 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2020 ، 84٪ افزایش ، از استراتژی Sundial برای تمرکز بر افزایش فروش به تابلوهای استان حمایت می کند.

هزینه اجناس فروخته شده برای مقادیر گرم گرمی
هزینه کالاهای فروخته شده در هر گرم شاهدانه خشک فله بود $ 1.34 در سه ماهه دوم ، 11 درصد افزایش داشته است 1.21 دلار در هر گرم در سه ماهه قبلی. این افزایش ناشی از کاهش در استفاده از ظرفیت تولید و در نتیجه تخصیص سربار تولیدی بر روی کمتر از گرم است. هزینه کل کالاهای فروخته شده در هر گرم شامل بسته بندی ، حمل و نقل و هزینه های تحقق سه ماه منتهی به 30 ژوئن 2020 بود 2.89 دلار در مقایسه با $ 3.04 برای سه ماهه قبلی کاهش از 0.15 دلار در هر گرم به دلیل بهبود بازده تولید بود. کاهش مداوم این متریک تمرکز اصلی برای پیشروی شرکت خواهد بود.

اخبار مرتبط  THC BioMed THC Kiss Gummies را به بازارهای تفریحی و پزشکی محصولات شاهدانه می آورد

هزینه های عمومی و تجاری و فروش و بازاریابی
هزینه های عمومی و اداری مربوط به عملیات حشیش 27 درصد کاهش یافته است 10.6 میلیون دلار به 7.7 میلیون دلار در سه ماهه دوم سال 2020 با سه ماهه قبلی مقایسه شد. کاهش نیروی کار ما برای تطبیق با شرایط بازار و بررسی متمرکز همه هزینه ها منجر به این کاهش شد. هزینه های فروش و بازاریابی (نمایندگی و هزینه های مستقیم) از 72 درصد کاهش یافته است 1.8 میلیون دلار به 0.5 میلیون دلار در سه ماهه دوم سال 2020 با سه ماهه قبلی مقایسه شد زیرا بسیاری از این هزینه ها به تعویق افتاد. این شرکت انتظار دارد افزایش قابل توجهی در هزینه های فروش و بازاریابی در سه ماهه های آینده داشته باشد.

ضرر خالص
ضرر خالص از عملیات حشیش برای سه ماه به پایان رسید 30 ژوئن سال 2020 بود 31.6 میلیون دلار در مقایسه با ضرر خالص 38.4 میلیون دلار به مدت سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020. کاهش از دست دادن 6.8 میلیون دلار در درجه اول به دلیل بهبود ضرر ناشی از عملیات ، بخشی از مقررات موجودی علیه موجودی شرکت و دارایی های بیولوژیکی جبران شده بود تا منعکس کننده شرایط فعلی و به سرعت در حال تحول بازار باشد.

EBITDA تنظیم شده است
تعدیل EBITDA از عملیات شاهدانه یک ضرر بود 3.9 میلیون دلار برای سه ماه منتهی به 30 ژوئن 2020 در مقایسه با ضرر 11.6 میلیون دلار برای سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020. کاهش تلفات در درجه اول به دلیل موارد زیر است:

 • افزایش درآمد خالص
 • کاهش در هزینه های عمومی و اداری
 • کاهش فروش و بازاریابی به دلیل کاهش فعالیتهای عمومی بازاریابی
 • کاهش در تحقیق و توسعه

کاهش تلفات تا حدی با افزایش در هزینه فروش ناشی از هزینه های استخراج و افزایش کیلوگرم معادل فروخته شده جبران شده است.

منابع و منابع مالی

 • یکشنبه یک اصلاحیه در آن تأمین شد 79.3 میلیون دلار توافق نامه اعتباری سندیکایی که معاهده های مالی مالی را به غیر از حفظ حداقل مانده نقدی در تعویق می اندازد 2.5 میلیون دلار و تأمین اعتبار اضافی سهام 10 میلیون دلار آمریکا در یا قبل از آن 1 دسامبر سال 2020.
 • همزمان با استفاده از گروه مزرعه Bridge ، 45 میلیون دلار تسهیلات بدهی مدت سوندال با باقی مانده خاموش شد 73.2 میلیون دلار تبدیل به یادداشت های قابل تبدیل بدون علاقه.
 • یکشنبه صادر شده است 18 میلیون دلار آمریکا در یادداشتهای قابل تبدیل قدیمی فرعی نا امن با همراهی با ضمانت نامه به سرمایه گذاران نهادی برای درآمد ، خالص تخفیف در شماره اصلی ، هزینه های نمایندگی محل استقرار و سایر هزینه ها ، 13.3 میلیون دلار آمریکا. متعاقباً 30 ژوئن، 6،900،00 دلار آمریکا از نتهای قابل تبدیل به 14،100،00 سهام مشترک تبدیل شده است.
 • پس از پایان سه ماهه ، ساندنال بیانیه ثبت نام را برای دفترچه مخفی مخفی ارائه کرده است که به آن اجازه می دهد سهام مشترک را در مبلغی تا حداکثر صادر کند 100 میلیون دلار آمریکا بنا به اختیار خود ، و در نظر دارد یک برنامه حقوق صاحبان سهام At-the-Market (“ATM”) را تأمین کند که صدور حداکثر تا 50 میلیون دلار آمریکا.

اقدامات غیر IFRS

اقدامات مالی خاصی در این نسخه خبری ، از جمله تعدیل EBITDA ، سرمایه در گردش و حاشیه ناخالص قبل از تعدیل ارزش منصفانه ، اقدامات غیر IFRS است. این شرایط توسط IFRS تعریف نشده و بنابراین ، ممکن است با اقدامات مشابه ارائه شده توسط شرکت های دیگر قابل مقایسه نباشد. این اقدامات مالی غیر IFRS نباید در انزوا یا به عنوان جایگزین برای اقدامات عملکرد تهیه شده مطابق با IFRS در نظر گرفته شود.

EBITDA تنظیم شده است
تنظیم شده EBITDA یک اقدام غیر IFRS است که شرکت از آن برای ارزیابی عملکرد عملیاتی خود استفاده می کند. EBITDA Adjusted اطلاعاتی را در اختیار سرمایه گذاران ، تحلیلگران و سایر افراد قرار می دهد تا بتوانند در درک و ارزیابی نتایج عملکرد شرکت به روشی مشابه تیم مدیریتی خود ، به درک و ارزیابی آنها بپردازند. EBITDA تعدیل شده قبل از هزینه های مالی ، استهلاک و استهلاک ، هزینه انباشت ، بازیابی مالیات بر درآمد و محرومیت از تغییر در ارزش عادلانه دارایی های بیولوژیکی ، تغییر در ارزش منصفانه تحقق یافته از طریق موجودی ، سود یا ضرر ارز غیرقابل تحقق ، به عنوان درآمد خالص (ضرر) تعریف می شود. هزینه جبران خسارت پایه ، اختلال در دارایی ، سود یا ضرر در از بین بردن اموال ، گیاهان و تجهیزات و برخی از هزینه های غیر عملیاتی یک بار ، که توسط مدیریت تعیین می شود.


Q2 2020

Q1 2020

٪ تغییر دادن

Q2 2019

٪ تغییر دادن

ضرر خالص از ادامه عملیات

(31،560)

(38،390)

18٪

(12،350)

-156٪

تنظیمات


هزینه های مالی

591

5،982

-90٪

7358

-92٪

ضرر در تعهد مالی

725

-100٪

استهلاک و استهلاک

1،277

657

94٪

148

763٪

تغییر در ارزش منصفانه دارایی های بیولوژیکی

1،756

(6،415)

127٪

(12،174)

114٪

تغییر در ارزش منصفانه تحقق یافته از طریق موجودی

6213

9،692

-36٪

1،769

251٪

ضرر غیر واقعی (سود) زیان

583

(1،769)

133٪

555

جبران سهام

1885

1236

53٪

13،529

-86٪

اختلال در دارایی

5،659

-100٪

ضرر در استفاده از PP & E

122

(610)

120٪

(15)

913٪

هزینه فروش جزء غیر نقدی (1)

1،549

780

99٪

منسوخ شدن و اختلال موجودی

10،026

7،715

30٪

هزینه های بازسازی

2،363

2،719

-13٪

هزینه های معامله (2)

1،297

1101

18٪

EBITDA را از ادامه تنظیم کرد
عملیات

(3،898)

(11،643)

67٪

(455)

-757٪

(1)

هزینه اجزای غیر نقدی فروش از هزینه استهلاک تشکیل شده است

(2)

هزینه های معامله هزینه های غیر مکرر مربوط به IPO است

کنفرانس تلفنی

اخبار مرتبط  مراقبت های شخصی Edgewell برای ارائه در کنفرانس های آینده سرمایه گذاران

یکشنبه یکشنبه کنفرانس برگزار می شود و ساعت 10: 30 با EDT میزبان کنفرانس است.8:30 بامداد MDT) در جمعه،14 آگوست، 2020. ارائه سرمایه گذار فعلی در آن زمان در http://sndlgroup.com/investors در دسترس خواهد بود.

دسترسی به کنفرانس

تماس گیرندگان ممکن است از طریق شماره تلفن های زیر به کنفرانس دسترسی پیدا کنند:
کانادا/ایالات متحده آمریکا تلفن رایگان: 1-800-319-4610
شماره بین المللی: + 1-604-638-5340
شماره تلفن رایگان انگلیس: 0808-101-2791
تماس گیرندگان باید 5-10 دقیقه قبل از زمان شروع برنامه ریزی تماس بگیرند.

WEBCAST

برای دسترسی به پخش زنده تماس ، لطفا از لینک زیر دیدن کنید:
http://service.choruscall.ca/links/sundialgrowers20200814.html

بازپخش
پخش مجدد تلفنی به مدت یک ماه در دسترس خواهد بود. برای دسترسی به شماره گیری پخش مجدد:
کانادا/ایالات متحده آمریکا تلفن رایگان: 1-800-319-6413 یا شماره بین المللی: + 1-604-638-9010
در صورت درخواست ، کد دسترسی مجدد را وارد کنید: 5053 #
بایگانی وب پخش به مدت سه ماه از طریق لینک ارائه شده در بالا قابل دسترسی خواهد بود.

درباره تولید کنندگان خورشیدی INC.

Sundial یک شرکت عمومی است که سهام مشترک دارد و با نماد “SNDL” در Nasdaq معامله می شود.

Sundial یک تولیدکننده مجوز است که با استفاده از امکانات پیشرفته داخلی ، کانابیس را به کار می گیرد. رویکرد رشد ماژولار ‘کارد در مقیاس’ ، ژنتیک برنده جوایز و استادان با تجربه ما را از هم جدا می کند.

عملیات کانادایی ما شاهدانه شاهدانه کوچک با استفاده از یک رویکرد “اتاق” جداگانه است که 470،000 فوت مربع از کل فضای آن دارد.

نمونه کارها با نام تجاری Sundial شامل می شود برگ برتر، حشیش یکشنبه، پالتو و چمنزارها. تجربه کالاهای بسته بندی شده در مصرف کننده ما را قادر می سازد که نه تنها شاهد رشد کیفیت شاهدانه باشیم بلکه تجربیات استثنایی در مصرف کننده و مشتری ایجاد کنیم.

ما با افتخار آلبرت ، مقر مستقر در آن هستیم کلگری ، AB، با عملیات در Olds، AB، و Rocky View County، AB.

بیانیه احتیاطی اطلاعات به جلو
این نسخه خبری شامل اظهارات حاوی اطلاعات “آینده نگر” به معنای قانون اوراق بهادار قابل اجرا (“بیانیه های آینده دار”) است ، از جمله ، اما به آنها محدود نمی شود ، در مورد ابتکارات کاهش هزینه شرکت ، صرفه جویی در هزینه انتظار می رود حاصل می شود ، توانایی شرکت در بدست آوردن منابع مالی جدید و تسویه حساب میثاق ، اهداف عملیاتی ، تقاضای محصولات شرکت ، توانایی شرکت در دستیابی به سودآوری ، توسعه بازار قانونی شاهدانه ، تامین مالی آینده و حفظ سطح تولید. به ویژه ، هر گونه عدم موفقیت یا تأخیر در تأمین منابع مالی جدید می تواند تأثیر منفی بر نقدینگی ما داشته باشد و توانایی ما در عملکرد به عنوان یک نگرانی مداوم را مختل کند. در چنین حالتی ، شرکت به دنبال تأخیر در سرمایه گذاری یا هزینه های سرمایه و ارزیابی فروش دارایی های احتمالی است ، اما می تواند تحت قوانین ورشکستگی یا ورشکستگی مجبور شود عملیات را کاهش دهد یا به دنبال امدادرسانی باشد. علاوه بر این ، بسته به توسعه بازار شاهدانه و توانایی شرکت در گرفتن هرگونه فرصت رشد ، ممکن است مسائل نقدینگی در آینده به وجود آید که می تواند تأثیر منفی بر تجارت ما ، نتایج عملیات و وضعیت مالی داشته باشد. گفته های پیشرو ، غالباً با کلماتی مانند “برنامه” ، “ادامه” ، “انتظار” ، “پروژه” ، “قصد” ، “باور” ، “پیش بینی” ، “برآورد” ، “احتمالاً” ، “چشم انداز” مشخص می شوند. ، “پیش بینی” ، “ممکن” ، “اراده” ، “پتانسیل” ، “پیشنهادی” و سایر کلمات مشابه ، یا عباراتی مبنی بر وقایع یا شرایط خاص “ممکن” یا “ممکن” رخ می دهند. این اظهارات تنها پیش بینی هستند. فرضیه های مختلفی برای ترسیم نتیجه گیری یا ایجاد پیش بینی های موجود در بیانیه های آینده دار در سراسر این نسخه خبری استفاده شده است. بیانیه های پیشرو بر اساس نظرات و برآوردهای مدیریتی در روزی که بیانیه ها ساخته می شوند ، بنا شده اند و در معرض انواع خطرات و عدم قطعیت ها و سایر عواملی هستند که می توانند باعث شود حوادث یا نتایج واقعی از نظر مادی با آنچه در پیش بینی شده است متفاوت باشد. اظهار نظر لطفاً “گزارش عوامل خطر 3D” را در گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 20-F که در 30 مارس 2020 به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال شده است ، برای بحث در مورد عوامل خطر مواد که می تواند نتایج واقعی را از نظر مادی متفاوت کند ، ببینید. از اطلاعات آینده نگر شرکت هیچگونه تعهدی ندارد و صریحاً از هرگونه قصد و یا تعهدی صرف نظر می کند تا هرگونه اظهارنامه آینده نگر را به روز کند یا تجدید نظر کند ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر باشد ، مگر آن که به صراحت توسط قانون قابل اجرا لازم باشد.

SOURCE Sundial Growers Inc.

لینک های مربوطه

www.sundialgrowers.com