CarParts.com قیمت گذاری پیشنهادات عمومی سهام عام را اعلام می کند

تورنس ، کالیفرنیا.، 13 آگوست 2020 / PRNewswire / – CarParts.com ، Inc (NASDAQ: PRTS) (“CarParts.com”) ، یکی از ارائه دهندگان پیشرو تجارت الکترونیکی قطعات و لوازم جانبی خودرو ، امروز اعلام کرد قیمت گذاری پیشنهادی عمومی دست نویس 6000،000 سهم سهام مشترک خود را با قیمتی برای عموم مردم 13.00 دلار در هر سهم از میان سهام ارائه شده ، 4،000،000 توسط CarParts.com ارائه می شود و 2،000،000 سهام باقی مانده توسط یک سهامدار موجود ارائه می شود. CarParts.com به خریداران امکان انتخاب 30 روزه برای خرید 900،000 سهم اضافی از سهام مشترک در این پیشنهاد را با قیمت پیشنهادی عمومی داده است. پیش بینی می شود درآمد ناخالص از CarParts.com از قبل ، قبل از پرداخت تخفیف و کمیسیون و هزینه های ارائه شده ، ارائه شود. 52،000،000 دلار. CarParts.com در نظر دارد از درآمد حاصل از پیشنهاد پیشنهادی برای اهداف عمومی شرکت ، از جمله سرمایه در گردش ، استفاده کند. انتظار می رود این پیشنهاد بسته شود یا در حدود باشد 18 آگوست 2020مشروط بر رضایت از شرایط اختیاری بسته شدن.

RBC Capital Markets به عنوان تنها كتابدار اداره می شود و كریگ هالوم گروه سرمایه به عنوان یك مدیر اصلی ارائه در این زمینه فعالیت می كند. D.A. دیویدسون و شرکت و راث سرمایه همکاران به عنوان همکاران برای ارائه پیشنهاد می دهند.

اوراق بهادار که در بالا توضیح داده شد ، طبق بیانیه موثر قفسه ثبت در فرم S-3 (شماره 333-240467) ارائه می شود که توسط کمیسیون اوراق بهادار و بورس (“SEC”) به اثبات رسیده است. 11 آگوست 2020. این پیشنهاد فقط با استفاده از دفترچه راهنما و دفترچه یادداشت که بخشی از بیانیه ثبت نام را تشکیل می دهد ، انجام می شود. دفترچه نهایی و همراهی دفترچه مربوط به این پیشنهاد به SEC ارسال می شود و در وب سایت SEC در www.sec.gov در دسترس خواهد بود. کپی های اضافی دفترچه نهایی و دفترچه همراه ، در صورت وجود ، ممکن است با درخواست RBC Capital Markets، LLC ، توجه: بازارهای سرمایه عدالت ، خیابان 200 ویسی ، نیویورک، نیویورک 10281-8098 یا از طریق نمابر در (212) 428-6260؛ یا از گروه پایتخت کریگ-هالوم در خیابان 222 خیابان نهم جنوبی ، سوئیت 350 ، مینیاپولیس ، مینسوتا 55402 ، توجه: بازارهای سهام عدالت ، از طریق تلفن در 612-334-6300 یا از طریق ایمیل [email protected]. این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار ارائه شده نخواهد بود و همچنین هیچ فروشی از اوراق بهادار ارائه شده در هر ایالت یا حوزه قضایی دیگری که در آن پیشنهاد ، دادخواست یا فروش وجود دارد ، نخواهد بود. قبل از ثبت نام یا صلاحیت مطابق قوانین اوراق بهادار در هر ایالت یا صلاحیت دیگر این قانون غیرقانونی باشید.

اخبار مرتبط  شرکت Cannabis SaaS GrowFlow تیم توسعه محصول را گسترش می دهد

درباره CarParts.com

برای بیش از 20 سال ، CarParts.com پیشرو در تجارت الکترونیکی خودرو بوده است و قطعات و لوازم جانبی تصادف ، موتور ، و عملکرد را فراهم می کند. با تحویل بیش از 50 میلیون قطعه ، ما به رانندگان روزمره در سراسر محاصره کمک کرده ایم ایالات متحده قطعات مناسب را برای نگه داشتن وسایل نقلیه خود در جاده پیدا کنید.

با تمرکز بر تجربه مشتری نهایی تا پایان ، ما وب سایت و شبکه منابع خود را طراحی کرده ایم تا نحوه دسترسی رانندگان قطعات مورد نیاز خود را ساده تر کنیم. وب سایت انتخاب و جابجایی وسایل نقلیه ما که به راحتی قابل جابجایی است ، مناسب برای موبایل ارائه می دهد به مشتریان تضمین می کند و یک تجربه خرید آنلاین راحت است. و با داشتن شبکه توزیع گسترده خود ، ما بهترین مارک ها و تولید کنندگان را مستقیماً به دست مصرف کننده می رسانیم و تمام هزینه های زنجیره تامین آجر و ملات را کاهش می دهیم تا قطعات با کیفیت را با تخفیف برای مشتریان وفادار خود تهیه کنیم. CarParts.com همراه با سیاست بازگشت 90 روزه و تضمین رضایت ما ، مشتریان را آسان می کند تا قطعات را مستقیماً به درب خود تحویل دهند. CarParts.com با دفتر مرکزی است Torrance ، کالیفرنیا.

بیانیه رو به جلو

اخبار مرتبط  استنلی بلک اند دکر تاریخ انتشار سه ماهه سوم درآمد 2020 را اعلام کرد

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه هایی است که مشتاقانه به دنبال اهداف بندر امن ارائه شده در بند 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده و بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده است. کلماتی مانند “پیش بینی” ، “می تواند” ، “انتظار” ، “قصد” ، “برنامه” ، “پتانسیل” ، “اعتقاد” ، “پیش بینی” ، “پروژه ها” ، “جستجو می کند” ، “تخمین ها” “ممکن است ، “” “،” “” ، “” احتمالاً ادامه خواهد یافت “و تغییرات این کلمات یا اصطلاحات مشابه برای شناسایی جملات آینده نگر در نظر گرفته شده است. این بیانیه ها شامل پیشنهاد سهام سهام مشترک نمی شود اما محدود به آنها نیست. ما هیچ مسئولیتی را برای بازنگری یا به روزرسانی در اظهارات آینده نگر به هر دلیلی به هر دلیلی ، جز اینكه طبق قانون لازم است تعهد می كنیم. این اظهارات تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و در معرض خطرات خاص ، بلاتکلیفی و فرضیاتی هستند که پیش بینی آنها دشوار است. بنابراین ، نتایج واقعی ما می تواند از نظر مادی و نامطلوب با آنچه بیان شده در هر بیانیه آینده نگر در نتیجه عوامل مختلف است ، متفاوت باشد. عوامل مهمی که ممکن است باعث ایجاد چنین اختلافاتی شود ، شامل می شود ، اما محدود به آن نیست ، ریسک های بازار و عدم اطمینان ، رضایت از شرایط بسته شدن عادی برای ارائه اوراق بهادار و سایر عوامل مورد بحث در پرونده های شرکت با کمیسیون اوراق بهادار و بورس ( “SEC”) ، از جمله عوامل خطر موجود در گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K و گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q ، که در سایت های www.carparts.com/investor و وب سایت SEC در www.sec.gov موجود است. . از شما خواسته می شود در ارزیابی این بیانیه های آینده نگر در این نسخه دقت کنید و به هشدار می دهید که به چنین بیانیه های آینده نگر اعتماد نکنید که کاملاً از این جمله محتاط برخوردار باشند. مگر در مواردی که براساس قانون مقرر شده باشد ، شرکت صریحاً از هرگونه تعهد برای به روزرسانی عمومی هرگونه اظهار نظر در آینده ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، صرف نظر می کند ، مگر اینکه طبق قانون مقرر شده باشد.

اخبار مرتبط  غذاهای خوب چالش دستور العمل "اشتراک عشق" را راه اندازی می کنند

روابط سرمایه گذار:

شان منصوری، CFA یا کدی اسلاچ
روابط سرمایه گذار دروازه
949-574-3860
[email protected]

SOURCE CarParts.com ، Inc

لینک های مربوطه

http://www.CarParts.com