شرکت J. M. Smucker به روزرسانی عملیاتی و مالی مربوط به COVID-19 را ارائه می دهد

ORRVILLE ، اوهایو، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت J. M. Smucker (NYSE: SJM) امروز در مورد COVID-19 ، به ویژه وضعیت عملکرد ، زنجیره تأمین و چشم انداز مالی مربوط به پایان سال مالی این شرکت ، یک به روزرسانی تجاری ارائه داد. 30 آوریل 2020.

وی گفت: “از آنجا که ما یکی از چالش برانگیزترین دوران در تاریخ کشورمان را تجربه می کنیم ، همچنان متعهد به تهیه یک غذای ایمن و مطمئن ایمنی هستیم.” مارک Smuckerرئیس جمهور و مدیر اجرایی “تیم ما در این زمان نیاز شدید در حمایت از مشتریان ، مصرف کنندگان و جوامع ما متحد است ، ضمن اینکه نقش خود را برای کمک به کاهش سرعت COVID-19 انجام می دهد. من برای هر کارمندی که همچنان به حمایت از تلاشهای ما ادامه می دهند سپاسگزارم. از جمله 5،700 کارمند ما که مستقیماً در ساخت و توزیع محصولات ما و خدمات به مشتریان ما شرکت می کنند. “

عملیات و زنجیره تامین

این شرکت همچنان همکاری نزدیکی با تامین کنندگان و مشتریان خود داشته و اقدامات لازم را برای اطمینان از تداوم تجارت ، حداکثر رساندن دسترسی به محصول و به حداقل رساندن اختلالات احتمالی در زنجیره تأمین خود انجام داده است. این شامل افزایش تولید در کلیه امکانات تولیدی آن و گسترش دسترسی به قرارها در مراکز توزیع می باشد.

این شرکت به دنبال راهنمایی کارشناسان ملی و محلی ، اقدامات دیگری را برای محافظت از کارکنان خود انجام داده است از جمله اجرای اقدامات بهداشتی افزایشی و غربالگری درجه حرارت در تمام مناطق آن. این شرکت همچنین اقدامات پشتیبانی اضافی ، از جمله جوایز مشکلات مالی را برای کارمندان خط مقدم فراهم کرده است. تا به امروز ، کلیه تاسیسات تولید و توزیع شرکت باز است و هیچ یک از آنها اختلالات قابل توجهی یا کمبود نیروی کار مرتبط با بیماری در ارتباط با شیوع COVID-19 را تجربه نکرده اند. این شرکت از نزدیک در حال مشاهده وضعیت همه کارخانه های خود از جمله امکانات تولید و توزیع قهوه در آن است نیواورلئان ، لوئیزیانا، به دلیل موارد بالای COVID-19 در منطقه. این شرکت اقدامات حفاظتی دیگری را برای حفظ استمرار مشاغل برای این تسهیلات ، از جمله افزودن منابع برای تکمیل نیروی کار و ساخت موجودی ، انجام داده است.

این شرکت اقدامات لازم را برای تخصیص حجم سفارش برای اطمینان از عرضه مداوم در میان شرکای خرده فروشی خود در این دوره از زمان تقاضا انجام داده است. به دنبال افزایش قابل توجه مربوط به خرید سهام “سهام” در ماه مارس ، میزان افزایش تقاضا نسبت به متوسط ​​شروع شده است. با این حال ، تقاضای مصرف کننده و سفارشات مشتری همچنان بالا می رود.

چشم انداز مالی مالی مالی 2020 به روز شد

تقاضای بی سابقه مشتری و مصرف کننده در سه ماهه چهارم این شرکت انتظارات مالی سال مالی خود را بهبود بخشیده است. پیشرفت پیش بینی شده هم از نتایج GAAP و هم غیر GAAP سود خواهد برد. درآمد افزایشی هر سهم برای هر دو اقدامات GAAP و غیر GAAP قابل مقایسه است.

برای پایان سال مالی 30 آوریل 2020شرکت اکنون انتظار دارد:

  • فروش خالص نسبت به سال قبل در مقایسه با راهنمایی های قبلی 3 درصد کاهش می یابد ، در درجه اول به دلیل افزایش تقاضا در کلیه کانال های خرده فروشی ایالات متحده و کانادا ، کمی با کاهش محصولات فروخته شده در کانال های خانگی که کمی نمایان می شوند جبران می شود. بیش از 10 درصد از کل فروش خالص شرکت است.
  • درآمد تنظیم شده برای هر سهم بیش از پایان بالای محدوده راهنمایی قبلی است $ 8.10 به $ 8.30منعکس کننده افزایش سهم حاصل از فروش و منافع اهرم عملیاتی ناشی از افزایش تولید و کاهش فروش ، توزیع و هزینه های اداری است. این مزایا تا حدودی با افزایش هزینه های مربوط به جبران خسارت و مزایای کارمندان ، حمل و نقل و ابتکارات پشتیبانی جامعه جبران می شود.
  • گردش نقدی رایگان برای فراتر از راهنمایی قبلی 850 میلیون دلار با مخارج سرمایه زیر برآورد قبلی 300 دلار به 320 میلیون دلار.

این شرکت به حفظ نقدینگی مالی کافی برای مدیریت مشاغل خود ادامه می دهد و انتظار دارد با استفاده از الگوی استقرار سرمایه قبلاً ابلاغ شده ، فعالیت خود را ادامه دهد.

اخبار مرتبط  نوآوران پیشرو فناوری نساجی برای ایجاد اولین پوشاک تسهیل شده توسط HeiQ Viroblock گرد هم آمده اند

چشم انداز مالی 2021 مالی

با توجه به عدم اطمینان درمورد پیامدهای کوتاه مدت و طولانی مدت مربوط به COVID-19 ، از جمله طول و شدت بیماری همه گیر ، مدت زمان سفارشات در خانه و الزامات دوری اجتماعی و همچنین ملاحظات کلان اقتصادی ، موارد قبلی این شرکت است. توضیحات مربوط به سال مالی 2021 جهت مالی دیگر قابل اجرا نیست. رویه این شرکت فراهم کردن فروش خالص ، سود تعدیل شده در هر سهم و برآورد راهنمای هدایت جریان آزاد برای سال مالی آینده با انتشار سود سه ماهه چهارم خود است. با این وجود ، بسته به مدت و میزان عدم اطمینان در جریان مربوط به COVID-19 ، ممکن است راهنمایی مالی برای سال مالی 2021 محاسبه نشود. این شرکت انتظار دارد هنگام انتشار نتایج مالی سه ماهه چهارم چهارم چهارم سال مالی 2020 ، جزئیات بیشتری را ارائه دهد.

برای اطلاعات در مورد اقدامات پشتیبانی شرکت برای کارمندان و جوامع ، لطفاً به اطلاعیه مطبوعاتی دقیق مورخ مراجعه کنید 23 مارس 2020 در jmsmucker.com

بیانیه های پیشرو شرکت J. M. Smucker

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر ، مانند فروش خالص پیش بینی شده ، نتایج عملیاتی ، درآمد و جریان نقدی است که در معرض ریسک ها و عدم قطعیت هایی قرار گرفته است که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با نتایج آینده متفاوت باشند یا بیان شده توسط این اظهارات آینده نگر باشد. . خطرات ، عدم قطعیت ها ، عوامل مهم و فرضیاتی که در این بیانیه مطبوعاتی ذکر شده و مورد بحث قرار گرفته است ، که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت از موارد بیان شده باشند ، عبارتند از: تأثیر شیوع COVID-19 بر فعالیت شرکت ، تأمین کنندگان ، مشتریان ، مصرف کنندگان. ، کارمندان و جوامع. اختلالات یا ناکارآمدی در عملکرد شرکت یا زنجیره تأمین شرکت ، از جمله هرگونه تأثیر شیوع COVID-19؛ توانایی دستیابی به پس انداز هزینه مربوط به برنامه های مدیریت هزینه در مبالغ و در بازه های زمانی که در حال حاضر پیش بینی شده است. توانایی تولید جریان نقدی کافی برای ادامه فعالیت تحت الگوی استقرار سرمایه شرکت ، از جمله هزینه های سرمایه ، بازپرداخت بدهی ، پرداخت سود سهام و بازپرداخت سهم. نوسانات کالا ، انرژی و سایر هزینه های ورودی؛ خطرات مرتبط با استراتژی های مشتق و خرید شرکت برای مدیریت قیمت گذاری کالاها و ریسک نرخ بهره. در دسترس بودن حمل و نقل مطمئن با شرایط قابل قبول؛ توانایی اجرای و تحقق سود کامل تغییرات قیمت و تأثیر زمان تغییرات قیمت در سود و جریان پول در یک دوره خاص. موفقیت و هزینه برنامه ها و استراتژی های بازاریابی و فروش برای ارتقاء رشد در مشاغل شرکت از جمله نوآوری در محصول فعالیت رقابتی عمومی در بازار ، از جمله شیوه های قیمت گذاری رقبا و سطح هزینه های تبلیغاتی. تأثیر نگرانی های مربوط به امنیت غذایی شامل محصولات شرکت یا محصولات رقبای آن است. تأثیر حوادث ، آب و هوای شدید ، بلایای طبیعی و بیماری همه گیر تمرکز برخی از مشاغل شرکت با مشتریان و تامین کنندگان اصلی ، از جمله تامین کننده های تک منبع مواد اولیه مهم و کالاهای نهایی ، و توانایی شرکت در مدیریت و حفظ روابط کلیدی. نقص در ارزش دارایی سرقفلی ، سایر داراییهای نامشهود یا سایر دارایی های طولانی مدت یا تغییر در زندگی مفید سایر دارایی های نامشهود. تأثیر جدید یا تغییر در قوانین و مقررات موجود دولت و اعمال آنها ، از جمله تعرفه ها. نتیجه بررسی های مالیاتی ، تغییر در قوانین مالیاتی و سایر امور مالیاتی؛ نوسانات نرخ ارز و نرخ ارز و خطرات مرتبط با سایر عوامل شرح داده شده در زیر “عوامل خطر” در سایر گزارش ها و اظهارات ارسالی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، از جمله جدیدترین گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K ، به عنوان ضمیمه فاکتور خطر تکمیلی موجود در شرکت فعلی گزارش در مورد فرم 8-K ثبت شده در 20 آوریل 2020. شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در این بیانیه های آینده نگر ، که فقط از تاریخ ساخته شده صحبت می کنند ، برای انعکاس وقایع یا شرایط جدید نیست.

اخبار مرتبط  اندازه بازار توفو تا حد زیادی با افزایش تمایل به سمت محصولات مبتنی بر گیاه به دلیل مزایای سلامتی و تناسب اندام تا سال 2025 هدایت می شود

اقدامات مالی غیر GAAP

این شرکت از اقدامات مالی غیر GAAP ، از جمله درآمدهای تعدیل شده در هر سهم و جریان آزاد پول نقد ، به عنوان اقدامات اصلی برای اهداف ارزیابی عملکرد داخلی استفاده می کند. این شرکت معتقد است که با افشای این اقدامات عملکرد ، درک سرمایه گذاران از عملکرد آن افزایش می یابد. علاوه بر این ، این اقدامات مالی غیر GAAP توسط مدیریت در تهیه بودجه سالانه و تجزیه و تحلیل ماهانه نتایج عملیاتی آن استفاده می شود. هیات مدیره همچنین از برخی اقدامات مالی غیر GAAP به عنوان مؤلفه هایی برای سنجش عملکرد برای اهداف جبران تشویقی استفاده می کند.

اقدامات غیر GAAP موارد خاصی را که در مقایسه با آنها تأثیر می گذارد ، می تواند در ارزیابی سالانه نتایج عملیاتی تأثیر بگذارد ، که شامل هزینه های استهلاک و هزینه های مربوط به اختلال در رابطه با دارایی های نامشهود ، ادغام و هزینه های بازسازی (“هزینه های ویژه پروژه”) و غیر قابل تفکیک است سود و ضرر در مشتقات کالاها و ارزهای خارجی (“سود و زیان مشتق غیرمجاز”) و همچنین تأثیر مالیات مربوط به این محرومیت ها. هزینه های ویژه پروژه مربوط به پروژه های یکپارچه سازی و بازسازی خاص است و سود و زیان مشتق غیرمستقیم بازتاب تغییرات در ارزش منصفانه قراردادهای کالایی شرکت و ارز است. علاوه بر این ، مالیات بر درآمد ، همانطور که تعدیل می شود با استفاده از نرخ مؤثر تعدیل شده مالیات بر درآمد که برای تعدیل درآمد قبل از مالیات بر درآمد اعمال می شود ، محاسبه می شود. در حالی که این نرخ مالیات بر درآمد مؤثر تعدیل شده معمولاً با نرخ مالیات بر درآمد مؤثر GAAP ما تفاوت ندارد ، موارد خاص می توانند به میزان قابل توجهی بر نرخ مالیات بر درآمد مؤثر ما تأثیر بگذارند.

اخبار مرتبط  سونی الکترونیک برنده جایزه بهترین نمایش آینده در آینده ، ارائه شده توسط AV Technology است

این اقدامات مالی غیر GAAP ممکن است قابل مقایسه با اقدامات مشابهی که توسط سایر شرکتها به کار می رود نیست باشد و ممکن است هزینه های غیرقابل توصیف خاص و پرداخت های نقدی را از بین ببرد.

درباره شرکت J. M. Smucker

شرکت J. M. Smucker با الهام از بیش از 120 سال موفقیت در کسب و کار و پنج نسل از رهبری خانواده ، غذایی را تهیه می کند که مردم و حیوانات اهلی آنها را دوست دارند. نمونه کارها این شرکت از مارک های 40+ ، که در 90 درصد از خانه های ایالات متحده و رستوران های بی شماری یافت می شود ، شامل محصولات نمادین است که مصرف کنندگان همیشه دوست داشته اند مانند مردمی®، جیف®و شیر-استخوان® به علاوه موارد جدید مانند کافه بوستلو®، دودکش® غیرقابل اعتماد®و راشل ری® مغذی®. در طی دو دهه گذشته ، این شرکت با دستیابی به مارک های پیشرو و نوظهور ، به سرعت رشد کرده است ، در حالی که اطمینان می دهد تجارت تأثیر مثبتی بر 7،000+ کارمند خود ، جوامع بخشی از آن و سیاره دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد J. J. Smucker Company ، به jmsmucker.com مراجعه کنید.

شرکت J. M. Smucker صاحب کلیه علائم تجاری است که به جز آنها ذکر شده است راشل ری®، یک علامت تجاری ثبت شده از Ray Marks II LLC ، که تحت مجوز استفاده می شود.

به منظور ارائه مرجع راهنمایی قبلی خود برای هر دو سود در هر سهم و جریان آزاد پول نقد ، این شرکت در زیر آشتی از اقدامات مالی غیر GAAP که در انتشار مطبوعاتی آن نیز در تاریخ قرار دارد ، قرار داد. 26 فوریه 2020.پایان سال 30 آوریل 2020کم


بالا

درآمد خالص به ازای هر سهم مشترک – با فرض آشتی رقیق:

درآمد خالص به ازای هر سهم مشترک – با فرض رقیق


6.32 دلار6.52 دلار


ضرر و زیان مشتق نشده توزیع نشده (سود) (آ)


(0.27)(0.27)


هزینه های ویژه پروژه


0.120.12


استهلاک


1.581.58


سایر هزینه های نقص دارایی های نامشهود


0.350.35


درآمد تنظیم شده در هر سهم


$ 8.10$ 8.30الف) از آنجا که ضررها و سودهای مشتق نشده غیرمستقیم بر اساس شرایط بازار و موقعیتهای مشتق گرفته شده در هر سهم متفاوت هستند ، ما سود یا زیان مشتق را براساس آینده نگرانه پیش بینی نمی کنیم. بنابراین ، ضرر و زیان مشتق نشده تخصیص یافته به جلو ، در جدول فوق ، منعکس کننده مقدار خالص تجمعی است که قبلاً در نتایج GAAP به رسمیت شناخته شده است که انتظار می رود از 30 آوریل 2020 به نتایج غیر GAAP اختصاص یابد.
پایان سال 30 آوریل 2020کم


بالا(دلار در میلیون)

آشتی آزاد جریان نقدی:

پرداختی خالص توسط فعالیتهای عملیاتی، ارائه شد


1،170 دلار1150 دلار


موارد اضافی در املاک ، گیاهان و تجهیزات


(320)(300)


جریان ازاد نقدینگی


850 دلار850 دلار


منبع شرکت J. M. Smucker

لینک های مربوطه

http://www.jmsmucker.com

پاسخی بگذارید