Roses are Red: Perfume & Lip رژگونه Escentials

نتیجه؟ جفت سازی محصولات نوآورانه شامل یک مدرن عجیب و غریب عجیب و غریب است عطر گل رز (نه عطر و بوی گلاب مادربزرگ شما!) با جسورانه رژلب قرمز. برای هر زنی که شخصیت و شخصیت خود را بدون عذرخواهی منعکس می کند ، دوتایی ضروری است که می گوید: “این من هستم – برگشتم ، بهتر از همیشه!”

“من مدتهاست که می خواهم رژ لب را با رایحه هایم معرفی کنم ؛” لحظه آه “داشتم. چرا با سکسی زیبایی نیستم؟” سو می گوید

هدر تکرار شد: “من مدتهاست که به خاطر عطر عاشقانه نبوغ سو هستم و ترکیب عطر رز او وسواس شخصی من است! “

اخبار مرتبط  سفال Pewabic از انرژی خورشیدی برای افزایش پایداری استفاده می کند

آنها به عنوان همکار کارآفرین ، آنها حمایت کاملی از یکدیگر پیدا کرده اند و احساس می کنند زمان مناسب برای همکاری و جفت کردن دو ماده زیبایی برای الهام بخشیدن از زنان به بهترین وجهه نگاه کردن است. پوشیدن رژ لب و رایحه معادل کت و شلوار زره اطمینان است. این اولین درخواستی است که زنان بعد از بستری شدن در بیمارستان می خواهند. ما می خواهیم هرکسی احساس کند که توانایی این دنیای شجاع و جدید را دارد تا احساس قدرتمندی کند. ما “Roses are Red” عطر و رژگونه Escentials روشی مناسب برای تقویت زیبایی ، احساس اعتماد به نفس و اعلام به جهان “I I BACK” است.

اخبار مرتبط  PBfit دو اسپری جدید را منتشر کرد که تمایل به هوس کره ای آجیل خامه ای دارند

با الهام از گل سرخ، نماد quintessential از زنانگی aدوم تجدید حیات و رنگ قرمز، آ فراخوانی برای اقدام، احساس قدرت برای به دست گرفتن جهان است.

معرفی
ضد انعطاف پذیر برای “عادی جدید”

گلهای رز قرمز هستند
عطر و رژ لب Escentials

رایحه گل رز ، رژ لب قرمز
نمادهای ابدی زن
هر دو را بپوشید ، جدیداً

اخبار مرتبط  Metsä Wood: مسابقه معماری سازگاری شهری

مسابقه اینستاگرام: ما هایکو (فوق) از تمایل به خوش بینی و تجدید الهام گرفته شده است. از خوانندگان دعوت می شود Haikus خود را در مورد عطر و رژ لب “escentials” ارسال کنند. دو برنده خوش شانس مجموعه دریافت می کنند. قوانین مسابقه: باید دوست داشته باشید و همه را دنبال کنید:scententlysuescenterprisesthesexiestbeauty برندگان اعلام می شوند 12/1/2020

مخاطب: Denise 917-449-1134
[email protected] یا
تارا 917-751-7618
[email protected]

SOURCE Scenterprises؛ شکایت خانه فیلیپس از عطر

لینک های مربوطه

http://www.scenterprises.com
http://www.thesexiestbeauty.com