iAnthus گزارش مالی مالی سه ماهه اول سال 2020

نیویورک و تورنتو، 14 آگوست 2020 / PRNewswire / – iAnthus Capital Holdings، Inc. (“iAnthus” یا “شرکت”) (CSE: IAN) (OTCQX: ITHUF) ، که صاحب ، فعالیت و شرکای فعالیت های تنظیم شده شاهدانه در سراسر کشور است. ایالات متحده، گزارش نتایج مالی خود را برای سه ماهه اول به پایان رسید 31 مارس 2020. صورتهای مالی موقت شرکت برای سه ماهه اول به پایان رسید 31 مارس 2020 و بحث و تحلیل مدیریت مربوطه می تواند در نمایه SEDAR شرکت به آدرس www.sedar.com و وب سایت شرکت قابل دسترسی باشد. مبلغ دلار آمریکا است ، مگر اینکه خلاف آن تصریح شود.

به روزرسانی های مالی سه ماهه اول 2020

  • گزارش درآمد از 30.4 میلیون دلار12٪ نسبت به سه ماهه قبلی
  • میزان ناخالص ناخالص برای سه ماهه 49.2٪ بوده که نسبت به سه ماهه قبلی از 56.4٪ کاهش داشته است
  • از دست دادن خالص 237.3 میلیون دلاریا از دست دادن 1.38 دلار در هر سهم ، که شامل یک 199.4 میلیون دلار از دست دادن اختلال
  • با توجه به محدودیت های نقدینگی شرکت ، شرکت به دلیل توجه به یادداشت های امن خود (مطابق شکل زیر) و بدهی های ناامن (مطابق شکل زیر) به دلیل پرداخت نقدینگی قابل استفاده اقدام نکرده است. 31 مارس 2020. این عدم پرداخت بهره با توجه به این مؤلفه های بدهی بلند مدت شرکت ، متشکل از مبالغ اصلی به ارزش اسمی مبنای پیش فرض را در پی داشته است. 97.5 میلیون دلار و 60.0 میلیون دلار و مبلغ بهره واریز شده در 31 مارس 2020 از 3.2 میلیون دلار و 1.2 میلیون دلار به ترتیب در یادداشت های امن و بدهی های ناامن. علاوه بر این ، به عنوان یک نتیجه پیش فرض ، شرکت هزینه های اضافی و بهره را به حساب آورده است 12.5 میلیون دلار بیش از مبالغ فوق الذکر که در صورتهای مالی شرکت به تفصیل ذکر شده است.

جدول 1: نتایج مالی Q1 2020


در هزاران دلار آمریکا ، به جز سهم و در هر
مبلغ اشتراک (ناظر)

Q1 2020

Q4 2019

Q1 2019

گزارش درآمد

$

30426

$

27،221

$

9،620

سود ناخالص ، به استثنای اقلام ارزش منصفانه


14،979


15،344


974

حاشیه ناخالص ، به استثنای موارد ارزش منصفانه


49.2٪


56.4٪


10.1٪

ضرر خالص


(237،318)


(258427)


(22996)

ضرر خالص در هر سهم


(1.38)


(1.63)


(0.19)

معامله کمکهای پیشنهادی

بر 7 آگوست 2020، این شرکت اعلام کرد که دیوان عالی کشور بریتیش کلمبیا (“دادگاه”) دستور موقت صادر کرده است (“دستور موقت”) ، که از جمله موارد دیگر ، برگزاری جلسات زیر (“جلسات”) را نیز تأیید کرده است: (من) یک جلسه (“جلسه امن اسناد رسمی” دارندگان (“دفترچه یادداشتهای امن”) 13٪ بدهیهای قابل اطمینان باسابقه (“یادداشتهای امن”) صادر شده توسط iAnthus Capital Management ، LLC (“ICM”) ، شرکت تابعه کاملاً متعلق به آمریکا. (ب) جلسه (“جلسه صاحبان بدهی های ناامن”) دارندگان (“دارائی های ناامن”) 8٪ بدهی های ناامن قابل تبدیل (“بدهی های ناامن”) که توسط شرکت صادر شده است. و (iii) جلسه (“جلسه صاحبان سهام”) دارندگان سهام مشترک شرکت (“سهام مشترک”) ، گزینه ها (“گزینه ها”) و ضمانت نامه ها (“ضمانت نامه ها”) (در مجموع ، “موجود” صاحبان سهام “) ، در هر مورد به بررسی و رأی دادن به طرح آرایش شرکتها در زیر انگلیسی قانون شرکت های تجاری کلمبیا (“برنامه تنظیم”) برای اجرای معامله کمکهای قبلی که قبلاً اعلام شده است (“معامله کمکهای مجدد”). همانطور که در خبرنامه شرکت مورخ تاریخ فاش شده است 13 ژوئیه سال 2020 (نسخه ای از آن با نمایه SEDAR شرکت در آدرس www.sedar.com در دسترس است) ، معامله ی کمک رسانی طبق برنامه تنظیم یا فقط در صورت لزوم انجام می شود. قانون تنظیم طلبکاران شرکت ها (“CCAA”). اگر معامله کمکهای مجدد از طریق طرح تنظیم انجام شود ، دارندگان موجود سهام مشترک در زمان تکمیل (“سهامداران موجود”) تقریباً 2.75٪ از مالکیت سهام مشترک را حفظ می کنند (“سهام مشترک سهامداران”) .

اگر معامله کمکهای مجدد حمایت مورد نیاز سهامداران شرکت را بدست نیاورد ، معامله کمکهای مجدد از طریق دادرسی تحت CCAA (“اقدامات مربوط به اقدامات CCAA”) اجرا می شود. اگر اجرای معامله ی recapitalization از طریق مجموعه مقالات CCAA رخ دهد ، سهامداران موجود هیچ گونه مالکیتی از سهام مشترک را حفظ نخواهند کرد و هیچ گونه بازپرداختی دریافت نمی کنند (یعنی 0٪ از مالکیت سهام مشترک) و در عوض سود سهامداران مشترک نیز به همان نسبت بین سهام اختصاص می یابد. دفترچه یادداشت های امن و بدهکاران بدهی ناامن.

پسوند پرونده سازی Q2 2020

این شرکت با اتکا به دستورالعمل عمومی کمیسیون اوراق بهادار انتاریو (“OSC”) ساخته شده تحت سازگار انتاریو 51-505 با عنوان “معافیت موقت از برخی موارد مورد نیاز مالی شرکت” (“OSC Instrument 51-505”) ، تاریخ 20 مه سال 2020، به تعویق انداختن تشکیل صورت های مالی و پرونده های مربوط به آن برای سه ماهه دوم به پایان رسید 30 ژوئن سال 2020 (“پرونده های موقت”) ، به عنوان یک نتیجه از مسائل لجستیکی و تاخیرهای ناشی از بیماری همه گیر COVID-19. OSC و سایر مقامات نظارتی اوراق بهادار در کانادا معافیت های هماهنگ پتو را صادر کرده اید که به صادرکنندگان یک دوره 45 روزه اضافی اجازه دهند تا پرونده های نظارتی خود را تکمیل کنند که در غیر این صورت در طی دوره از 2 ژوئن سال 2020 به 31 آگوست 2020. تحت OSC Instrument 51-505 ، Filim های موقت قرار است قبل یا قبل از آن انجام شود 15 اکتبر 2020.

همانطور که توسط OSC Instrument 51-505 لازم است ، شرکت موارد زیر را افشا می کند:

  • این شرکت انتظار دارد پرونده های موقت را قبل یا قبل از آن ثبت کند 15 اکتبر 2020؛ و
  • در ضمن ، مدیریت شرکت و سایر خودی ها مشمول سیاست سیاه فروش می شوند که منعکس کننده اصول بخش 9 سیاست ملی 11-207 – عدم سفارش پرونده برای جلوگیری از پرونده است.

این شرکت تأیید می کند که از زمان تشکیل صورت های مالی و بحث و تحلیل مدیریت مربوط به آن برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019، هیچ پیشرفت اقتصادی در تجارت وجود نداشته است به غیر از آنچه که از طریق انتشار اخبار منتشر شده است.

به روز رسانی سفارش تجارت را متوقف کنید

OSC دستور تجارت متوقف علیه این شرکت را صادر کرد 22 ژوئن سال 2020 برای عدم ارائه صورتهای مالی (“CTO”). CTO بر تجارت در همه اوراق بهادار شرکت توسط دارندگان امنیتی شرکت تأثیر می گذارد ، در هر حوزه قضایی در کانادا که در آن شرکت صادرکننده گزارشگری است. اکنون که شرکت نتایج مالی خود را برای سه ماهه اول به پایان رسانده است 31 مارس 2020 و پرونده های مرتبط با آن ، تشکیل پرونده این شرکت را برای ابطال CTO تشکیل می دهد.

درباره iAnthus

iAnthus در سراسر کشور دارای مجوز کشت ، پردازش و توزیع مواد مخدر دارای مجوز است ایالات متحده، با قرار گرفتن در معرض متنوع سرمایه گذاران در صنعت کانابیس تنظیم شده توسط ایالات متحده. iAnthus که توسط کارآفرینان با دهها سال تجربه در عملیات ، بانکداری سرمایه گذاری ، امور مالی شرکت ها ، قانون و خدمات بهداشتی درمانی تأسیس شده است ، ترکیبی منحصر به فرد از سرمایه و تخصص عملیاتی و مدیریتی را ارائه می دهد. iAnthus در حال حاضر در 11 ایالت حضور دارد و 36 ماده توزیع کننده دارد (AZ-4، MA-1، MD-3، FL-16، NY-3، CO-1، VT-1 و NM-7 که iAnthus مالکیت اقلیت دارد) . برای اطلاعات بیشتر ، به www.iAnthus.com مراجعه کنید

عامل خطر COVID-19

این شرکت ممکن است تحت تأثیر وقفه های تجاری ناشی از بیماری همه گیر و فوریت های بهداشت عمومی ، از جمله موارد مرتبط با COVID-19 باشد. شیوع بیماری عفونی ، بیماری همه گیر یا یک تهدید بهداشت عمومی مشابه ، مانند شیوع اخیر COVID-19 یا ترس از هر یک از موارد فوق می تواند با ایجاد عامل ، تولید ، زنجیره تامین و پروژه تأثیر منفی بر شرکت بگذارد. تأخیرها و اختلالات توسعه ، کمبود نیروی کار ، مسافرت و حمل و نقل و اختلال در حمل و نقل (از جمله در نتیجه مقررات دولتی و اقدامات پیشگیری). مشخص نیست که اگر چنین بیماری همه گیر برای مدت طولانی ادامه یابد ، از جمله در نتیجه چشم پوشی از الزامات نظارتی یا اجرای مقررات اضطراری که شرکت در آن قرار دارد ، ممکن است شرکت تحت تأثیر قرار گیرد یا نه و چگونه ممکن است شرکت تأثیر بگذارد. اگرچه این شرکت ضروری تلقی شده و یا مجاز به ادامه فعالیت امکانات خود در کشورهایی است که در طول آویز Pandemic COVID-19 حشیش را کشت ، فرآوری ، تولید و به فروش می رساند ، اما هیچ تضمینی در مورد این شرکت وجود ندارد. عملیات همچنان ضروری تلقی می شود و / یا به ادامه فعالیت آنها ادامه خواهد یافت. شركت ممكن است در خارج از كنترل خود هزينه و تأخيري در قبال چنين حوادثي متحمل شود كه اين امر مي تواند تاثير منفي بر مشاغل ، نتايج عملياتي ، وضع مالي و قيمت معاملات سهام عام شركت داشته باشد.

بیانیه های جستجوی پیشرفته

بیانیه های موجود در این نسخه خبری که بیانیه های آینده نگر هستند ، در معرض خطرات و ابهامات مختلفی قرار دارند ، از جمله در مورد COVID-19 و عوامل خاص فاش شده در اینجا و جاهای دیگر در پرونده های دوره ای iAnthus با تنظیم کننده اوراق بهادار کانادا. هنگام استفاده در این خبر ، کلماتی مانند “اراده ، می تواند ، برنامه ریزی ، برآورد ، انتظار ، قصد ، ممکن است ، بالقوه ، ایمان ، باید ، دیدگاه ما” و عبارات مشابه ، جملات آینده نگر هستند.

بیانیه های پیشرو ممکن است بدون محدودیت اظهارات مربوط به عملکرد مالی شرکت ، توسعه تجارت و نتایج عملیات ، انتظارات مربوط به مدیریت با توجه به پیش بینی پرونده های موقت را شامل شود.

خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد کنند. اظهارات پیش رو در این نسخه خبری از تاریخ انتشار این نسخه اعلام شده است. iAnthus هر گونه قصد و یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در چنین اطلاعاتی را رد می کند ، مگر آنکه طبق قانون قابل اجرا باشد ، و iAnthus هیچ گونه مسئولیتی در قبال افشای مربوط به هر شرکت دیگری که در اینجا ذکر شده است ، بر عهده نمی گیرد.

بورس اوراق بهادار کانادا محتوای این نسخه خبری را بررسی ، تأیید یا رد نکرده است.

این انتشار خبری پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهاد برای فروش هر یک از اوراق بهادار موجود در آن نیست ایالات متحده. اوراق بهادار تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار ایالات متحده”) یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده و ثبت نخواهد شد. ایالات متحده یا برای اشخاص ایالات متحده ، مگر اینکه طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شده و قوانین مربوط به اوراق بهادار ایالات متحده یا معافیت از ثبت نام در دسترس باشد.

SOURCE iAnthus Capital Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.ianthuscapital.com/

اخبار مرتبط  بیش از نیمی از مصرف کنندگان در حمایت از اعتراضات ایستاده اند