برند آرایشی و بهداشتی متعلق به سیاه ، یوویا ، محل 300،000 دلار کمک مالی برای کارآفرینان سیاه را تأسیس می کند

SECAUCUS ، N.J.، 14 آگوست 2020 / PRNewswire / – “به عنوان یک مشاغل متعلق به سیاه و سفید ، من از اول از موانع مالی با موانع مالی روبرو هستم. من جویویا را فقط با 2،000 دلار و یک رویا من ، مانند بسیاری دیگر ، به وام یا صندوق اعتماد دسترسی نداشتم. تجارت من با حداقل منابع مالی ساخته شده است ، اما من یک جامعه پشتیبان برای تکیه دادن داشتم. این حمایت جامعه برای رشد تجارت من ضروری بود. من مربیان و مشتریانی را پیدا کردم که به محصول من ایمان داشته باشند و به تحقق رویای من کمک کردند. من از این حمایت قدردانی می کنم ، و می خواهم اطمینان حاصل کنم که می توانم فرصتی برای سایر کارآفرینان سیاهپوست که به دنبال توسعه مشاغل خود هستند ، فراهم کنم. ”

اخبار مرتبط  ویپ شاپ نتایج مالی سه ماهه سوم حسابرسی نشده 2020 را گزارش می کند

براساس SCORE ، 44٪ از صاحبان مشاغل کوچک سیاه برای تأمین بودجه مشاغل خود نسبت به میانگین صاحب مشاغل کوچک (37٪) از پول نقد استفاده می کنند. منابع مشهور بودجه برای صاحبان مشاغل آفریقایی-آمریکایی عبارتند از:

 • دوستان و خانواده
 • خطوط اعتباری
 • تأمین اعتبار برای راه اندازی مشاغل (ROBS) ، تأمین هزینه ای که به صاحبان مشاغل کوچک امکان می دهد تا در حساب های بازنشستگی واجد شرایط برای تأمین بودجه مشاغل خود بدون مجازات مالیاتی استفاده کنند. گودانت می گوید این میزان محبوبیت در میان مشاغل کوچک آفریقایی-آمریکایی سال گذشته بیش از 21 درصد افزایش یافته است.
 • وام های ناامن
 • نظیر به نظیر
 • لیزینگ تجهیزات
 • وام های SBA
اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل بازار جهانی Microgreens و تحلیل زنجیره ارزش 2020-2025

بیشتر این منابع کارآفرینان سیاهپوست را ملزم به جمع آوری بدهی با نرخ بهره بالا می کند. این تله های بدهی می توانند یک تجارت را قبل از شروع کار ، بکشند. کارآفرینان زن سیاه با چالشهای بزرگتری روبرو هستند. زنان سیاه پوست در ایالات متحده مشاغل با سرعتی سریعتر (12٪ نرخ رشد در سال) نسبت به سایر گروه ها (8٪ نرخ رشد در سال) شروع به کار می کنند. گفته می شود ، متوسط ​​درآمد سالانه فقط برای زنان کارآفرین سیاه است 24000 دلار در مقابل 142.900 دلار برای کارآفرینان زن غیر سیاه. این شکاف در درآمد ناخالص بسیار شگفت انگیز است و با طیف گسترده ای از مسائل سیستمی که این مشاغل با آن روبرو هستند صحبت می کند.

اخبار مرتبط  موج بعدی در کیف های قابل استفاده مجدد

مکان یوویا در حال واگذاری شش (6) 50،000 دلار کمک های مالی به امید ریشه کن کردن این چالش ها که توسط کارآفرینان سیاه روبرو هستند.

برای درخواست کمک هزینه کسب و کار متعلق به مشاغل سیاه Juwa ، باید به سؤالات زیر پاسخ دهید:

 1. آیا تجارت شما متعلق به سیاه است؟
 2. آیا شما مقیم آمریکا یا شهروند ایالات متحده هستید؟
 3. آیا دفتر مرکزی تجارت شما است ایالات متحده؟
 4. آیا درآمد ناخالص تجاری شما در سال 2019 بین است 1000 دلار و 250،000 دلار؟

اکنون درخواست کنید

مخاطب: لیزا ژان فرانسوا، [email protected]

منبع جویا

لینک های مربوطه

https://www.juviasplace.com/blogs/tribe-talk/supporting-black-businesses-receive-a-50-000-black-business-grant