بنیاد اهرم Shake Shack را برای تعهد برجسته برای استفاده از تخم مرغ بدون قفس در سطح جهان ستایش می کند

نیویورک، 14 آگوست 2020 / PRNewswire / – Shake Shack ، به سرعت در حال رشد است شهر نیویورکزنجیره رستوران مستقر با نزدیک به 300 مکان در سطح جهان ، امروز از بنیاد اهرم غیرانتفاعی محافظت از حیوانات بخاطر ارتکاب استفاده از تخم های بدون قفس در رستوران های خود در سراسر جهان ، ستایش شد.

Shake Shack در تعهد به روز شده رفاه حیوانات که پنجشنبه در وب سایت این شرکت منتشر شد ، اظهار داشت: “ما متعهد هستیم تا سال 2025 100٪ تخم بدون قفس را برای زنجیره تأمین جهانی خود بکشیم.” “ما در حال حاضر 100٪ تخم بدون قفس را برای زنجیره های تامین ایالات متحده و انگلیس در اختیار داریم.”

اخبار مرتبط  دانلود قسمت دوم فصل دوم سریال هم گناه

Shake Shack اولین زنجیره QSR جهانی است که جدول زمانی برای انتقال به تخم های بدون قفس در تمام رستوران های جهان را اعلام می کند. در این شرکت نزدیک به 100 رستوران وجود دارد آسیا و خاورمیانه علاوه بر مکان هایی در ایالات متحده ، مکزیک و اروپا. Shake Shack همچنین یکی از سریع ترین مارک های QSR در جهان است. سال گذشته بیش از 75 مکان داخلی و بین المللی را اضافه کرد ، پیش بینی هایی برای رشد مشابه در سال 2020 و گسترش سریع شمارش فروشگاه ها برای بازارهای بین المللی خود ، از جمله چین.

گفت: “ما رهبری Shake Shack را در مورد این مسئله مهم رفاه حیوانات تحسین می کنیم.” کریستی تکسفوردمدیر تبلیغات در بنیاد لور ، ا پنسیلوانیامبتنی بر حمایت از حیوانات غیر انتفاعی کار با Shake Shack و سایر شرکت های پیشرو در زمینه مواد غذایی در گسترش تعهدات رفاهی حیوانات در سطح بین المللی. “بیش از پنجاه شرکت بزرگ مواد غذایی در حال حاضر متعهد شده اند که فقط از تخم های بدون قفس در سطح جهان استفاده کنند ، از جمله در سراسر کشور آسیا. تعهد Shake Shack برای انجام همین کار باعث رونق حیوانات می شود و همچنین به نفع مشتریان بین المللی این شرکت خواهد بود. “

اخبار مرتبط  استنلی بلک و دکر اعلام سود سهام سه ماهه دوم

بنیاد اهرم یک کارگر بین المللی در زمینه حمایت از حیوانات است که دارای کارمندان آن می باشد آسیا، اروپا و ایالات متحده

مخاطب
کریستی تکسفورد: [email protected] ، 717-584-1805

بنیاد اهرم SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.leverfoundation.org