خدمات پستی ایالات متحده از افزایش موقت قیمت خبر داد

واشنگتن، 14 آگوست 2020 / PRNewswire / – سرویس پستی ایالات متحده امروز به کمیسیون تنظیم مقررات پستی (PRC) اعلام کرد که یک تغییر موقت قیمت را به اجرا می گذارد 18 اکتبر 2020.

تنظیم قیمت موقتی برنامه ریزی شده در پاسخ به افزایش هزینه ها و افزایش تقاضا برای حجم بسته خرید آنلاین به دلیل بیماری همه گیر کوروی ویروس و تجارت الکترونیکی تعطیلات مورد انتظار است. به عنوان یک نتیجه از این شرایط در حال تغییر بازار ، سرویس پستی در نظر دارد افزایش قیمت محدود در تمام حجم بسته های رقابتی تجاری داخلی از آن را تنظیم کند 18 اکتبر تا زمان 27 دسامبر سال 2020. قیمت خرده فروشی و محصولات بین المللی بی تاثیر نخواهد بود.

افزایش قیمت برنامه ریزی شده در تاریخ قابل اجرا خواهد بود 12:00 مرکزی در تاریخ 18 اکتبر سال 2020 و تا زمان آن در محل باقی می ماند 12:00 مرکزی 27 دسامبر سال 2020.

قیمت های برنامه ریزی شده ، مصوب فرمانداران خدمات پستی در تاریخ 6 آگوست، می تواند قیمت های بسته رقابتی داخلی تجاری خود را افزایش دهد – Priority Mail Express ، Priority Mail ، سرویس بسته بندی طبقه اول ، انتخاب بسته و خدمات بازگشت بسته.

این تنظیم محدود زمان باعث افزایش قیمت برای مشتریان تجاری ما مطابق با شیوه های رقابتی می شود بدون اینکه مشتری را در سطح خرده فروشی تحت تأثیر قرار دهد. با انجام این کار ، سرویس پستی در ضمن افزایش قیمت در حجم تجاری در هنگام افزایش حجم حجم ، از مصرف کننده خرده فروشی در دوره اقتصادی آسیب پذیر محافظت می کند.

اخبار مرتبط  صنعت رستوران تگزاس نزدیک به 700000 شغل به دلیل COVID-19 از دست داده است

هیچ تغییر ساختاری به عنوان بخشی از این ابتکار قیمت گذاری محدود در زمان برنامه ریزی نشده است ، و بیشترین سهولت را در اجرای قیمت های جدید با حداقل پیچیدگی به مشتریان می دهد.

دولتمردان معتقدند که این نرخ های موقت باعث می شود خدمات پستی ضمن رقابت با درآمد مورد نیاز آژانس ، رقابتی شود. درآمد اضافی پیش بینی شده از افزایش زمان محدود به میزان بسته های ارسال شده بستگی دارد بین 18 اکتبر و 27 دسامبر با نرخ تجاری

اگر توسط PRC مطلوب بررسی شود ، تغییرات قیمت برنامه ریزی شده شامل موارد زیر است:

تولید – محصول

جاری

افزایش برنامه ریزی شده

بسته را مقصد انتخاب کنید

واحد تحویل (DDU)

با قیمت 3.19 دلار شروع می شود

24 سنت

خدمات بازگشت بسته

با قیمت 3.05 دلار شروع می شود

24 سنت

بسته وزن سبک را انتخاب کنید

با قیمت 1.81 دلار شروع می شود

24 سنت

FCPS تجاری

از 2.74 دلار شروع می شود

25 سنت

پست الکترونیکی اولویت تجاری

با 7.02 دلار شروع می شود

40 سنت

بسته را انتخاب کنید زمین

با قیمت 6.92 دلار شروع می شود

40 سنت

بسته DSCF را انتخاب کنید

با قیمت 4.37 دلار شروع می شود

40 سنت

بسته DNDC را انتخاب کنید

با قیمت 5.98 دلار شروع می شود

40 سنت

پست الکترونیکی اکسپرس تجاری

با 22.75 دلار شروع می شود

1.50 دلار
برخی از سلولهای نرخ در بسته انتخاب سطح زمین کمتر از هزینه دریافت می شود $ 0.40 به طوری که از خرده فروشی خرده فروشی USPS تجاوز نکند:

  • 19 پوند. ، مناطق 8/9 – افزایش به جای آن صفر خواهد بود $ 0.40
  • 20 پوند. ، مناطق 8/9 – این افزایش خواهد بود 0.06 دلار بجای $ 0.40
  • بزرگ – به جای آن افزایش صفر خواهد بود $ 0.40

لیست کاملی از قیمت گذاری های تجاری را می توان در وب سایت اکسپلورر پستی سرویس پستی یافت https://www.usps.com/business/prices.htm.

خدمات پستی دارای پایین ترین میزان ارسال نامه پستی در دنیای صنعتی است و همچنان به حمل و نقل ارزش زیادی را ارائه می دهد.

PRC قیمت ها را قبل از شروع به کار در تاریخ 18 اکتبر سال 2020 بررسی می کند. پرونده های کامل قیمت خدمات پستی با قیمت همه محصولات را می توان در وب سایت PRC در زیر بخش لیست های روزانه مشاهده کرد. prc.gov/dockets/d روز. جداول تغییر قیمت در وب سایت اکسپلورر پستی سرویس پستی نیز موجود است pe.usps.com/PriceChange/Index.

خدمات پستی هیچ هزینه مالیاتی برای هزینه های عملیاتی دریافت نمی کند و برای تأمین اعتبار عملیات خود به فروش هزینه های حمل و نقل ، محصولات و خدمات متکی است.

لطفا توجه داشته باشید: برای منابع رسانه ای خدمات پستی ایالات متحده ، از جمله عکس های با کیفیت پخش ویدیویی و عکس های صوتی و تصویری ، از این صفحه بازدید کنید اتاق خبر USPS. ما را دنبال در توییتر، اینستاگرام، پینترستو لینکدین. در USPS مشترک شوید کانال یوتیوب، مثل ما در فیس بوک و لذت ببرید وبلاگ پست های پستی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی ، به سایت usps.com و facts.usps.com.

برای خبرنگاران علاقه مند به صحبت با یک متخصص روابط عمومی خدمات پستی منطقه ای ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید https://about.usps.com/newsroom/media-contacts/usps-local-media-contacts.pdf.

مخاطب: کیم فروم
[email protected]
usps.com/news

SOURCE ایالات متحده خدمات پستی

لینک های مربوطه

http://www.usps.com