TOMORROW X TOGETHER CD “DRAMA” موجود در ایالات متحده را در 25 سپتامبر به علاوه 3 نسخه های نسخه محدود

در 4 قالب موجود است: نسخه محدود A ، CD + DVD حاوی “درام [Japanese Ver.]”ویدئو موسیقی و ساخت این ویدئو ؛ نسخه محدود B ، CD + DVD شامل ساخت جلد عکس جلد ؛ نسخه محدود C ، CD + Photobook با 36 صفحه و نسخه استاندارد ، فقط CD است.

نمایش شامل 3 آهنگ است: “درام” ، (نسخه ژاپنی) و “آیا نمی توانید مرا ببینید؟” (نسخه ژاپنی) از اخیر آنها فصل رویا: جاودانگی و آهنگ اصلی جدیدشان “شادی جاوید”.

آهنگ اصلی جدید آنها “Everlasting Shine” خواهد بود که موضوع افتتاحیه سری انیمیشن ها خواهد بود ، “Black Clover” شروع اول سپتامبر. “شبدر سیاه” (زیرنویس) در crunchyroll.com ، FUNimation (نسخه دوبله شده با تأخیر 2 هفته) و در شبکه کارتون (دوبله شده) دو ماه از تاریخ هوای اصلی آن موجود است ژاپن.

فصل رویا: جاودانگی دومین آلبوم کوچک TOMORROW X TOGETHER است. به دنبال اولین آلبوم گروه فصل رویا: STAR و اولین آلبوم استودیویی آنها فصل رویای: MAGIC ، فصل رویا: جاودانگی تجاربی را که پسران با بزرگ شدن با آنها روبرو می شوند ، آشکار می کند.

اخبار مرتبط  Alimentation Couche-Tard Inc انتخابات مدیران را اعلام می کند

کره ای آنها 2دوم مینی آلبوم فصل رویاها: جاودانگی، که در ماه مه در سطح جهانی منتشر شد ، در نمودارهای شماره 1 در iTunes “آلبوم برتر” در 50 سرزمین از جمله ایالات متحده ، صدر جدول کانادا، مکزیک، برزیل، فرانسه، هلند، روسیه، هندو ژاپن و شماره 1 را در نمودار آلبوم روزانه Oricon و نمودار آلبوم های هفتگی Oricon رفت.

TOMORROW X TOGETHER در ماه مارس سال گذشته اولین بازی خود را انجام داد و خود را به عنوان فوق العاده تازه کار های جهانی پیشرو در صحنه K-Pop نشان داد و مدعی 10 جایزه تازه کار و نامزدی جوایز موسیقی MTV Video 2019 و 2020 شد. TOMORROW X TOGETHER به دلیل محتوای با کیفیت بالا و اجراهای بی عیب و نقص ، تماشا و شناخته شده است ، بار دیگر آماده طوفان جهان است.

لیست پیگیری CD (برای کلیه تنظیمات):

 1. نمایش [Japanese Ver.]
 2. درخشش جاودانه [new original track]
 3. نمی توانی مرا ببینی؟ [Japanese Ver.]
اخبار مرتبط  شرکت قهوه Black Rifle RECORDS GUINNESS WORLD را تنظیم می کند ... عنوان بیشتر شرکت کنندگان در کنفرانس ویدیویی مزه قهوه

پیکربندی:

 • نسخه محدود A (CD + DVD)
  * دی وی دی حاوی “درام [Japanese Ver.]”موزیک ویدیو و ساخت ویدیو
 • نسخه محدود B (CD + DVD)
  * DVD شامل ساخت جلسه عکس برای عکس جلد است
 • نسخه محدود C (CD + 36-صفحه کتاب)
 • نسخه استاندارد (فقط CD)

درباره TOMORROW X TOGETHER

TOMORROW X TOGETHER به عنوان “فردا کنار هم” خوانده شده است ، به امید ایجاد یک فردا جدید ، در زیر یک رویا جمع شده اند. این گروه از پنج عضو SOOBIN ، YEONJUN ، BEOMGYU ، TAEHYUN و HUENINGKAI مملو از انرژی روشن و بازیگوش است ، جایی که هر یک از اعضا با یکدیگر متفاوت هستند و در راه خود برای ایجاد هم افزایی می درخشند. تنها در دو ماه از اولین کار خود ، TOMORROW X TOGETHER با موفقیت آلبوم نخستین تور ویترین آمریکا در 6 شهر را با آلبوم اولین آنها ، فصل رویا: STAR. سوپر تازه کار های جهانی که به عنوان یکی از اقدامات بسیار تحسین برانگیز K-pop در حال ظهور هستند ، قبلاً جایزه بهترین هنرمند جدید را در برنامه های مختلف جوایز پرورش داده اند و نامزد دریافت جایزه بهترین های K-Pop Music Awards در سال های 2019 و 2020 شدند.

اخبار مرتبط  HKTDC پلت فرم منابع آنلاین را به روز می کند

درباره سرگرمی Big Hit

تاسیس در فوریه 2005 که در کره جنوبی توسط مدیرعامل و تهیه کننده Bang Si-Hyuk ، فعالیت اصلی Big Hit Entertainment بر تولید موسیقی ، مدیریت هنرمندان و انتشارات تمرکز دارد. مشاغل تجاری Big Hit طیف وسیعی از مطالب تولید شده از IP هنرمندان برتر را از جمله سوپر استارهای جهانی BTS و جدیدترین افزوده آن TOMORROW X TOGETHER را شامل و توسعه می دهد. Big Hit با مأموریت خود در زمینه “Music & Artist for Healing” ، تلاش می کند تا ضمن ایجاد راحتی و الهام بخشیدن به طرفداران موسیقی در سراسر جهان ، از طریق محتوا تأثیر مثبت بگذارد.

منبع UMe

لینک های مربوطه

https://www.universalmusic.com/