نپتون نتایج نشست سالانه و انتخابات مدیران آن را اعلام می کند

LAVAL ، QC، 14 آگوست 2020 / PRNewswire / – Neptune Wellness Solutions Inc. (“نپتون” یا “شرکت”) (NASDAQ: NEPT) (TSX: NEPT) ، یک شرکت بهداشتی و درمانی متنوع و کاملاً یکپارچه با تمرکز بر روی گیاهان ، پایدار و هدفمند مارک های شیوه زندگی ، نتایج رأی گیری را برای موارد ذکر شده در بخشنامه مدیریت پروکسی خود در تاریخ 16 ژوئیه سال 2020 که در جلسه سالانه سهامدارانش برگزار شد ، اعلام کرد که عملا در 12 آگوست سال 2020 (“AGM”) برگزار شد.

انتخابات مدیران

با توجه به پروکسی های دریافت شده و رأی گیری از طریق نظرسنجی در این جلسه ، افراد زیر به عنوان مدیران نپتون تا جلسه بعدی سالانه سهامداران با نتایج زیر انتخاب می شوند:

نامزد

رای
برای

٪ رای
برای

رای
بازداشت شد

٪ رای
بازداشت شد

جان مورتز

29،679،735

97.6٪

736،756

2.4٪

جوزف بارون

29،989،479

98.6٪

427،012

1.4٪

مایکل کاماراتا

27،472،165

90.3٪

2،944،326

9.7٪

رونالد دنیس

22،702،327

74.6٪

7،714،164

25.4٪

مایکل دی گئوس

30،211،169

99.3٪

205،322

0.7٪

جین پمبرتون

30،151،899

99.1٪

264،592

0.9٪

فرانک روچون

30،156،703

99.2٪

259،788

0.9٪

ریچارد شوتنفلد

29،542،961

97.1٪

873،530

2.9٪

انتصاب حسابرسان

با توجه به پروکسی های دریافت شده و رأی گیری در نظرسنجی در این جلسه ، ارنست و یانگ ، LLP ، حسابداران حرفه ای منشور ، به عنوان حسابرسان شرکت برای سال بعد منصوب شدند و هیات مدیره شرکت مجاز به تعیین پاداش خود ، با نتایج زیر:

درباره شرکت Neptune Wellness Solutions Inc.

Solutions Wellness Solutions یک شرکت بهداشتی و درمانی متنوع و کاملاً یکپارچه است. نپتون با مأموریتی برای تعریف مجدد سلامتی و سلامتی ، در پاسخ به روندهای سکولار طولانی مدت و تقاضای بازار برای مارک های سبک زندگی طبیعی ، گیاهی ، پایدار و هدفمند ، بر ساختن سبد گسترده ای از محصولات مصرفی با قیمت مناسب و مقرون به صرفه متمرکز شده است. این شرکت از زیرساخت های تولیدی و زنجیره تأمین بسیار انعطاف پذیر ، مقرون به صرفه استفاده می کند که می تواند در قسمت های پایین و پایین و یا در دسته بندی کالاهای مجاور برای شناسایی فرصت های نوآوری جدید ، به سرعت با ترجیحات و تقاضای مصرف کننده سازگار شود و محصولات جدید را از طریق انبوه خود به بازار عرضه کند. شرکای خرده فروشی و کانال های تجارت الکترونیکی. با بهره گیری از چندین دهه تخصص در استخراج و فرمولاسیون محصول ، نپتون یک پیشرو در زمینه راه حل های توسعه محصول و کلید های زنجیره تأمین برای مشتریان مشاغل در چندین عمودی بهداشتی و درمانی از جمله حشیش قانونی و کنف ، مواد ضدعفونی کننده و کالاهای بسته بندی شده با مصرف کننده برچسب است. این شرکت با داشتن تحقیقات ، توسعه و تجاری سازی متمرکز بر استفاده از کانابینوئیدها در محصولات خانگی از نظر موضعی قدرتمندی در حشیش و شاهدانه دارد و آنها را ایمن تر ، سالم تر و موثرتر می کند. دفتر مرکزی شرکت نپتون در واقع است لاوال ، کبکبا یک مرکز تولید 50،000 فوت مربع واقع در شربروک ، کبک و تأسیسات 24000 فوت مربعی واقع در کارولینای شمالی. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس https://neptunecorp.com/ مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Trulieve برای معرفی Edibles در بازار فلوریدا

بیانیه های جستجوی پیشرفته

اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی که عبارت از واقعیت های تاریخی یا فعلی نیستند ، “بیانیه های آینده نگر” به معنای قوانین اوراق بهادار ایالات متحده و قوانین اوراق بهادار کانادا را تشکیل می دهند. چنین اظهارات آینده نگر ، شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل ناشناخته است که می توانند نتایج واقعی نپتون را از لحاظ تاریخی با نتایج تاریخی و یا از نتایج آینده ابراز یا ضمنی با چنین اظهارات آینده نگر متفاوت کنند. علاوه بر جمله هایی که صریحاً چنین ریسک ها و عدم قطعیت ها را توصیف می کنند ، از خوانندگان خواسته می شود عباراتی را با عبارات “باور” ، “اعتقاد” ، “انتظار” ، “قصد” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، “خواست” در نظر بگیرند. “باید” یا “برنامه” نامشخص و آینده نگر باشد. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به این اظهارات آینده نگر ، كه فقط از تاریخ انتشار این مطبوعات صحبت می كنند ، اتكا كنند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor توسعه نی نوشیدنی خوراکی (SFO-753)

اظهارات آینده نگر که در این بیانیه مطبوعاتی وجود دارد ، با صراحتاً در کلیه صلاحیت آنها با این جمله احتیاط آمیز و بخش “یادداشت احتیاطی در رابطه با اطلاعات به دنبال به جلو” موجود در آخرین فرم اطلاعات سالانه نپتون (“” AIF “) ، که بخشی نیز دارد آخرین گزارش سالانه نپتون در مورد فرم 40-F ، و که در SEDAR در www.sedar.com ، در EDGAR در https://www.sec.gov/edgar.shtml و در بخش سرمایه گذار وب سایت نپتون در دسترس است. .neptunecorp.com. کلیه اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی تهیه شده است. نپتون هیچ تعهدی برای به روزرسانی این گونه اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه در مورد رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، جز در مواردی که طبق قانون لازم است ، نیست. بیانیه های آینده نگر که در اینجا وجود دارد ، عموماً در معرض سایر خطرات و عدم قطعیت ها نیز هستند که هر از گاهی در پرونده های اوراق بهادار عمومی نپتون با کمیسیون اوراق بهادار و بورس و کمیسیون اوراق بهادار کانادا توضیح داده می شوند. اطلاعات تکمیلی در مورد این فرضیات و خطرات و عدم قطعیت ها در AIF با عنوان “عوامل خطر” درج شده است.

نه NASDAQ و نه بورس تورنتو مسئولیت کفایت یا صحت این نسخه را قبول ندارند.

SOURCE Solutions Wellness Solutions Inc.

لینک های مربوطه

https://neptunecorp.com