دادگاه ولسوالی در دعاوی بیمه COVID-19 حکم به نفع صاحبان مشاغل صادر می کند

KANSAS CITY ، مو.، 14 آگوست 2020 / PRNewswire / – استیو سیگل هانسون، لانگدون و امیسون ، میلر شریرگرو شفر لومباردو شوریناخیراً یکی از اولین احکام مطلوب را برای صاحبان مشاغل تضمین شده در مورد قطع وقفه در ارتباط با همه گیر توسط بیمه گذاران خود تأمین کرده است.

در ماه ژوئن ، بنگاهها به نمایندگی از K.C دادخواستی ارائه دادند. هاپز ، متعلق به محلی شهر کانزاسگروه رستوران مستقر در برابر بیمه گر خود ، شرکت بیمه سینسیناتی ، به دلیل امتناع از تأمین پوشش خسارات ناشی از COVID-19. سینسیناتی با استناد به اینكه پرونده K.C. حق هوپس حق پوشش دادن نداشت.

اما در چهارشنبه ، 12 آگوست 2020، قاضی استفان آر. بوف، قاضی منطقه ای ایالات متحده برای غربی منطقه میسوری، تکذیب کرد سینسیناتی حرکت – جنبش. در حكم خود ، قاضی بوع نتیجه گرفت كه ادعاهایی مبنی بر كاهش COVID-19 K.C. دارایی خود را با استفاده از ناامن و نامناسب بودن آن برای مشتریان و دیگران برای استفاده کافی از ادعای پوشش اعلام می کند. حکم قاضی بوف به همراه حکم دیگری که در همان روز ثبت کردند ، اولین احکام در کشور به نفع بیمه شدگان برای پوشش مربوط به COVID-19 هستند.

اخبار مرتبط  ایمنی کایاکس با قفل های کابل پیچ دار با "فناوری قفل یک کلید"

استیو سیگل هانسون، لانگدون و امیسون ، میلر شریرگرو شفر لومباردو شورین در حال حاضر نمایندگان صاحبان مشاغل در مقابل شرکتهای بیمه در دعاوی قطع تجارت در حوزه های قضایی متعدد هستند. در ماه آوریل ، آنها به نمایندگی از لباس تبلیغاتی هدایای بین المللی ، توزیع کننده عمده فروشی کالاهای مارک های سفارشی ، علیه دادگاه بیمه سینسیناتی اقدام به طرح دعوای طبقاتی کردند و ادعا کردند که نقض قرارداد ناشی از امتناع آن از پرداخت مطالبات بیمه اموال مربوط به COVID-19 است.

اخبار مرتبط  موزه ملی ابریشم چین میزبان نمایشگاهی از شاهکارهای برجسته طراحان معاصر چینی است

این اقدام طبقاتی اولین دادخواست مطرح شده بود استیو سیگل هانسون، لانگدون و امیسون ، میلر شریرگر و شفر لومباردو شورین، شرکت های شاکی ارشد رده های بالا که درمورد موارد مشابه با هم همکاری می کنند.

این شرکت ها اخیراً دو پرونده اقدام عملی کلاس را به نمایندگی از سه مؤسسه آموزش عالی اعلام کردند که به همین ترتیب پوشش مطالبات ارائه شده تحت بیمه نامه خود را نیز رد کردند.

اخبار مرتبط  مارک ها قدم می زنند تا به کودکان و نوجوانان کمک کنند و راهی برای بازگشت به مصرف کنندگان ارائه دهند

درباره لانگدون و امیسون

بیش از 30 سال ، Langdon & Emison عملهای قانونی خود را برای کمک به افرادی که به شدت زخمی شده اند یا عزیزان خود را گم کرده اند ، اختصاص داده است. موسسه ما به عنوان یکی از موسسات حقوقی پیشرو در کشور شناخته شده است و شرکت ملی ما را به خاطر تصاحب بزرگترین شرکتهای جهان در زمینه دادرسی در زمینه صدمات شخصی ایجاد کرده است. از دفاتر ما در لکسینگتون و شهر کانزاس (معین) ، سنت لوئیس و شیکاگو، ما به عنوان یک شریک قابل اعتماد و مشاور در مورد مشتریان و مشاوران وکلا در سراسر کشور خدمت می کنیم.

منبع لانگدون و امیسون