مدرسه اوهایو در خارج از جعبه (ناهار) فکر می کند

این کامیون رنگارنگ با نام “Lux Truck” (لوکس کامیون) که به ادای احترام به وقت رزرو ، لوکس و وریتاس (لاتین “نور و حقیقت”) ادای احترام می کند ، این وسیله نقلیه رنگارنگ راهی جدید برای خدمت به وعده های غذایی “veri-tasty” است. لوکس کامیون یک محل دائمی در محوطه دانشگاه خواهد بود ، که دارای اسنک و وعده های غذایی برای دانش آموزان و معلمانی است که می توانند شکار کنند و بروند ، سپس با روشی که از لحاظ جسمی فاصله دارد ناهار بخورید. WRA خوش شانس است که 190 هکتار از محوطه دانشگاه را گسترش دهد.

اخبار مرتبط  رشد تقاضا در بازار ابزار قدرت تا سال 2024 بسیار متفاوت است

با بالا رفتن از 400 دانش آموز به عنوان نزدیک به مقصد می رسند کلیولند و به همان اندازه دور استرالیابسیاری از اقدامات ایمنی برای ایمن ، سالم و تغذیه جامعه جهانی WRA به کار گرفته شده است. لوکس کامیون به عنوان یکی از پنج نقطه ای که دانش آموزان قادر به خوردن آن خواهند بود خدمت می کنند – یک تغییر قابل توجه در سالن غذاخوری مجرد مدرسه قبلی.

اخبار مرتبط  InventHelp Spatula همه را در یک کباب (HKT-116) ارائه می دهد

ظهر یکشنبه ، رئیس مدرسه سوزان واکر باک لوکس کامیون را در پیاده روهای آجری مدرسه پایین کشید و بستنی را به عنوان یک چاشنی جالب از بین برد. WRA به عنوان مدرسه ای که به ایجاد شادی در آموزش و پرورش اعتقاد دارد ، کامیون لوکس را راهی نوآورانه برای گرفتن برخی از غذاهای دانشگاه و همچنین وسیله نقلیه ای روشن برای تحقق شادی در یک سال تحصیلی مانند هیچ کس دیگر نمی داند.

اخبار مرتبط  آزمایشگاه های Cure Natural ، پرتفوی محصولات برنده و حضور آنلاین خود را گسترش می دهد

درباره WRA

آکادمی Reserve Reserve – مدرسه عالی شبانه روزی و روزانه برای نمرات 9-12 – در سال 1826 در تاسیس شد هادسون ، اوه. WRA 100٪ متعهد به ارائه شادی در آموزش و جوایز بیشتر از آن است 9 میلیون دلار در هر سال کمک مالی در wra.net بیشتر بدانید.

SOURCE آکادمی رزرو وسترن

لینک های مربوطه

wra.net