Foot Locker با افتتاح فروشگاه جدید ، از جوانان و فرهنگ کفش ورزشی در سنگاپور تجلیل می کند

با مجموعه چشمگیر کفش و لباس از شرکای تجاری جهانی ، از جمله نایک ، اردن، adidas ، Puma ، Converse ، New Balance و مارک های لباس های خیابانی از جمله Chinatown Market ، Rip N Dip ، Daily Paper و Yeti ، مشتریان می توانند انتظار تجارب همهجانبه و قصه گویی محصولات بالا را داشته باشند. این فروشگاه خرید کاملاً خانوادگی برای آقایان ، زنان و بچه ها را انجام می دهد ، به یک جامعه با وسواس و لباس راحتی خدمت می کند و به وسیع ترین انتخاب Nike Air Max Plus (TN) موجود در بازار دسترسی دارد.

این فروشگاه دارای نقاشی دیواری ویژه – هم در سطح 1 و هم در نیمکت بسکتبال B2 – توسط هنرمندان محلی MessyMsxi و Clogtwo ، با الهام از سنگاپور و ارتباط آن با کفش ورزشی و بسکتبال. همچنین تنظیمی را برای چگونگی خیاطی کردن پا از فروشگاه به جامعه محلی تنظیم می کند.

اخبار مرتبط  Clorox برای ارائه در کنفرانس های آینده Bernstein، Morgan Stanley

با اظهار نظر در مورد فروشگاه جدید ، توماس پیترسون، GM و VP ، Foot Locker Asia گفت ، “ما مفتخریم که میزبان بزرگترین تجربه فیزیکی Foot Locker که تا به امروز در آسیا، در جاده باغ در سنگاپور. این جایی است که ما سوار بر آن شدیم آسیا سفر و سنگاپور واقعاً نام تجاری ما را از دروازه پذیرفته است. هدف ما الهام بخشیدن و توانمندسازی فرهنگ جوانان است و اعتقاد ما این است که وقتی از طریق لنزهای تبلیغاتی برند و داستانهای محصول از طریق تمرکز کانال omni ما با مصرف کننده صحبت می کنیم ، آنگاه عمیقاً با جامعه کفش و اسپرت ارتباط برقرار می کنیم. فروشگاه Orchard Road یک بیان مهم و برجسته از برند ما به همراه شرکای ما است و ما به عنوان یک تیم برای تحویل این کار در این اوقات دشوار به ویژه افتخار می کنیم ، زیرا این امر تجربه ای بی نظیر به مصرف کننده سنگاپور می بخشد. “

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل جامع صنایع 898 میلیارد دلاری

Foot Locker، جزئیات فروشگاه جاده باغ سنگاپور:
قفل پا ،
باغ دروازهEmerald
218 جاده باغ
سنگاپور

footlockersingaporeofficial
www.footlocker.sg

درباره Foot Locker Asia

Foot Locker Asia بخشی از Foot Locker، Inc است. این شرکت از طریق سبد برندهایی از جمله Foot Locker ، جشن کفش ورزشی و جوانان را در سراسر جهان رهبری می کند. قفل بانوی پا، قفل کودکان پا ، چمپس اسپرت ، ایستبی ، پا ، پاشنه رانر و سایدپس. با 3،129 فروشگاه خرده فروشی در 27 کشور جهان آمریکای شمالی، اروپا، آسیا، استرالیاو نیوزلندو همچنین وب سایت ها و برنامه های تلفن همراه ، هدف این شرکت الهام بخشیدن و توانمند سازی جوانان در سراسر جهان است ، با ایجاد اشتیاق مشترک به بیان خود و ایجاد تجربیات بی نظیر در قلب جامعه جهانی کفش ورزشی. Foot Locker، Inc. دارای دفتر مرکزی شرکت می باشد نیویورک. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.footlocker-inc.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  شرکت Del Monte Foods برای میزبانی نتایج مالی خواستار چهارمین چهارم و سال مالی کامل 2020 در تاریخ 24 ژوئیه سال 2020 است

SOURCE Foot Locker، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.footlocker-inc.com