جایزه نوآوری CP Kelco برنده NUTRAVA ™ مرکبات فیبر شد

اتلانتا، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – CP Kelco، یک رهبر جهانی راه حل های ماده سازنده طبیعت ، مفتخر است اعلام کند که جدیدترین نوآوری خود ، NUTRAVA ™ مرکبات فیبر ، برنده جایزه نوآوری فناوری Ringier در سال 2020 برای محصول مبتنی بر گیاهان خلاق (دسته مواد غذایی و آشامیدنی). این جایزه به طور رسمی در مراسمی که با همکاری اجلاس فناوری نوشیدنی کاربردی مواد غذایی مغذی در سال برگزار شد ، اهدا شد گوانگژو ، چین، بر 13 آگوست.

جریمه بیر ، معاون ارشد رئیس بازاریابی جهانی ، گفت: “این افتخار است که جدیدترین ماده ما در این برنامه جوایز معتبر شناخته شود.” “NUTRAVA ™ مرکبات فیبر مزایای چند منظوره را ارائه می دهد و به برآورده کردن انتظارات برچسب تمیز مصرف کنندگان در انواع محصولات غذایی و آشامیدنی کمک می کند ، ضمن اینکه به مصرف روزانه فیبرهای غذایی نیز کمک می کند.”

NUTRAVA Fiber فیبر مرکبات منحصر به فرد در نسل بعدی ، از فیبرهای مرکبات دست نخورده ، محصول فرعی صنعت آبمیوه گیری گرفته شده است. فرآیند ثبت اختراع CP Kelco ، پوست را به یک فیبر مرکبات که بسیار کاربردی و نزدیک به طبیعت است تبدیل می کند.

اخبار مرتبط  شراب سازی Concha y Toro برای آزمایش COVID-19 آزمایشگاه تحقیقاتی خود را تأیید می کند و 50 هزار لیتر ژل الکل و ضد عفونی کننده اهدا می کند

به عنوان یک راه حل ابتکاری در جعبه ابزار برچسب پاک توسعه دهنده محصول ، NUTRAVA ™ مرکبات فیبر تثبیت ، ضخیم شدن ، تعلیق ، پایداری امولسیون و قابلیت اتصال آب را امکان پذیر می کند ، و همچنین از تلاش های کاهش قند و چربی پشتیبانی می کند. این می تواند به توسعه دهندگان کمک کند که تعداد کل مواد موجود در برچسب محصول را کاهش داده و حتی نشاسته یا تخم مرغ را در دستور العمل ها جایگزین کنند. برنامه های کلیدی شامل نوشیدنی های دارای طعم میوه ، سس ها ، چاشنی ها ، سوپ ها ، سس ها ، نانوایی ها و فرآورده های گوشتی است.

اخبار مرتبط  گلخانه گلدانی Walled Lake Cannabis Dispensary اقدام به خرید مواد غذایی کنسرو سکه ها می کند که از سه شنبه 28 ژوئیه آغاز می شود

جوایز نوآوری فناوری Ringier یکی از برجسته ترین و تأثیرگذارترین برنامه های جوایز صنعت در سال است چین، شناختن پیشگامان نوآوری در مواد غذایی و نوشیدنی ها و فناوری پردازش. داوران از دانشگاه ها ، پژوهشگاه ها و انجمن های صنایع غذایی تشکیل می شوند.

درباره CP Kelco

CP Kelco یک شرکت راه حل های مواد تشکیل دهنده مواد طبیعی و دارای بیش از 85 سال تجربه کار با تولید کنندگان مواد غذایی ، آشامیدنی و مصرفی در سراسر جهان است. ما با استفاده از نوآوری عناصر و حل مسئله برای توسعه راه حل های سفارشی که از بینش های منطقه ای ما بهره می برد و اهداف تولید کنندگان را برآورده می کند تا اهداف و ترجیحات مصرف کننده را برآورده کنیم ، موفقیت در طبیعت را باز می کنیم. چه چیزی ما را از هم جدا می کند:

  • نمونه کارها منحصر به فرد. طیف گسترده ای از مواد با کیفیت بالا ، گیاهی و تخمیر مشتق شده را برای تهیه راه حل های متناسب تولید می کند.
  • تعالی فنی. همکاری تنگاتنگی با تیم جهانی دانشمندان و متخصصان برنامه ها ارائه می دهد و از امکانات تحقیق و توسعه پیشرفته منطقه ای ما استفاده می کند.
  • پایداری متعهد به تهیه مواد با مسئولیت پذیری و تولید شده با مسئولیت پذیری هستیم.
  • بینش بازار روند بازار و مصرف کننده را برای کمک به مشتریان در ایجاد محصولات مرتبط و خلاقانه می فهمد.
اخبار مرتبط  رستوران مارک های بین المللی اعلامیه دریافت ارز را برای 6.7 میلیون واحد B با مشارکت محدود قابل تبادل اعلام کرد

خطوط تولید کلیدی ما شامل صمغ ژلان ، پکتین ، آدامس زانتان ، کاراژینان ، آدامس لوبیا تصفیه شده ملخ ، آدامس دیوتان ، سلولز مشتق شده از تخمیر ، کنسانتره پروتئین آب پنیر میکرو ذرات و آخرین جدیدترین ما ، فیبر مرکبات NUTRAVA است. در www.cpkelco.com بیشتر بدانید.

مخاطب:
میشل کادداک جونز
مدیر ، برند و ارتباطات بازاریابی
[email protected]

منبع SO Kelco

لینک های مربوطه

http://cpkelco.com/