Global Market Insights، Inc. گفت: بازار بستنی غیر لبنی تا سال 2026 به 1 میلیارد دلار برسد.

SELBYVILLE ، دل.، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – ارزش جهانی بستنی غیر لبنیاتی در بازار بیش از حد است 1 میلیارد دلار براساس گزارش پژوهشی جدید Global Market Insights، Inc تا سال 2026 ، افزایش تمرکز مصرف کننده بر بهداشت و بهداشت ، همراه با تقاضا برای غذاهای کاربردی و نوشیدنی در سطح جهان ، تقاضا برای کالاهای کم کالری و مکمل های بهداشتی را افزایش می دهد ، بنابراین باعث تقویت کل صنعت می شود. چشم انداز

افزایش شیوع عدم تحمل لاکتوز و حساسیت های شیر در بین مصرف کنندگان باعث افزایش صعودی در مصرف محصولات جایگزین لبنیات در سطح جهان شده است. تولید کنندگان از مواد مؤثرتر در مقایسه با همتای لبنیات برای جذب چندین مصرف کننده استفاده می کنند. عواملی نظیر محتوای کم کالری و فواید پروتئین بالا باعث تقاضای محصولات لبنی می شوند. همچنین افزایش جمعیت وگان و انعطاف پذیری در کشورهای توسعه یافته و نوظهور تأثیر مثبت بر رشد صنعت خواهد گذاشت.

درخواست نمونه این گزارش تحقیق در https://www.gminsights.com/ Ask-sample/detail/1786

طعم توت فرنگی به عنوان یک محصول برجسته در صنعت جهانی بستنی غیر لبنی ظاهر می شود و رشد درآمد را تا بیش از 14٪ تا سال 2026 ثبت می کند. عطر و طعم توت فرنگی مصنوعی به دلیل تقاضای زیاد توسط شرکت کنندگان در صنعت در دسرهای یخ زده متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمعیت گیاهی و انعطاف پذیر وجود ویتامین هایی مانند ویتامین های C&K ، پتاسیم و فولات موجود در توت فرنگی به کاهش خطر حمله قلبی ، سرطان و آترواسکلروز کمک می کند. علاوه بر این ، افزایش پرتاب محصول به صورت مخلوط طعم توت فرنگی و منابع شیر گیاهی به شما در خدمت تغییر سلیقه ها و ترجیحات مصرف کننده کمک می کند.

برخی از یافته های مهم گزارش بازار بستنی غیر لبنی شامل موارد زیر است:

  • گرایش مردم به شیوه زندگی مواد غذایی وگان ، گیاهخواری و انعطاف پذیر منجر به افزایش تقاضا برای بستنی های تهیه شده از شیر گیاهی شده است. افزایش نگرانی های مربوط به حفاظت از محیط زیست و رفاه حیوانات نرخ پذیرش محصول را افزایش داده است.
  • در دسترس بودن مقیاس دسرهای یخ زده با طعم های بیشمار و اشکال ترکیبی ، روند کلی صنعت را تقویت می کند.
  • خواص عملکردی اصلی به نمایش گذاشته شده توسط این محصول که به مبارزه با خستگی ، استرس و پیری کمک می کند ، تأثیر مثبتی بر چشم انداز صنعت خواهد گذاشت.
  • ظهور نوآوری ها و توسعه روند بسته بندی های جذاب و مناسب ، از طریق ذخیره سازی آسان و تقویت محصولات جذاب در کانال های توزیع کمک کرده است.
  • افزایش آگاهی مصرف کننده از میزان دریافت مواد مغذی و اهمیت آجیل ، دانه و حبوبات در رژیم های هزاره ، افراد بالغ و پیر به دلیل توصیه های سازمان های دولتی باعث ایجاد آمار صنعت می شود.
  • برخی از بازیکنان اصلی بازار که بستنی های غیر خاطری را تولید می کنند Bliss Unlimited LLC ، Danone ، NadaMoo ، General Mills ، Booja Booja ، برندهای Tututti ، Unilever ، Talenti و Glace سوئدی هستند.
  • بازار بستنی غیر لبنی برای محصولات صنعتگر بالاترین CAGR را تحمل می کند و با توجه به در دسترس بودن آن در ترکیبات دسرهای جذاب و سطح پایین قند و افزودن مواد نگهدارنده ، پیش بینی می شود این محصول در آینده شاهد دستاوردهای قابل توجهی باشد. این امر منجر به پذیرش بیشتر فرم های هنری توسط مصرف کنندگان آگاه سلامت شده است.

در بینش های کلیدی صنعت که در 320 صفحه با 373 جدول داده های بازار و 6 شکل و نمودار از گزارش پخش شده است ، مرور کنید. “تجزیه و تحلیل بازار بستنی غیر لبنی با توجه به محصول (تکانه ، artisanal ، نگاهی به خانه) ، منبع (شیر نارگیل ، شیر بادام ، شیر بادام زمینی ، شیر سویا) ، طعم دهنده (وانیل ، شکلات ، کره پکن ، توت فرنگی ، ناپلی ، کوکی و کرم ، تراشه نعنا چوکو ، کارامل) ، فرم (تک و مخلوط) ، کانال توزیع (سوپر مارکت ها ، فروشگاه های راحتی ، متخصصان غذا و نوشیدنی ، رستوران ها ، فروشگاه های آنلاین) گزارش تحلیل صنعت ، چشم انداز منطقه ای ، بازار رقابتی به اشتراک گذاری و پیش بینی ، 2020 – 2026“به طور مفصل به همراه فهرست مطالب:

https://www.gminsights.com/industry-analysis/non-dairy-ice-cream-market

پیش بینی می شود بازار بستنی غیر لبنی از فروشگاه های آنلاین شاهد بیش از 13.5٪ CAGR تا سال 2026 باشد. افزایش محبوبیت کانال های فروش آنلاین ، فرصت های بالقوه ای را برای افزایش فروش عمده فروشندگان آنلاین جهانی و منطقه ای از جمله آمازون ، نیکی مستقیم ، ایجاد کرده است. وگان آنلاین ، و غیره مزایای اصلی از جمله دسترسی آسان انواع مختلف محصول به همراه گزینه های تحویل خانه توسط شرکت کنندگان کلیدی ، خرید از فروشگاه های آنلاین را تحریک می کند.

تولیدکنندگان برای بهبود سهم بازار خود و رقابت با بازیگران اصلی ، درگیر ابتکارات توسعه استراتژیک ، از جمله راه اندازی محصولات جدید ، مشارکت ، خرید ، سرمایه گذاری مشترک ، فعالیت های تحقیق و توسعه هستند. به عنوان مثال ، در مه 2019، شرکت های Danone با نام تجاری Alpro از راه اندازی بستنی جایگزین با کالری کم سویا برای ارائه به تقاضای روزافزون مصرف کنندگان آگاه سلامت که به دنبال کاهش کالری هستند خبر داد. این عوامل تأثیر مثبتی بر روند بازار خواهد داشت.

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود که بازار بستنی غیر لبنی بیش از 13٪ CAGR تا سال 2026 ثبت کند. افزایش شیوع عدم تحمل لاکتوز و حساسیت های شیر در بین جمعیت آسیا باعث افزایش تقاضای صنعت می شود. افزایش تمایل مصرف کننده به سمت رفاه حیوانات و رژیم های گیاهی باعث افزایش آمار صنعت می شود. همچنین ، عواملی از جمله افزایش قدرت خرید ، آزادسازی FDI در صنایع غذایی و تمرکز مصرف کننده به سمت حفظ سلامتی و تناسب اندام ، باعث گسترش بیشتر تجارت در منطقه می شود.

به ToC این گزارش دسترسی داشته باشید https://www.gminsights.com/toc/detail/non-dairy-ice-cream-market

گزارش مرتبط را مرور کنید:

بازار بستنی ارگانیک توسط طعم (وانیل ، شکلات ، کره پکن ، توت فرنگی ، قهوه ، تمشک سیاه ، چیپس شکلات نعنا) ، کانال توزیع (در تجارت ، هایپرمارکت و سوپر مارکت ، متخصصان غذا و نوشیدنی ، فروشگاه های راحتی) ، بسته بندی (کاغذ و تخته ، پلاستیک سفت و سخت ، بسته بندی انعطاف پذیر) ، محصول (صنعتگر ، ضربه ، خانه را ببرید) ، مواد لازم (شیر کامل ، شیر خامه گرفته ، خامه ، شیرین کننده و طعم دهنده) ، گزارش تحلیل صنعت ، چشم انداز منطقه ای ، پتانسیل رشد ، روند قیمت ها ، بازار رقابتی به اشتراک بگذارید و پیش بینی کنید ، 2019 -2025

https://www.gminsights.com/industry-analysis/organic-ice-cream-market

درباره بینش بازار جهانی

بازار جهانی بینش ، شرکت ، با دفتر مرکزی دلاور، ایالات متحده ، یک ارائه دهنده خدمات تحقیقاتی و مشاوره در زمینه بازار جهانی است و گزارش های تحقیقاتی سندیکا و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارشهای تحقیقاتی و اطلاعاتی در زمینه شغلی و تجاری ما به مشتریان با بینشهای نافذ و دادههای عملی در بازار که به منظور کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده است ، ارائه می دهد. این گزارش های جامع از طریق یک روش تحقیق اختصاصی طراحی شده و برای صنایع کلیدی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی های تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بازار جهانی بینش ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
بدون تلفن: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

بستنی غیر لبنیاتی-Industry.jpg
پیش بینی های صنعت بستنی غیر لبنیاتی 2020-2026

لینک های مربوطه

بازار شیر گیاهی

بازار مواد اولیه گیاهی

SOURCE بازار جهانی Insights ، Inc.

اخبار مرتبط  Bambuser و AMF Fastigheter Partner برای آوردن فرصت های خرید Omnichannel به فروشگاه های فیزیکی