Domino’s® برای کمک به فروشگاههای مشغول تغذیه خانواده های گرسنه در سراسر کشور ، 20،000 عضو تیم جدید استخدام خواهد کرد

وی گفت: “این یک افتخار است که بتوانیم در طول این همه بیماری ، خانواده ها را در سراسر کشور تغذیه کرده و کمی به آنها عادت بدهیم.” تام پردیسمعاون رئیس جمهور از عملیات و پشتیبانی از Domino’s. وی ادامه داد: سلامتی و ایمنی مشتریان و اعضای تیم فروشگاه در اولویت ما قرار دارد ، به همین دلیل است که Domino همچنان علاوه بر تحویل اتومبیل Domide در Caride ، سفارشات تحویل و ارسال بدون تماس را نیز ارائه می دهد.

فروشگاه های دومینو در ایالات متحده نیز بر اساس توصیه های کارشناسان بهداشت و ایمنی فدرال ، ایالتی و محلی ، اقدامات احتیاطی مختلف نظافت ، ضد عفونی و بدون تماس را انجام داده اند. این اقدامات شامل استفاده از ماسک های صورت در هر زمان ، استفاده از پایه پیتزا برای تحویل پیتزا بدون تماس ، مسدود کردن صندلی های داخل فروشگاه ها و افزایش دفعات تمیز کردن تمام سطحی که لمس می شود. به طور منظم.

از آنجا که فروشگاه های جدید در حال ساخت هستند و فروشگاه های موجود در سراسر کشور همچنان تحت فشار کار سنگین قرار دارند ، لزوم یافتن اعضای تیم بزرگ همچنان از اولویت مدیران فروشگاه ها در فروشگاه های شرکتی و حق رای دادن در سراسر کشور است. . آنچه به عنوان شغل پاره وقت شروع می شود می تواند به یک حرفه تبدیل شود ، زیرا بیش از 95٪ صاحبان حق رای دومینو در ایالات متحده مشاغل خود را به عنوان اعضای تیم پاره وقت شروع کردند.

اخبار مرتبط  جان Deere اکنون لاستیک Goodyear® Super Single LSW® را در تراکتورهای سری 8R ارائه می دهد

کرتیس گفت: “ما می دانیم که این اوقات دشوار است و ما نه تنها می خواهیم استانداردهای خدمات را بالا نگه داریم ، بلکه می خواهیم فرصت هایی را برای کسانی که شغل خود را از دست داده اند و یا ساعت های کمتری با آنها روبرو هستیم فراهم کنیم.” “فروشگاه های دومینو گزینه های شغلی انعطاف پذیر ، از جمله فرصت های پاره وقت و تمام وقت را ارائه می دهند. اگر به دنبال درآمد پایدار هستید و می خواهید بخشی از یک تیم عالی باشید ، ما از شما دعوت می کنیم تا درخواست کنید.”

برای اعمال یا کسب اطلاعات بیشتر به سایت jobs.dominos.com مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد کار دومینو در رابطه با COVID-19 ، لطفاً بازدید کنید biz.dominos.com/web/media/covid-19.

درباره پیتزا دومینو®

پیتزا Domino’s که در سال 1960 تأسیس شد ، بزرگترین شرکت پیتزا در جهان است که بر اساس فروش جهانی خرده فروشی است و دارای تجارت قابل توجهی در زمینه پیتزا در تحویل و خارج کردن است. این شرکت در بین مارک های برتر رستوران های عمومی جهان به عنوان یک شرکت جهانی با بیش از 17100 فروشگاه در بیش از 90 بازار واقع شده است. Domino بیشتر از فروش جهانی خرده فروشی داشته است 14.3 هزار دلار میلیون در سال 2019 ، با بیش از 7.0 هزار دلار میلیون در ایالات متحده و حدود 7.3 هزار دلار میلیون در سطح بین المللی. در سه ماهه دوم سال 2020 ، دومینو فروش جهانی خرده فروشی بیش از 3.4 هزار دلار میلیون ، با بیش از 1.9 هزار دلار میلیون در ایالات متحده و بیش از 1.5 هزار دلار میلیون در سطح بین المللی. سیستم آن از صاحبان حق رای دادن مستقل تشکیل شده است ، که بیش از 98٪ فروشگاه های دومینو را تا پایان سه ماهه اول سال 2020 نشان می دهند. تأکید بر نوآوری تکنولوژیکی به دستیابی Domino در بیش از نیمی از فروش جهانی خرده فروشی خود کمک کرده است. در سال 2019 به صورت دیجیتالی ، عمدتا آنلاین و از طریق برنامه های کاربردی. در ایالات متحده ، Domino’s بیش از 65 درصد فروش دیجیتالی ایجاد می کند و چندین سیستم عامل سفارش دهنده نوآورانه را توسعه داده است ، از جمله برنامه هایی که برای Google Home ، Facebook Messenger ، Apple Watch ، Amazon Echo و Twitter و همچنین Hotspots® Domino ساخته شده است. ارائه بیش از 200000 مکان تحویل منحصر به فرد و غیر سنتی. در ژوئن سال 2019 ، از طریق همکاری با Nuro ، Domino’s اکتشاف و محاکمه تحویل پیتزا خودمختار را تبلیغ کرد. در پایان سال 2019 ، Domino’s گاراژ نوآوری Domino در مجاورت دفتر مرکزی خود را در سال افتتاح کرد آن آربور ، میشیگان، برای هدایت فناوری مداوم و نوآوری عملیاتی ، ضمن راه اندازی فناوری GPS ، به مشتریان این امکان را می دهد تا پیشرفت درایور تحویل را از فروشگاه به درب دیگر ردیابی کنند. در اواسط سال 2020 ، Domino راه جدیدی را برای سفارش سفارشات برخاستن بدون تماس در سراسر کشور از طریق تحویل اتومبیل دومینیو را ارائه داد، که مشتریان می توانند هنگام تنظیم یک سفارش آنلاین پیش پرداخت ، انتخاب کنند.

اخبار مرتبط  کنفرانس مطبوعاتی با اعلام ادعای دادخواست فدرال علیه فیل مورفی ، فرماندار نیوجرسی ، ادعای "NJWeedman" فعال ماری جوانا Ed "NJWeedman"

سفارشات – dominos.com
AnyWare سفارشات – anyware.dominos.com
اطلاعات در مورد شرکت – biz.dominos.com
توییتر – twitter.com/dominos
فیس بوک – facebook.com/dominos
اینستاگرام – instagram.com/dominos
YouTube – youtube.com/dominos

لطفاً برای اخبار ، اطلاعیه ها ، ارائه سرمایه گذاران ، گزارش های مالی و کنفرانس های آنلاین به سایت biz.dominos.com ما مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  COVID - 19 برنامه های تأثیر و بازیابی

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1228923/Domino_s_Pizza_Hiring.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/330435/dominos_pizza_new_logo.jpg

SOURCE Domino’s Pizza، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.dominos.com

SOURCE Domino’s Pizza، Inc.