تیم Ultra Defence Sani + هوشمند برای از بین بردن تعرفه های ضدعفونی کننده دست به دولت کاخ سفید رسیده است

در دنیایی که همه. تنها. شخص. چندین بار در روز از دستگاه ضدعفونی کننده دستی استفاده می کند ، این امر باعث کمبود جهانی می شود … همانطور که همه ما شاهد آن بودیم. شرکت های صنایع دیگر برای تحقق بخشیدن به حجم عظیمی از درخواست ها مجبور بودند برای پر کردن خلاء و پیروی از دستورالعمل CDC قدم بردارند – مواد تقطیر الکل ، عطرها ، مارک های آرایشی رنگی و تولید کنندگان قرارداد هم اکنون محصولات ضد عفونی کننده را تولید می کنند. اما با چه هزینه ای؟ هنگامی که FDA همچنان به صدور مجدد مواد در معرض سمی فراخوان می دهد (از این نسخه ، در حال حاضر لیست ضد عفونی کننده ممنوع از 100 نفر فراتر رفته است) ، همه ما به یک ضدعفونی کننده دستی نیاز داریم که ایمن ، مؤثر ، ارزان و مناسب برای استفاده باشد. Ultra Defence Sani + Smart تا به امروز این چالش را دارد.

Ultra Defence Sani + Smart یک خط کامل از راه حل های ضد عفونی است که در فرمول های کلاس بهترین ویژگی را دارد تا 99.9 درصد میکروب ها را در 15 ثانیه از بین ببرد و دست ها را احساس نرم کند. با برخورد همه گیر ، تیم Ultra Defense به این تماس پاسخ داد و بلافاصله برای کار با راه حل های بهداشتی برتر از خط به کار خود رفت. با این حال ، مشاغل تولید ضد عفونی کننده برای ایالات متحده به دور از پاک نبوده است. کلیه محصولات Ultra Defense Sani + Smart در کارخانه های ممیزی و تأیید شده OTC در کشور تولید می شود چین، و همه فرمول ها در وب سایت NDC / FDA ثبت شده اند. ماده فعال الکل حاوی گیاه است: غیر سمی و در کشتن میکروب بسیار مؤثر است. با بازاری که اکنون با فرمول های فرعی ارزان قیمت ، تولید شده توسط شرکت هایی که صرفاً به دنبال ایجاد سریع و بی اعتنایی کامل به امنیت مشتری هستند ، اکنون زمان آن رسیده است که مارک هایی مانند Ultra Defence Sani + Smart بایستند ، بایستند ، حرف بزنند ، و ارائه محصولات ایمن و مقرون به صرفه.

ایمنی برای کودکان ما

کودکان اخیراً به مدرسه بازگشتند و والدین به درستی نگران سلامتی ، ایمنی و رفاه فرزندان خود هستند. از سنین ابتدایی تا دانشجویان ، نیاز به ضد عفونی کننده های مؤثر و پراهمیت است. گفتگوهایی در هر سطح از رئیس جمهور وجود دارد. به رئیس CDC. به نمایندگان تجارت ایالات متحده ؛ به خرده فروشان؛ برای تولید کنندگان و اگرچه همه آنها با همه چیز موافق نیستند ، یک چیز واضح است: سلامت و امنیت مردم ایالات متحده در درجه اول و مهمترین چیز است. اکنون زمان آن نرسیده است که گوشه ها را بر روی فرمول ها بزنیم تا فقط وارد بازی شوید. تیم Ultra Defense Sani + Smart خود را وارد گفتگوی ملی کرده و همه صندوق ها را بررسی می کند. فداکاری آنها به مصرف کننده در درجه اول و مهم است.

اخبار مرتبط  استنلی بلک و دکر متعهد به پشتیبانی و تخصص مالی به نفع جوامع و کارمندان در طول بیماری همه گیر CVID-19 شد

وی ادامه داد: “در حالی که همه ما با یک بیماری همه گیر جهانی سروکار داریم ، بهترین و بدترین ماهیت انسانی را شاهد هستیم. برخی از شرکت ها واقعاً می خواهند با تهیه PPE و محصولات ضروری که همه را ایمن و سالم نگه می دارند قدم بردارند و به آنها کمک کنند. متاسفانه ما نیز داریم. شركتهايي كه در Ultra Defence به طرز چشمگيري در حال ترس و عدم اطمينان هستند و شاهد آن هستيم كه FDA در حال كشيدن مارك هاي ضد عفوني كننده دستي ناشي از مواد مسموم است. ذهن مصرف کننده را با خیال راحت بدانید که 99.9٪ میکروب ها را از بین می برد و 100٪ در استفاده از آنها حتی در کودکان نیز ایمن است – ” بن سیمونز، EVP دفاع فوق العاده. وی ادامه می دهد: “ما رابطه ای طولانی و صمیمی با خرده فروشان ملی داریم که هیجان زده می شوند و می توانند برای یک برند معتبر و با کیفیت از محصولات ضد عفونی کننده به ما بیایند. اکنون ما در یک مأموریت هستیم تا تعرفه های فعلی را که در آن ایجاد می شود از بین ببریم. افزایش قیمت قابل توجهی در کالاها و حمل و نقل است که به طور مستقیم به مصرف کنندگان منتقل می شود. ”

اطلاعات از بالا

بر 25 مارس 2020نماینده تجارت ایالات متحده اعلامیه ای را با عنوان منتشر کرد درخواست نظر در مورد تغییرات اضافی در عملکرد 301 برای آدرس COVID-19: چین اعمال ، سیاستها و روشهای مرتبط با انتقال فناوری ، مالکیت معنوی و نوآوری. با توجه به بحران بی سابقه ملی بهداشت ناشی از شیوع COVID-19 ، USTR به دنبال اظهار نظر در مورد محصولاتی است که باید از آنها خارج شوند آگهی والورم وظایف مربوط به کالاهای چینی با توجه به بند 301 قانون تجارت 1974. تیم در Ultra Defense شروع به فعالیت کرد تا اطمینان حاصل کند که نه تنها نام تجاری آنها بلکه کلیه ضد عفونی کننده ها از تعرفه هایی خارج می شوند که مستقیماً در هنگام تأمین مصرف کننده صرفه جویی می کنند. فرمول امن آنها می توانند اعتماد کنند. ضد عفونی کردن محصولات برای ایمن و سالم نگه داشتن شهروندان آمریکایی ضروری است و هیچ دلیلی وجود ندارد که این محصولات در لیست تعرفه قرار بگیرند که باعث افزایش قیمت همه چیز از فرمول گرفته تا قطعات تا حمل کالاهای نهایی می شود.

اخبار مرتبط  در سراسر جهان صنعت تغذیه حیوانات تا سال 2028

رئیس جمهور اخیراً دستورالعمل های مشخصی را برای همه آمریکایی ها برای رعایت گسترش COVID-19 صادر کرده است (“15 روز برای کم کردن پخش”). تمرین بهداشت خوب ، که بطور مشخص شامل شستن دست هاست ، یکی از هفت مرحله مهم است که باید برای کند کردن میزان عفونت انجام شود. Ultra Defence Sani + Smart در تلاش است تا a بی خطر گزینه ضد عفونی کننده با قیمت مناسب برای همه ، اما در صورت عدم اعطای اجازه از طرف دولت ایالات متحده ، هزینه ممکن است افزایش یابد. علاوه بر این ، FDA به عموم مردم هشدار داده است كه افزودن الكل به ضدعفونی كننده كننده غیر الكلی بعید به نظر می رسد كه محصول مؤثر داشته باشد ، و همچنین تقاضای فوری برای ضدعفونی كننده مناسب الكل در ایالات متحده را تصدیق كرد.

تا به امروز ، CDC سه مشاوره مهم را منتشر کرده است که در مورد نقش اساسی بهداشت دست برای کاهش سرعت عفونت COVID-19 توضیح می دهد. نکته قابل توجه ، رهنمودهای CDC بطور خاص شامل استفاده از آن است ضد عفونی کننده الکلی دست (مانند ضد عفونی کننده تحت پوشش این درخواست محرومیت) برای جلوگیری از انتقال COVID-19 ، به ویژه در مکان هایی که فاقد سینک ظرفشویی هستند ، می گوید:

[t]وی توانایی بهداشتی دست ، از جمله شستشوی دست و یا استفاده از ضد عفونی کننده های دستی با استفاده از الکل برای جلوگیری از عفونت ها ، با کاهش تعداد پاتوژن های زنده که به طور موقت دست ها را آلوده می کنند ، مرتبط است. شستن دست به صورت مکانیکی پاتوژن ها را از بین می برد ، در حالی که داده های آزمایشگاهی نشان می دهد 60٪ اتانول و 70٪ ایزوپروپانول ، مواد مؤثر در ضدعفونی كننده الكل توصیه شده با CDC ، ویروس هایی را كه از نظر ژنتیكی مرتبط هستند ، غیرفعال می كنند و با خصوصیات بدنی مشابهی مانند سال 2019- ncov.

اخبار مرتبط  جان سو به عنوان مدیر اجرایی به عضویت هیئت مدیره علمی ANANDA می رود

کمبود جهانی ضد عفونی کننده دست و افزایش قیمت فوق العاده ناشی از شیوع بیماری ، برداشته شدن تعرفه های بخش 301 ضرورت دارد

با توجه به کمبود داخلی هر دو ماده مورد نیاز برای ضدعفونی کردن دست و همچنین دیسپرس کننده های پمپ بلااستفاده ، غیرممکن است ایالات متحده پاسخگویی به نیاز فوری برای ضد عفونی کننده دستی از طریق تولید داخلی و از اهمیت ویژه ای برخوردار است ایالات متحده دسترسی به چین ظرفیت به منظور کاهش سرعت عفونت در اینجا. قیمت های بالایی که در حال حاضر توسط تسهیلات در آن شارژ می شود چین و همچنین سایر امکانات در سراسر جهان نیاز به سرعت بخشیدن به وظایف بخش 301 اضافی دارند تا آمریکایی ها به این محصول مورد نیاز کاملاً دسترسی داشته باشند.

ضد عفونی کننده دست الکل ضروری است ایالات متحده’ تلاش برای کاهش سرعت شیوع ویروس COVID-19. کمبود جهانی دستگاه های ضد عفونی کننده دستی و الکترسورهای بطری و پمپ های بهداشتی و همچنین افزایش قابل توجه قیمت ناشی از بیماری همه گیر ، مستلزم حذف سریع این محصول از تعرفه های اضافی بخش 301 است تا آمریکایی ها از این طریق دسترسی بیشتری داشته باشند. محصولی که برای مبارزه با مبارزه با COVID-19 بسیار مهم است. به همین دلیل و به دلایل دیگر ذکر شده در بالا ، تیم Ultra Defense Sani + Smart با احترام از نمایندگان تجارت ایالات متحده خواسته است كه ضد عفونی كننده های دستی را از تعرفه های فعلی موجود محروم كنند. وی گفت: “ما همه کارهایی را خواهیم کرد که ضد عفونی کننده های ایمن ، مؤثر و مقرون به صرفه را به بازار بیاوریم و این شامل همکاری نزدیک با دولت برای از بین بردن تعرفه ها است که باعث افزایش هزینه ها می شود. سلامتی و سلامتی نه تنها مشتریان ما بلکه کل جمعیت ایالات متحده است. آنچه ما را به سمت بالا و فراتر از تولید محصول ساده سوق می دهد. “

محصولات Ultra Defence Sani + Smart در فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور ، از جمله CVS ، وال مارت ، سام ، کروگر ، میر ، کوهل و آلبرتسون از دیگر زنجیره های پیشرو در سطح ملی است.

SOURCE Ultra Defense Sani + هوشمند