Cengage آموزش رایگان آموزش آنلاین را برای مشترکین نامحدود Cengage ارائه می دهد

وی گفت: “بسیاری از دانش آموزانی که قصد داشتند بصورت حضوری کلاس را بگذرانند ، امسال بهار هنگام بسته شدن پردیس ها و یادگیری به سرعت بصورت آنلاین ، مشکل یادگیری آنلاین را تجربه کردند.” فرناندو بلیچمار، EVP و مدیر کل آموزش عالی و مهارت ها ، Cengage. “یادگیری آنلاین می تواند مرعوب کننده باشد و بسیاری از دانشجویان در صورت موفقیت در یک محیط آنلاین نگران کننده باشند. آنها همچنین نگران هستند اگر به دلیل تأثیر مالی بیماری همه گیر بتوانند تحصیلات خود را تحمل کنند. Cengage نامحدود با ارائه انعطاف پذیری مورد نیاز دانش آموزان کمک می کند ، در کنار دسترسی مناسب به یادگیری با کیفیت و پشتیبانی از آنها برای موفقیت در هر محیطی استفاده می شود. ”

آموزشهای “تغییر نحوه یادگیری شما” فعالیتهای یادگیری مبتنی بر مهارت را برای یادگیری موفق آنلاین یا ترکیبی فراهم می کند. برخی از موضوعات تحت پوشش شامل موارد زیر است:

 • “بهترین روشهای یادگیری آنلاین”
  • به دانش آموزان می آموزد که نقاط قوت را ارزیابی کنند تا بتوانند بهترین شیوه های یادگیری آنلاین را متناسب با سبک خود تنظیم کنند.
 • “چالش های دوره های آنلاین”
  • دانش آموزان می توانند از آگاهی از چالش های پیش رو در هنگام گذراندن دوره آنلاین به منظور درک نیاز به نظم و شناسایی روش های موفقیت در محیط یادگیری آنلاین آگاهی کسب کنند.
 • “نکاتی در مورد آزمون آنلاین”
  • به دانشجویان کمک می کند تا با ارائه راهکارهایی برای آزمون قبل ، حین و بعد از آزمون ، تجربه آزمایش آنلاین خود را به عهده بگیرند.
 • “ارتباط با همسالان”
  • با یادگیری از راه دور ، ارتباط دانشجویان با همسالان خود را دشوار می کند ، این آموزش به طور خاص رویکردهای ارتباط با همسالان را از طریق کلاس های آنلاین جستجو می کند.
اخبار مرتبط  مدیرعامل تولیدکنندگان برتر آبجو ، شراب و ارواح در حمایت از بازسازی فرهنگ در حال رشد کافه ها ، کافه ها و رستوران هایی که جوامع بسیار از دست می دهند پیوستند.

دانش آموزانی که به طور فعال به دنبال شغل هستند و یا در حال حاضر مشغول به کار هستند می توانند در بخش “نکات موفقیت در حرفه” در داشبورد Cengage Unlimited خود به “تغییر نحوه کار شما در کار” نیز دسترسی پیدا کنند تا نکات مفیدی را برای یافتن آنها برای آماده سازی جهانی برای کار از راه دور از جمله آموزش هایی مانند اینها پیدا کنند. :

 • “چگونه یک مصاحبه ویدیویی انجام دهیم”
  • مصاحبه شغلی بعدی دانشجو احتمالاً به صورت آنلاین برگزار می شود ، بنابراین ضروری است که آنها بیاموزند که خود را در مقابل یک کارفرمای آینده نگر جلوی دوربین ارائه دهند.
 • “کار از راه دور”
  • کارکنان دانشجویی می توانند یاد بگیرند که چگونه نقاط قوت خود را ارزیابی کنند و چه چیزی باعث می شود آنها در حین کار از راه دور بیشترین کارآیی را انجام دهند تا بهترین شیوه ها متناسب با سبک آنها انجام شود.
اخبار مرتبط  دانلود قسمت 11 فصل 2 سریال هم گناه

فراتر از حمایت های علمی ، دانشجویان همچنین می توانند از خود مراقبتی ، از جمله مراقبه های هدایت شده ، تظاهرات ورزشی و آموزش های مربوط به “مدیریت احساس تنهایی” و “حفظ ارتباطات اجتماعی” استفاده کنند.

اشتراک Cengage نامحدود شامل موفقیت های اضافی دانشگاه و فعالیت های پشتیبانی شغلی برای کمک به مواردی مانند مدیریت زمان ، سواد مالی ، مطالعه فنون ، سلامتی / سلامتی و ساخت مجدد است.

از آنجا که Cengage نامحدود راه اندازی شد آگوست 2018بیش از 2.2 میلیون مشترک بیش از ذخیره کرده اند 200 میلیون دلار.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهادات موجود در Cengage نامحدود ، به https://www.cengage.com/unlimited/ یا https://www.cengage.com/unlimited/instructor/ مراجعه کنید

اخبار مرتبط  کاربران سرگرمی اکنون می توانند با خرید کارت eGift کارت شادی اضافی را به همراه تبریک دیجیتال خود ارسال کنند

درباره Cengage
Cengage یک شرکت آموزشی و فناوری است که برای زبان آموزان ساخته شده است. به عنوان بزرگترین ارائه دهنده مواد آموزشی و یادگیری مستقر در ایالات متحده ، ما گزینه های ارزشمندی را در نقاط قیمت مناسب ارائه می دهیم. ابتکارات پیشرو در صنعت ما شامل خدمات اشتراکی دیجیتال همه نوع دسترسی Cengage Unlimited است. ما از نوآوری استقبال می کنیم تا تجارب یادگیری را ایجاد کنیم که اعتماد به نفس و شتاب بیشتری نسبت به دانشجویان آینده بخواهد. دفتر مرکزی در بوستون، Cengage همچنین در بازارهای آموزش K-12 ، کتابخانه و نیروی کار در سراسر جهان خدمت می کند. از ما در www.cengage.com دیدن کنید یا ما را در فیس بوک یا توییتر پیدا کنید.

تماس با رسانه:
جسیکا کراوت، Cengage
857.329.5416 ، [email protected]

منبع چنبره

لینک های مربوطه

http://www.cengage.com