Aerolase با نام شرکت 5000 ، بیشتر تیم رهبری را تقویت می کند ، رشد فروش پس از مکث COVID را دوباره به دست می آورد

TARRYTOWN ، N.Y.، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت Aerolase مفتخر است اولین شرکت خود را در لیست آیکون 5000 شرکت سریعترین رشد شرکت های خصوصی آمریکایی با اندازه گیری درآمدها اعلام کند. در لیست تازه منتشر شده برای امسال ، کاملاً در نیمه اول قرار دارد ، در # 2020 در رتبه بندی.

Aerolase در ادامه خاطرنشان كرد: نرخ رشد درآمد قوی آن پس از مکث COVID محور از سر گرفته می شود ژوئیه سال 2020 33٪ از فروش جولای 2019 در ایالات متحده این نشان دهنده است آئرولاز رهبری در درمان با لیزر بدون دارو (و بدون عوارض جانبی) آکنه و پسوریازیس ، مشخصات بهداشتی / ایمنی بی نظیر از آن تماس با پوست لیزر ، ROI کاربر کوتاه مدت و بلند مدت قانع کننده ، و Snapback روش صنعت پوست.

اخبار مرتبط  اندازه بازار بازار جلبک دریایی تجاری تا سال 2027 ارزش 11.9 میلیارد دلار دارد: Grand View Research، Inc.

“از آنجا که Aerolase به گسترش داخلی و بین المللی ادامه می دهد ، من خوشحالم که از یک استعداد صنعت لیزر زیبایی شناسی و پوست استقبال می کنم دیوید بیز، در مقام جدید مدیر فروش ایالات متحده غربی ، “اظهار داشت دکتر پاول Efremkin ، مدیر عامل شرکت Aerolase. آقای بیز مستقر است اسکاتسدیل ، آریزونا. تجربه بیش از 20 سال او شامل بسیاری از مقامات ارشد فروش ، بازاریابی و مدیریت توسعه مشاغل در متخصصان اصلی پوست و زیبایی و زیبایی از جمله Venus Concept و قبل از آن Syneron بوده است.

آقای بیز گفت: “من به خصوص از پیوستن به Aerolase بسیار هیجان زده ام.” “این شرکت امروزه نوآوری مهمی است که استاندارد جدیدی از فناوری لیزر قابل حمل ، قدرتمند و همه کاره را به بازار عرضه می کند.” وی افزود: لیزر Aerolase Neo Elite یک سکوی پوستی در نسل بعدی است که تجربه درمانی سریع ، ایمن و کارآمد را برای علائم متعدد ارائه می دهد. یک سیستم ضروری برای هر پزشک معالجه کننده پوست است. ”

اخبار مرتبط  Chartwells K12 با 10 روند غذایی و تغذیه ای فقط برای کودکان و نوجوانان ، 2021 را آغاز می کند

Aerolase® – برتری در سلامت پوست با لیزر
Aerolase® یک رهبر فناوری جهانی برای سلامت پوست با لیزر و تنها تولید کننده در جهان لیزرهای پر قدرت قابل حمل برای کاربردهای پوستی و زیبایی شناسی است. لیزرهای ما با کاهش / از بین بردن ناراحتی بیمار و خرابی ، نتایج درمانی ، ایمنی و تجربه بیمار را به طور قابل توجهی بهبود می بخشند. درمان بدون تماس با بیمار رضایت بخش از فناوری لیزر Aerolase (#NoTouchAerolase) است و ایمن ترین و بهداشتی ترین درمان مبتنی بر دستگاه را برای زیبایی شناسی پزشکی فراهم می کند. Aerolase® همچنین به پزشکان کمک می کند تا پزشکی مدرن را با سودآوری تمرین کنند و هزینه های کل مراقبت در سیستم مراقبت های بهداشتی را کاهش دهند. Aerolase® علاوه بر مجموعه کاملی از زیبایی و جوانسازی پوست ، شایع ترین شرایط پوستی و زیبایی شناختی از جمله آکنه ، ملاسما ، پسوریازیس ، اونیکومایکوزیس و بهبود زخم را درمان می کند. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت به آدرس www.aerolase.com مراجعه نمایید

اخبار مرتبط  Habanos، S.A. اولین نمایش جهانی شماره 2 H. Upmann Connossieur را در برلین ارائه داد

تماس: گری م. گیبلن ، مدیر توسعه شرکت ، [email protected]

SOURCE Aerolase

لینک های مربوطه

http://www.aerolase.com