رستوران دارن قیمت 7،826،087 سهام سهام مشترک خود را اعلام کرد

ORLANDO ، Fla.، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – Darden Restaurant، Inc. (NYSE: DRI) امروز اعلام کرد که قیمت عمومی 7،826،087 سهم از سهام مشترک خود را ، بدون ارزش حتی ، با قیمت پیشنهادی عمومی قیمت عمومی خود را ارائه داده است. 58.50 دلار در هر سهم علاوه بر این ، دارن گزینه ای را برای خریداران اضافه کرده است که می توانند 1،173.913 سهم از سهام مشترک خود را با قیمت پیشنهادی عمومی خریداری کنند. داردن در نظر دارد از عواید خالص حاصل از پیشنهاد برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند. انتظار می رود این پیشنهاد به پایان برسد 23 آوریل 2020.

این انتشار مطبوعات پیشنهادی برای فروش و یا درخواست پیشنهادی برای خرید ، امنیت ندارد و هیچ پیشنهادی ، دادخواست یا فروش را در هر حوزه قضایی که در آن چنین پیشنهاد ، دادخواست ، خرید یا فروش غیرقانونی باشد ، تشکیل نمی دهد. این پیشنهاد با توجه به بیانیه ثبت قفسه ثبت شده در کمیسیون بورس اوراق بهادار ، که پس از تشکیل پرونده ، با استفاده از یک دفترچه راهنما و دفترچه مربوط به آن ، به طور خودکار عملی می شود ، انجام شد.

اخبار مرتبط  Dama Financial راه حل CashToTax را به شهر ساکرامنتو راه اندازی می کند

گلدمن ساکس و شرکت LLC و اوراق بهادار BofA به عنوان مدیر مشترک حسابداری در ارتباط با پیشنهاد فعالیت می کنند. از طریق تماس با گلدمن ساکس و شرکت با مسئولیت محدود ، 200 خیابان غربی ، می توانید نسخه های دفترچه و مکمل دفترچه اولیه مربوط به این پیشنهاد را بدست آورید. نیویورک، نیویورک 10282، توجه: اداره دفترچه راهنما، از طریق تلفن (866) 471-2526 یا از طریق ایمیل در [email protected]، یا با تماس با BofA Securities ، NCI-004-03-43 ، خیابان 200 کالج شمالی ، 3راد کف، شارلوت ، کارولینای شمالی 28255-0001، توجه: اداره دفترچه راهنما یا از طریق ایمیل در [email protected].

درباره داردن

اخبار مرتبط  نمایشگاه تجارت کانتون خریداران از سراسر جهان را به نسخه اینترنتی 127 که از 15 ژوئن آغاز می شود دعوت می کند

Darden یک شرکت رستوران است که دارای سبد خرید از مارک های متفاوت است که شامل Olive Garden ، LongHorn Steakhouse ، آشپزخانه Scratch Cheddar ، خانه حیاط ، مشبک پایتخت ، فصول 52 ، نسیم بههام و ادی پنجم

اطلاعات در مورد اظهارات به جلو

بیانیه های پیشرو در این ارتباط طبق مفاد ایمن بندر قانون اصلاحات دادرسی در اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. هرگونه اظهارات آینده دار فقط از تاریخ اولین اظهارات چنین صحبت می کند ، و ما هیچ گونه تعهدی برای به روزرسانی نداریم. چنین اظهاراتی برای انعکاس حوادث یا شرایطی که پس از چنین تاریخ به وجود می آید. ما می خواهیم به سرمایه گذاران احتیاط کنیم که به چنین اظهارات آینده نگر اعتماد ندارند. با توجه به ماهیت آنها ، بیانیه های آینده نگر شامل خطرات و عدم قطعیت هایی هستند که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ مادی با آنچه پیش بینی شده در بیانیه ها متفاوت است ، کنند. مهمترین این عدم قطعیت ها در گزارش سالانه دارن در مورد فرم 10-K برای سال مالی منتهی به شرح داده شده است 26 مه 2019، گزارش های مربوط به فرم 10-Q و Darden 8 و پرونده های دیگر دارن با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

اخبار مرتبط  شرکای گروه تبادل آمریکا با Sanrio® برای مجموعه جدید ساعتهای هوشمند Hello Kitty® برای بچه ها

SOURCE Darden رستوران ها ، وارز: مالی

لینک های مربوطه

http://www.Darden.com

پاسخی بگذارید