چه چیزی یک زن اورلاندو را برای کمک به جمعیت مهاجران تشویق کرد

ORLANDO، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – لیلی استورم در سن 14 سالگی پدر و مادر خود را در دهکده خود ترک کرد و به دنبال زندگی بهتر به ایالات متحده پرواز کرد. این داستان یک زن در مورد مشکلات و دشواری هایی است که به عنوان یک دختر کوچک تحمل کرده ، خانواده را پشت سر می گذارد و شجاعت خود را آزمایش می کند ، در حالی که همه چیز را فدای زندگی بهتر در ایالات متحده می کند.

لیلی استورم مبارزات شخصی از او الهام گرفت تا شروع کند بنیاد طوفان لیدیبا دادن خیرات به افراد نیازمند ، هیچ سوالی پرسیده نمی شود. پس از سالها تلاش و تحمل پایدار برای راهیابی به ایالات متحده ، حالا دیگر بازگشت. مأموریت بنیاد او صرفاً ارتباط با مردان ، زنان و کودکان در سراسر جهان برای تهیه غذا ، آب و پوشاک است. به آنها امید ، قدرت و الهام بخشید.

می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید لیلی استورم داستان در مورد چگونگی راه خود را به ایالات متحده برای تبدیل شدن به یک فارغ التحصیل موفق دانشگاه ، همسر و مادر در کتاب خود سفری که هرگز فراموش نشود: یک داستان مهاجر. لیلی در مورد فداکاری ها و مبارزات زندگی به عنوان یک مهاجر بحث می کند و همه چیز را در کشور خود برای وعده زندگی بهتر می گذارد. او به خوانندگان اجازه می دهد همه چیز را از طریق دیدگاه خود تجربه کنند. او به ما یادآوری می کند که زندگی با فراز و نشیب ها پر شده است و سفر به مقصد شما با حفره هایی پر شده است. شما اغلب با شرایط غیرقابل پیش بینی آزمایش می شوید که اگر تمرکز نداشته باشید به راحتی می تواند شما را از مسیر دور کند. با این حال ، او احتیاط می کند ، باید بدانید که مبارزات شما درس زندگی برای تقویت عزم و اراده شماست. هم اکنون کتاب ها در آمازون یا از طریق وب سایت بنیاد بانوی طوفان به آدرس www.LadyStormFoundation.com در دسترس هستند.

برای کسانی که به غذا احتیاج دارند ، بنیاد لیدی طوفان دوست دارد به شما کمک کند. مردان ، زنان و کودکانی که به غذا احتیاج دارند تشویق می شوند تا از طریق مرکز رانندگی از طریق غذا در مرکز جامعه هولدن هایتز در خیابان 1201 خیابان 20 اورلاندو در خیابان رانندگی کنند. 29 آگوستهفتم در 10:00.

در باره لیلی طوفان:

لیلی طوفان بنیانگذار بنیانگذار است بنیاد طوفان لیدی ، دادن خیرات به افراد نیازمند ، بدون سوالی پرسیده نمی شود. مأموریت بنیاد او صرفاً ارتباط با مردان ، زنان و کودکان در سراسر جهان برای تهیه غذا ، آب و پوشاک است. به آنها امید ، قدرت و الهام بخشید.

برای اطلاعات بیشتر لیلی طوفان، لطفاً بازدید کنید: https://ladystormfoundation.com/

منبع بنیاد طوفان لیدی

لینک های مربوطه

http://www.LadyStormFoundation.com

اخبار مرتبط  شکلات های Ethel M تابستان را با طعم های جدید شکلات مجازی ارسال می کند