خانواده بازی با ورق ‘Surviving Quarantine’ ایجاد می کند تا طنز را به همه گیر تبدیل کند

شهر “سالت لیک، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – برخی از کارهای دیوانه وار و دیوانه وار که طی چند ماه گذشته دیدید کدام بود؟ خوب ، یک خانواده همه آن چیزها را گرفت و آنها را در یک بازی قرار داد.

این بازی Surviving Quarantine نامیده می شود ، یک بازی با ورق جدید دیوانه و خنده دار ، مبتنی بر همه گیر ، ایجاد شده توسط یک خانواده شش نفره است.

اگر می خواهید برخی از کارت ها را ببینید ، در اینجا Kickstarter مستقیماً پخش می شود.

با نگاهی به کارت ها ، این بازی در اصل یک بازی روی جنون بیماری همه گیر است.

دالاس گفت: “ما همه اتفاقاتی که در حال وقوع بود را دیدیم ، همه احتکار هایی که در جریان بود ، اساساً کارتونی بود.”

قوانین ساده هستند: از ویروس ها دوری کنید ، از واکسن ها ، پادزهرها و کارت های دیگر استفاده کنید تا خود را از دیگر بازیکنان محافظت کنید و در دور دیگری زنده بمانید.

برخی از کارتهای واکسن دارای احتکار مشهور از چند ماه گذشته است … یک حمام ضد عفونی کننده دستی ، زره کاغذ توالت یا یک بطری آب.

نیکول گفت: “مردی در قلعه بطری های آب وجود دارد و این همان چیزی است که او را در امان نگه می دارد.”

“ما احساس می کنیم این چیزی است که مردم باید با تمام این بطری های آب و جمع آوری کاغذ توالت فکر کرده اند که قرار است آنها را به نوعی ایمن نگه دارد ، زیرا در غیر این صورت ، چرا؟”

این بازی همچنین با کارت های کمک مالی ، کوسه های لیزری و حتی کارت ضد وکسکسر همراه است که به بازیکن نیاز دارد تا تمام کارت های واکسن را به عرشه برگرداند.

چند ماه قبل از برخورد همه گیر ، دالاس یک شراکت داشت که یک اپلیکیشن ساخته بود که به خانواده ها کمک می کرد فعالیت های خود را پیدا کنند و از آن لذت ببرند ، اما وقتی همه گیر این ضربه همه گیر شد ، متوقف شد.

دالاس گفت: “این تجارت نتوانست همانطور که می خواستیم راه اندازی شود و COVID به نتیجه رسید بنابراین ما فقط در خانه گیر کرده ایم.”

“ما تصمیم گرفتیم که بخواهیم برای بچه های خود کمی تحقیر شویم و این زمانی بود که با Surviving قرنطینه مواجه شدیم.”

ایجاد کارت و رسم نمونه های اولیه به سرعت تبدیل به یک فعالیت خانوادگی شد. اما آنچه به عنوان راهی برای کمک به “قرنطینه زنده ماندن” براون ها به یک لحظه آموزش تبدیل شد.

نیکول گفت: “ما در ابتدا سعی داشتیم همه چیز را از بچه ها دور نگه داریم ، زیرا کمبود مواد غذایی و تأمین منابع در فروشگاه های محلی ما ، چیزهایی از این دست – مردم در حال مرگ هستند ، این وضعیت بسیار وحشتناکی است که هیچ کس نمی خواهد از طریق آن زندگی کند.” توضیح داد

“پس مانند این است ، چگونه می توانیم آن را وارد کنیم و آن را در سطح خود قرار دهیم که بتوانند آن را درک کنند و آنها را نترسانند و هنوز از آنچه اتفاق می افتد آگاه باشند؟”

وقتی دیدند سایر دوستان و خانواده ها می خواستند بازی را نگه دارند ، تصمیم گرفتند که ممکن است چیزی باشد که همه می خواهند.

Surviving Quarantine در Kickstarter بصورت زنده است که می توانید برخی از کارت های خنده دار و بازی را تهیه کرده و نسخه مخصوص خود را تهیه کنید.

https://www.kickstarter.com/projects/dallasbrown/surviving-quarantine-the-card-game؟ref=afoq29

تماس با رسانه
دالاس براون
650-395-8244
[email protected]

پرونده های مرتبط

vaksina-3-pack.jpg

virus-3pack.jpg

تصاویر مرتبط

survival-قرنطینه-بازی.png
Surviving Game Quarantine
یک بازی سرگرم کننده و دیوانه کننده از چند ماه گذشته.

منبع قرنطینه بازمانده

اخبار مرتبط  بانگ موافقت خود را برای فروش 35 دستگاه آسانسور دانه در ایالات متحده انجام داد