La Granja دارای ساندویچ سینه مرغ بدون کباب شده با سیب زمینی سرخ شده سیب زمینی سرخ شده برای ناهار و شام است

کاشت ، Fla.، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – اکنون با بیش از 50 رستوران در ایالت فلوریدا، La Granja اشتهای بسیاری را که می خواهند سریع یک غذای خانگی بخورند ، راضی می کند. مراجعان غذا را با طعم لاتین میل می کنند. این همه از آنجا آغاز شد که پدر صاحب خواب آرزوی بزرگی برای آوردن طعم های پرو به آمریکا داشت. در حال حاضر رستوران های La Granja در چندین شهرستان واقع شده اند میامی داد به Broward به Palm Beach به Orange County. و این “فست فود” نیست ، زیرا غذای خانگی آن سریع سرو می شود. با این حال ، هر کس فقط 5-10 دقیقه می تواند در داخل و خارج از رستوران غذا بخورد.

کبابی ساندویچ مرغ همراه با سینه مرغ بی پوست و بی پوست که در یک نان با سیب زمینی سرخ شده سرو می شود. نوشیدنی ها را انتخاب کنید عبارتند از Passion Fruit یا تمام نوشیدنی های مهم نوشابه. برخی دیگر ممکن است آب دهان را ترجیح دهند ساندویچ مرغ ترد.

لا گرانیا اولین بار خود را باز کرد فلوریدا جنوبی مکان در مارگات در سال 1993. خدمت به غذاهای پرو که توسط محلی ها تحسین می شود ، La Granja به مکانی محبوب برای بسیاری تبدیل شده است. یک ناهار سریع یا یک شام خانوادگی بگیرید. مشتریان عادی رابطه عاشقانه خود را با 1/4 وعده غذایی مرغ به عنوان دلیلی برای بازگشت مداوم آنها. در La Granja ناهار بخورید و یک انتخاب مرغ ، استیک ، غذاهای دریایی یا گوشت خوک را با دو طرف ترجیح دهید. بیش از 50 رستوران در فلوریدا وجود دارد که می توانید شام را انتخاب کنید ، و مردم می توانند نزدیکترین مکان را پیدا کنند در https://www.lagranjarestermarkets.com/fa/locations/.

رستوران های La Granja غذاهای خوشمزه با بخش های بزرگ و طعم های معتبر سرو می کنند.

از منوی La Granja دیدن کنید. https://www.lagranjarestermarkets.com/fa/menu

هنگام سفارش ، مشتریان می توانند از طیف گسترده ای از پلاترها و گزینه های جانبی را انتخاب کنند. هر بشقاب دارای قسمت قابل توجهی گوشت و دو یا چند طرف آن است. ظروف به صورت کمال فصلی و کامل با وسایل اضافی کامل جفت می شوند که از بین آنها آروز ، فریجول و گیاهان سرخ شده محبوب ترین هستند.

La Granja همچنین پلاکت های گوشتی خوشمزه ای را ارائه می دهد.

لوما سالتادو یکی از مهمترین غذاهایی است که گوشت گاو را با پیاز و گوجه فرنگی همراه با چاشنی مخصوص ، سیر خامه ای و فلفل داغ زرد چاشنی شده و به آن عطر و طعم و عطر زیادی می بخشد. سرکه و سس سویا به آن افزوده شده است تا آن را به عنوان یک غذای تند و دوست داشتنی برای دوستداران گوشت گاو تهیه کند.

در لا گرانیا، پلاترهای دلپذیر با طرفین سرو می شوند که یک قدم بالاتر از بقیه است. پلاترهای خانوادگی در دسترس هستند تا شام سریع و دلچسب باشد.

از La Granja دیدن کنید. ناهار خوری ، کناری یا تحویل را با DoorDash® یا Grubhub انتخاب کنید.

برای اطلاعات در مورد رستوران های La Granja به این قسمت بروید www.lagranjarestermarkets.com.

تصاویر مرتبط

enjoy-a-grill-or-crispy.png
در یک رستوران La Granja از یک ساندویچ مرغ خوشمزه کبابی یا ترد لذت ببرید.
برای یافتن نزدیکترین رستوران La Granja ، به https://www.lagranjarestermarkets.com/fa/locations/ بروید.

SOURCE رستوران های La Granja

اخبار مرتبط  در سراسر جهان صنعت تغذیه حیوانات تا سال 2028