اولین رویداد آموزش رستوران Omnichannel Groundbreaking از انجمن رستوران های تگزاس شروع می شود

آستین ، تگزاس، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – همه ساله از سال 1937 ، صاحبان رستوران ها در تگزاس برای گردهمایی و همایش جمع شده اند تا از یکدیگر بیاموزند و محصولات و خدمات جدیدی را کشف کنند. برای اولین بار ، انجمن رستوران های تگزاس ، این بیماری را به دلیل همه گیری COVID-19 به یک تجربه مجازی منتقل کرد. بازار TRA دیروز شروع شد و شش روز در حال اجرا است ، از 16 تا 21 آگوست.

دکتر گفت: “رستوران ها و اپراتورهای خدمات مواد غذایی در این 5 ماه گذشته در تلاش برای بقا هستند.” امیلی ویلیامز نایترئیس جمهور و مدیرعامل انجمن رستورانهای تگزاس و بنیاد آموزش. وی گفت: “ما می توانیم امسال بازار TRA را به راحتی لغو کنیم ، همانطور که بسیاری از سازمان های دیگر با نمایش ها و کنفرانس های تجاری خود انجام داده اند. با این حال ، ما تشخیص دادیم که صنعت ما به این فرصت احتیاج دارد تا با هم جمع شود ، در مورد نوآوری ها و راه حل های جدید و به عنوان تگزاس بیاموزیم. انجمن رستوران ها ، ما می توانیم به اشتراک گذاری اطلاعات را هدایت کنیم و این رویداد مهم را در خارج از آن برگزار کنیم تگزاس مرز ما مفتخریم که همکاران خود را از سراسر کشور درگیر کرده ایم ایالات متحده، ساخت TRA Market امسال نه تنها با مجازی بودن ، بلکه ملی نیز می شود. “

اخبار مرتبط  از سلول گرفته تا اتاق نشیمن و مراکز فرهنگی

برای قسمت نمایش تجارت از TRA Marketplace ، شرکت کنندگان می توانند انتخاب کنند که در جلسات تجربه گروهی مبتنی بر دسته بندی شرکت کنند ، جایی که شرکت های فروشنده قبل از سؤال از مخاطبان ، فیلم هایی از محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارند. دسته بندی ها شامل سرویس های بهداشتی ، مواد غذایی و آشامیدنی ، انرژی ، خدمات و فناوری و تجهیزات هستند. این یک تجربه سرآمد برای شرکت کنندگان است ، کاری که قبلاً انجام نشده است. یک هفته پیش ، شرکت کنندگان که زود ثبت نام کرده اند جعبه های swag مارک TRA را به خانه های خود می رسانند ، پر از هدایا و مواد کوچک کوچک از غرفه داران شرکت کننده.

این هفته با محتوای آموزشی مربوطه شامل جلسات مربوط به الکل ، مارکتینگ و روابط عمومی ، استفاده از فیلم برای برند شما ، طراحی رستوران آینده ، تحویل ، فناوری ، تکنیک های استخدام و سلامتی روحی و جسمی همراه است. همچنین ، برای اولین بار ، TRA Marketplace میزبان دو جلسه به طور کامل به زبان اسپانیایی است ، یکی از وزارت کار در مورد مقررات جدید و دیگری در مورد بازرسی های بهداشتی.

اخبار مرتبط  Ecolog International و Treox برای بهینه سازی راه حل ضد عفونی اکولو 4.0 برای مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 همکاری می کنند.

جلسات اصلی شامل گفتگو با تیم ارشد رهبری پ. تری، آن آستینمبتنی بر مفهومی که بخاطر منوی حداقل و قابلیت رانندگی از طریق آن ، در طول همه گیری به خوبی پیش رفته است. یکی دیگر از آنها شامل سرآشپزها و صاحبان تمسین تحسین شده ، از جمله تیم عشق، فرمین ناز و سام هلمن-ماس (سوورته) ، تریسی Vaught (گروه رستوران H-Town) ، و آن نگ و جرمی ماندرل (نانوایی لورن). جیمز پوگ سخنرانی اصلی درباره غلبه بر تعصب و نژادپرستی ناخودآگاه ارائه خواهد داد ، و هفته با گفتگو میان نایت و تام بن ، مدیرعامل جدید انجمن ملی رستوران ها بسته خواهد شد. نکته اصلی دیروز یک گفتگوی صریح و آشکار درباره زنان در محیط کار و نوع حمایت از همه افراد برای سالم ماندن و موفقیت در صنعت بود.

برای سیاستمداران ، سردبیر اجرایی تگزاس تریبون راس رمزی ارائه دهنده برنامه های اساسی در مورد همه گیر و سیاست خواهد بود ، و ترکیب PAC Lounge مملو از قانون گذاران و خودی های تجاری ، از جمله سناتور کورنین ، کنگره روی ، کرنشاو ، و کاسترو. PAC Lounge منحصرا در اختیار هواداران انحصاری TRA PAC است و توسط موسسه حقوقی Monty & Ramirez ، شرکای مرکز حقوقی انجمن رستوران تگزاس ، منبعی برای اعضای انجمن ارائه شده است.

اخبار مرتبط  گزارش Namasts Technologies نتایج مالی پایان سال 2019

سایر جلسات برجسته شامل وضعیت صنعت از Black Box Intelligence ، مکالمه در مورد آینده صنعت رستوران ها ، Consumer Insights از Coca-Cola و موسیقی زنده در یک رستوران در طی یک بیماری همه گیر با BMI ، بنیانگذار Stubb است. ادی پاترسون، صاحب گدازه لاوا یان واشو هنرمند موسیقی پت گرین.

همچنین یک هفته برای تجلیل از رهبران ، با جوایز تالار افتخار و جوایز رستوران تگزاس: COVID-19 ، که در آن صنعت کسانی را که بالاتر و فراتر از آن برای مردم ، مشاغل و جامعه خود در طول همه گیری رفته اند ، می پذیرد.

TRA Marketplace توسط حامیان Heartland ، Coca-Cola ، Sysco ، بن E. کیت، اتحاد ناهار خوری ، مجله پذیرایی و مجله بار تجارت. حامیان انجمن شامل انجمن ملی رستوران ها ، شورای انجمن های رستوران های ایالتی ، و انجمن های رستوران های دولتی از آلاباما، فلوریدا، آیووا، ماساچوست، میسوری، نیوجرسی، نیومکزیکوو اوهایو.

حضور و غیاب برای هر صاحب رستوران ، مدیر یا اعضای تیم از هر نقطه دنیا رایگان است. مطبوعات خوش آمدید ، و تهیه کنندگان غیر نمایشگاه هنوز هم می توانند ثبت نام کنند 145 دلار در TRAMarketplace.com.

SOURCE انجمن رستوران های تگزاس