پمپ های قابل تبدیل کفش راه راه

این مجموعه جدید نه تنها با یک سبک حرفه ای مطابقت کامل دارد بلکه از نظر هواپیمایی نیز سازگار است – به این معنی که مسافران پرواز دیگر نیازی به ایجاد پاشنه و آپارتمان برای کار ندارند – اگر از ما بخواهید یک ارتقا کفش درجه یک است. چاپ یوزپلنگ می تواند برای ادویه یک لباس سیاه و سفید کلاسیک کلاسیک برای یک جلسه یا برای یک ساعت خوشحال کننده پوشیده شود ، در حالی که رنگ موچا ما در طیف گسترده ای از تن های پوست شکوفا است. در واقع برنامه هایی برای گسترش خط در آینده وجود دارد که شامل مواد بیشتری مانند چرم و همچنین رنگ های بیشتر و چاپ های جدید باشد!

اخبار مرتبط  شرکت پیک راک سرمایه سرمایه گذاری Halo Foods Ltd.

“من فقط سبک جدید پمپ با نام تجاری Pashions را دریافت کردم ، نه تنها آنها تنها پمپ های انگشت پا هستند که خودم دارم که پاهایم را نمی کشم ، بلکه آنها به اندازه آپارتمان ها کاملاً زیبا هستند!” – L را بی ارزش کنید

برای عکس های بیشتر ، فیلم ها و سؤالات متداول ما اینجا را کلیک کنید

اخبار مرتبط  راه حل های سوخت رسانی داور منبع آمریکای شمالی را به شبکه توزیع کننده اضافه می کند

خلاصه تجارت:

پاینچ در سال 2016 توسط آن زمان 20 ساله تاسیس شد هیلی پاون در حالی که یک جوان در کالج در کال پلی سان لوئیس اوبیسپو است. طراحی و مهندسی کفش یک فرآیند فشرده سه ساله بود که به محض این که پاینت وب سایت تجارت الکترونیکی خود را به طور زنده برای فروش در ژوئن سال 2019 راه اندازی کرد تحقق یافت. به عنوان هدیه فصل تجارت بیشتر شده است 2.4 میلیون دلار در سرمایه گذاری با افزایش سری A که در اوایل سال 2021 برنامه ریزی شده است. در 30 کشور جهان در حال تعقیب حق ثبت اختراع است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor صفحه نمایش بدون باران و کیت سایه بان (CCT-4367) را توسعه می دهد

کل تیم Pashion – که از 3 کارمند تمام وقت و حدود 15 پیمانکار تشکیل شده است – است پمپ شده به طور مداوم سبک ها ، رنگ ها ، مواد و همچنین شکل ها و شکل های جدید پاشنه را در طول سال 2020 منتشر کنید. با ما همراه باشید!

SOURCE کفش کفش

لینک های مربوطه

https://pashionfootwear.com/