HiPhi از همکاری با Givaudan برای توسعه رایحه های منحصر به فرد پردازنده خبر داد

روحیه مارک سلام HiPhi ، که “اکتشاف ، آزاد بودن و خلق” است و دیدگاه وی درباره “جهانی متنوع در هماهنگی” مکمل روحیه Givaudan است که “الهام بخشیدن به احساسات از طریق خلقت هر روز ، در همه جا” است.

دینگ لی ، مدیرعامل و بنیانگذار HiPhi ، خاطرنشان کرد: میراث غنی و نوآوری Givaudan به ایجاد رهبری بازار کمک کرده و آینده تجارت را هدایت خواهد کرد.

برای تحقق این تعهد ، Givaudan با بازیکنان خارجی مانند آکادمی ، استارت آپ ها ، ارائه دهندگان فناوری و موسسات تحقیقاتی همکاری کرده است. مشارکت استراتژیک با HiPhi مشکلی خواهد بود که فرهنگ نوآوری را به شیوه هایی گسترش می دهد که فراتر از مرزهای متعارف تولید رایحه است.

ژیل آندایر ، مدیر عامل گیوا گفت: “این اولین باری است که عطرهای گیوا در فضای وسایل نقلیه جدید انرژی گنجانیده شده است ، ما از همکاری با HiPhi برای کشف امکانات جدید و تجربیات برتر از طریق حس بویایی استفاده می کنیم.”

اخبار مرتبط  طراح جواهرات ، ناتالی میلز ، کمپین Kind Act را راه اندازی می کند

سیستم عطر HiPhi با دو عطر منتخب عرضه می شود ، که بطور انحصاری توسط یک عطر مشهور از دانشکده جهانی عطر Givaudan متخصص جهانی ساخته شده است. پاریس.

دارندگان HiPhi همچنین می توانند از عطرهای دیگر استفاده کنند ، یا حتی یک مورد خاص را تهیه کرده و از لوکس غوطه وری کردن خود در عطر و بوی شخصی طراحی شده خود لذت ببرند. دارندگان عطر فردی می توانید نگه دارید 3 در یک زمان.

Givaudan به مدت 250 سال عطر و ادکلن هایی با کیفیت عالی تولید کرده و روندهای نوآورانه و الهام بخش عطر و طعم را ایجاد می کند. در سال 1946 افتتاح شد ، دانشکده عطر سازی Givaudan استانداردی را برای آموزش مدرن عطر سازی تعیین کرد و از آن زمان بسیاری از عطرهای بین المللی گذشته و حال را آموزش داده است.

اخبار مرتبط  Ascend افزایش قیمت مواد میانی را اعلام کرد

دانشکده عطر سازی گیواودان تعادل کاملی بین میراث و نوآوری برقرار می کند ، تکنیک های سنتی یادگیری را با ابزارها و فناوری های پیشرفته درهم می آمیزد. دفتر مرکزی در ورنیه ، سوئیس، این شرکت در بیش از 40 کشور جهان فعالیت دارد. عطرهای Givaudan سابقه ای دیرینه از داشتن نام دستی برای شرکت های کالاهای لوکس مانند LVMH ، Kering ، Hermès و غیره دارد.

دنیای عطر بسیار خلاق است ، اما بر اساس علم و فناوری پایه گذاری شده است. HiPhi به طور مداوم در حال بررسی امکانات مختلف تجربه حسی چند بعدی است. با این همکاری ، این دو شرکت به طور مشترک نوآوری خلاقیت و تجربه همهجانبه ممتاز را از طریق حواس بویایی روی HiPhi وارد می کنند. مدل اول ، HiPhi X ، تا پایان سال 2020 و تحویل مشتری در سال 2021 به تولید حجم کمی خواهد رسید.

اخبار مرتبط  Just Eat Takeaway.com کلیه تأییدیه های قانونی مربوط به خرید پیشنهادی Grubhub را دریافت می کند

درباره برند HiPhi

HiPhi یک برند برتر است که توسط Human Horizons ساخته شده و توسط کاربران آن بهبود یافته است. HiPhi X یک EV با ساخت و ساز سبک آلومینیومی ترکیبی سبک است. همچنین با استفاده از چرم وگان و استفاده از مواد قابل بازیافت برای افزایش بیشتر ماهیت پایدار محصولات EV Human Horizons ، پایداری را جاسازی می کند.

درباره افق های انسانی

Human Horizons برای تحقیق و توسعه در فناوری های نوین و پیشرو تحرک هوشمند و همچنین صنعتی سازی وسایل نقلیه هوشمند آینده گرا تأسیس شده است. علاوه بر این ، Human Horizons فناوریهای حمل و نقل هوشمند ایجاد می کند و به توسعه شهرهای هوشمند کمک می کند ، که از این طریق تحرک انسان را از نو تعریف می کند.

منبع افق انسانی

لینک های مربوطه

http://www.human-horizons.com/